Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Pruszków

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Austin Princess 1962r.

Warszawa
Austin Princess Warszawa, Auta retro Warszawa, Auto retro do ślubu
450.00 zł
10065

Austin Princess 1963r.

Warszawa
Auta retro Warszawa. W ofercie do wynajęcia auta retro Austin Princess ...
450.00 zł
8915

Rolls-Royce Silver Cloud I 1959r.

Warszawa
Rolls-Roycem Silver Cloud z 1959 roku. Komfort podróży dla 5 osób. ...
650.00 zł
5520

Austin Princess 1962r. czarny

Warszawa
Klasyczna limuzyna z angielskim rodowodem do wynajęcia w Warszawie i okolicach. ...
400.00 zł
7433

Austin Princess 1960r.

Warszawa
Luksusowa limuzyna do ślubu Austin Princess 1960r. do dyspozycji w Warszawie ...
400.00 zł
4674

Warszawa M-20 1952r.

Warszawa
Zabytkowa Warszawa M-20 to idealny samochód do ślubu i na wesele. ...
400.00 zł
5780

Rolls-Royce Silver Wraith II 1979r.

Warszawa
Złoty Rolls-Royce Silver Wraith II jest przedłużoną wersją modelu Silver Shadow ...
400.00 zł
6717

Wołga GAZ-21 1959r.

Warszawa
Czarna Wołga z białym dachem to idealne dopełnienie ślubu z motywami ...
400.00 zł
7429

Piękny Garbus do wynajęcia Ślub Wesele Uroczystośc

Warszawa
Planujecie ślub, rocznicę lub zaręczyny i pragniecie przeżyć je w niepowtarzalnym ...
200.00 zł
2030

Jaguar Retro Samochód do Ślubu

Warszawa
Dzień dobry, pragnę zaoferować Państwu niepowtarzalny samochód na ślub Daimler Double Six ...
550.00 zł
2148
Liczba pozycji: 26

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Pruszków - nasz przewodnik

Uroczystość ślubu i wesela uważa się często za najważniejsze w życiu. To dzień, na który czekają nie tylko przyszli państwo młodzi, ale często najbliższa rodzina. Aby przebiegł bez zakłóceń i zgodnie z oczekiwaniami, warto odpowiednio zadbać o wszelkie niezbędne szczegóły. Nie powinno się pozwolić na to by, ten ważny dzień został zapamiętany jako nerwowy.

Każda młoda para powinna w pierwszej kolejności pomyśleć o zarezerwowanie terminu w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Data uroczystości określa bowiem załatwianie wszystkich innych spraw związanych ze ślubem. Jeżeli w planach jest miejsce na zabawę weselną, warto odpowiednio wcześniej zarezerwować salę w domu weselnym lub restaurację. Można je znaleźć np. na portalu lokale-wesele.pl. Inne usługi są niemniej ważne. Dotyczy to oczywiście usług fotografa, kamerzysty, oprawy muzycznej czy zamówienia sukni ślubnej. Odpowiedni środek transportu w tym dniu także na duże znaczenie, zwłaszcza jeśli nowożeńcy zechcą go wykorzystać w trakcie realizacji ślubnej sesji zdjęciowej. Z pomocą w tym zakresie na pewno przyjdzie szeroka oferta wynajmu samochodów ślubnych. Pruszków nie jest wyjątkiem i każda młoda para znajdzie dla siebie odpowiedni samochód.

Czym do ślubu?

Pary dysponujące ograniczonym zasobami finansowymi często proszą znajomych lub przyjaciół o pomoc. Jednak warto wyasygnować dodatkowe środki i zwrócić się z tym do firmy wynajmującej samochody. Po pierwsze wybór będzie szerszy, ponieważ oferta wynajmu nie ogranicza się tylko do limuzyn. Pary młode, które chcą być oryginalne z pewnością nie będą miały problemu z wynajmem na przykład zabytkowego auta w stylu retro, czy czegoś w klimacie PRL. Ponadto oferta wynajmu często zawiera również przystrojenie pojazdu zgodnie z wytycznymi przyszłych małżonków. W umowie można też uwzględnić inny niż dzień ślubu termin sesji zdjęciowej.

Ile kosztuje wynajem auta ślubnego?

Wiele par rezygnuje jednak z takiej opcji, stawiając na wykorzystanie własnego auta, bo boi się wysokich kosztów. Czy na pewno mają rację? Na rynku można znaleźć oferty samochodów na wynajem w bardzo zróznicowanych cenach, dlatego rezygnacja przed sprawdzeniem ofert to niezbyt mądra decyzja. Na pewno uda znaleźć się coś, co pasuje i do naszego gustu i budżetu. Jak to zrobić? Wystarczy sprawdzić ceny aut ślubnych w Pruszkowie na portalu auta-wesele.pl. Zobaczymy, że podane tam ceny wcale nie są takie straszne, mimo że to ceny za godzinę wynajmu. Wahają się od 100 do 600 złotych, z tym, że większość samochodów można wynająć w przedziale 200 - 350 złotych za godzinę. Czy to duża kwota? Może się wydawać, że tak, ale nie zapominajmy, że to my ustalamy na jak długi okres potrzebujemy pojazd, można więc maksymalnie go skrócić i wykorzystać w 100%. Poza tym cena podana na stronie jest ostateczna i w jej ramach dostaniemy obsługę kierowcy, paliwo, a nawet ślubne dekoracje, żadnych dodatkowych wydatków! Więcej zapłacimy tylko w sytuacji, gdy będziemy chcieli zatrzymać samochód na dłużej albo jeśli przekroczymy uzgodnione wcześniej z właścicielem kilometry. Wystarczy się więc pilnować i do takiej sytuacji na pewno nie dojdzie. 

Jak udekorować auto ślubne?

Choć to właściciel zajmuje się dekoracją, to para ma ostatnie słowo dotyczące jej wyglądu. Zapewne zostaną nam przedstawione opcje do wyboru, z których musimy wskazać tę, która podoba nam się najbardziej. Czym się kierować w wyborze? Dekoracja powinna być dopasowana do stylu samochodu i lepiej trzymać się zasady "mniej niż więcej". Im bardziej unikatowy samochód, tym mniej ozdób, nie chcemy przecież zniszczyć niezwykłego charakteru pojazdu. Dobrym pomysłem są żywe kwiaty, które wyglądają bardzo elegancko na samochodzie. 

Sesja ślubna w Pruszkowie 

Coraz częściej młode pary decydują się na sesję zdjęciową w innym dniu niż ślub. Czasem decyduje o tym pogoda, ale zazwyczaj po prostu nie chcą opuszczać swoich gości. Poza tym mają więcej czasu na wybranie plenerów. Fotografa, który wykona piękne zdjęcia w Pruszkowie znajdziecie tutaj. Wielbiciele obiektów sakralnych na pewno uwzględnią w swoich planach efektowny budynek kościoła Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Żbikowie. Strzelisty gmach doskonale nadaje się na tło fotografii lub ślubnego reportażu. Warto w tym miejscu wspomnieć również o znajdującym się w centrum Kościele Pod Wezwaniem Świętego Kazimierza. Oba gmachy są przykładem doskonałej architektury.

Nowożeńcy często wykorzystują samochód ślubny jako jeden z elementów sesji. Idealnym plenerem do realizacji reportażu z romantycznej przejażdżki z pewnością będą okolice pałacu Sokoła. Urokliwe alejki będą się doskonale komponować z przystrojonych autem, zwłaszcza jeśli para młoda wynajęła samochód w stylu retro.

Osoby, które zdecydowały się na zawarcie związku małżeńskiego w pruszkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego na pewno nie pominą jego budynku przy planowaniu miejsc zdjęć ślubnych. Warto bowiem wiedzieć, że urząd ten mieści się w przepięknym budynku Pałacu Potulickich.

Bez względu na to, w jakich miejscach zostanie zrealizowana sesja ślubna, warto zadbać, by w ogóle się odbyła. Fotografie ślubne czy film stanowić może wspaniałą pamiątkę ślubu.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems