Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Grodzisk Mazowiecki

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Fluence

Grodzisk Mazowiecki
Design zewnętrzny Renault Fluence to umiejętne połączenie czystej, płynnej linii, doskonale ...
150.00 zł
3547

Austin Princess 1962r.

Warszawa
Austin Princess Warszawa, Auta retro Warszawa, Auto retro do ślubu
450.00 zł
9873

Austin Princess 1963r.

Warszawa
Auta retro Warszawa. W ofercie do wynajęcia auta retro Austin Princess ...
450.00 zł
8851

Rolls-Royce Silver Cloud I 1959r.

Warszawa
Rolls-Roycem Silver Cloud z 1959 roku. Komfort podróży dla 5 osób. ...
650.00 zł
5463

Austin Princess 1962r. czarny

Warszawa
Klasyczna limuzyna z angielskim rodowodem do wynajęcia w Warszawie i okolicach. ...
400.00 zł
7228

Austin Princess 1960r.

Warszawa
Luksusowa limuzyna do ślubu Austin Princess 1960r. do dyspozycji w Warszawie ...
400.00 zł
4616

Warszawa M-20 1952r.

Warszawa
Zabytkowa Warszawa M-20 to idealny samochód do ślubu i na wesele. ...
400.00 zł
5713

Rolls-Royce Silver Wraith II 1979r.

Warszawa
Złoty Rolls-Royce Silver Wraith II jest przedłużoną wersją modelu Silver Shadow ...
400.00 zł
6505

Wołga GAZ-21 1959r.

Warszawa
Czarna Wołga z białym dachem to idealne dopełnienie ślubu z motywami ...
400.00 zł
7206

MERCEDES S-Klasa SEL W126 LONG zapraszam

Warszawa
Mercedes-Benz S-Klasa SEL W126 LONG. Kultowa limuzyna prezydentów, biznesmenów, mafiozów, czy ...
150.00 zł
1611
Liczba pozycji: 15

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Grodzisk Mazowiecki - nasz przewodnik

Każda para, która ma zamiar stanąć na ślubnym kobiercu pragnie, by dzień ślubu był wyjątkowy i idealny. Dlatego warto rozpocząć przygotowania z jak największym wyprzedzeniem, co pozwoli na uniknięcie wpadek i niepotrzebnych nerwów. Przede wszystkim należy dokonać rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego lub kościele.
Ceremonia zaślubin jest najważniejsza, jednak pary młode zazwyczaj organizują jeszcze zabawę weselną dla zaproszonych gości. W tym przypadku niezbędne jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej oraz oprawy muzycznej. Oczywiście panna młoda powinna zawczasu zamówić wymarzoną suknię ślubną, a pan młody musi zamówić obrączki.

Jedną z ważniejszych spraw organizacyjnych jest wynajęcie samochodu, którym para młoda zajedzie pod kościół lub urząd. Większość par uważa, że samochód powinien być reprezentacyjny, dlatego decydują się na elegancką limuzynę. Coraz częściej zdarza się jednak, że w ofercie znajdują się takie perełki jak na przykład pięknie odnowiona „Warszawa” czy kabriolet z lat 50-tych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego, także w Grodzisku Mazowieckim. Firmy wynajmujące samochody ślubne często oferują w cenie dekorowanie samochodu zgodnie z życzeniami państwa młodych oraz dodatkowe wypożyczenie modelu na osobną sesję plenerową. Jest to o tyle istotne, że sesje takie są organizowane w innym dniu niż ślub, a państwo młodzi chętnie wykorzystują auto jako element oryginalnej sesji.

Osobne zorganizowanie sesji pozwala na jej zaplanowanie i wcześniejsze wybranie plenerów. Młode pary często decydują się na realizację reportażu ślubnego w klimacie wybranego przez siebie tematu przewodniego. Może nim być sport, historia czy wspólna pasja młodych małżonków. Ograniczeniem może być jedynie kreatywność pomysłodawców. A profesjonalny fotograf lub kamerzysta zapewni najwyższą jakość realizowanego materiału.

W Grodzisku Mazowieckim nie brak miejsc, które idealnie wpasują się jako tło ślubnych zdjęć. Niewątpliwą atrakcją miasta jest piękny Dwór Makronowskich, którego wnętrza kryją malowidła Jana Bogumiła Plerscha, nadwornego malarza króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Warto przy okazji nadmienić, że herb rodowy Mokronowskich (Bogorya) jest obecnie herbem miasta.

Nie sposób przy okazji pominąć Willi Foksal, znajdującej się na skraju parku imienia Skarbków. Sam park jest jednym z piękniejszym części Starego Miasta. Po rewitalizacji cieszy mieszkańców swymi urokliwymi alejkami i przyjemnymi polankami. Dlatego warto wziąć to miejsce pod uwagę planując sesję ślubną w plenerze.
Godną uwagi są również Willa Radogoszcz oraz dawny budynek Zakładu Wodoleczniczego.

Miłośnicy zabytkowej architektury nie pozostaną obojętni na najstarszą i najbardziej reprezentacyjna ulicę miasta, czyli ulicę 11 Listopada.  Wieczorny spacer w blasku nocnych latarni z pewnością doda zdjęciom romantycznego charakteru.
Idealnym miejscem na romantyczny spacer będzie również stanowiąca pomnik przyrody Aleja Grabowa znajdująca się przy ulicy Topolowej. Jej piękno przyciąga o każdej porze roku.

Bez względu na miejsca, które wybiorą państwo młodzi na swoją sesję ślubną, muszą przede wszystkim pamiętać, że nagrywanie filmu czy robienie zdjęć ma być dla nich dobrą zabawą a nie obowiązkiem. Wszystko na pewno śwetnie się uda z pomocą kamerzysty wybranego na tym portalu: http://www.filmy-wesele.pl/Grodzisk+Mazowiecki.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems