Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Oświęcim

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Mercedes C, AudiA5 , Mercedes CLA , Audi Q5

Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
150.00 zł
6861

Audi A7 Sportback Competition V6T

Trzebinia
Audi A7 Sportback Competition V6T
250.00 zł
1762

Audi Q7 II Quattro Tiptronic S-Line 272 KM

Trzebinia
Audi Q7 II Quattro Tiptronic 4MB 272 KM, kolor brązowy Argus, ...
250.00 zł
1600

VW Touareg II FL R-line

Trzebinia
VW Touareg II FL R-line
250.00 zł
1692

Mercedes S - klasa Long 4MATIC

Trzebinia
Mercedes- Benz S - klasa Long 4MATIC, lakier czerwień rubinu, full ...
250.00 zł
1719

VW Touareg FL

Trzebinia
VW Touareg FL
170.00 zł
1675

Biały SUV Peugeot 3008 NOWY WYGLĄD Kraków

Kraków
- imponujące felgi aluminiowe 18" 'Los Angeles' - czarno-srebrne - Przyciemniane szyby ...
760.00 zł
2304

Biały Mercedes E Klasa 2017 Limuzyna Czarny dach

Kraków
Biały Mercedes E Klasa Limuzyna Czarny Dach AMG
199.00 zł
5653

Mercedes-Benz SL

Tychy
Klasyka lat 90. Piękny czerwony SL z czarnym środkiem.
200.00 zł
372

Mercedes SL55 AMG

Tychy
500 KM, napęd na tył, 2 miejsca i składany dach. czego ...
300.00 zł
398
Liczba pozycji: 18

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Oświęcim - nasz przewodnik

Dzień ślubu jest szczególnym dniem nie tylko dla pary młodej, ale także całej rodziny obojga młodych oraz przyjaciół. To wspaniały dzień, jednak wymagający odpowiednich przygotowań. Znając termin ślubu bardzo dobrze jest przystąpić odpowiednio wcześnie do organizacji różnych usług, które wymagają załatwień. Formalności w urzędzie i kościele bywają teraz łatwiejsze. Nie potrzeba bowiem w przypadku ślubu katolickiego oddzielnie brać go w kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego. Ślub konkordatowy pozwala na załatwienie wszystkiego podczas uroczystości w kościele. Jeżeli para młoda chce organizować zabawę weselną to musi w tym celu zarezerwować właściwy lokal weselny. To jest bardzo istotne, gdyż w pewnych okresach niektóre miejsca są rezerwowane nawet na dwa lata wstecz.

Wiele ważnych usług ślubnych do wynajęcia.
Z lokalem weselnym wiąże się także rezerwacja zespołu muzycznego. Można go m.in. wybrać na portalu http://www.muzyka-wesele.pl/Oświęcim. Nie wolno także zaniedbać szczegółów związanych z wystrojem kościoła, tortem i samochodem ślubnym. Zamówiony fotograf ślubny lub kamerzysta, tworząc nagrania i zdjęcia uchwycą wszystkie drobne szczegóły. Dobrze jest także zastanowić się nad usługą wynajmu samochodu ślubnego, którym można nie tylko jechać z domu do kościoła i do lokalu weselnego.

Sesja fotograficzna lub wideo w plenerze.
Pary młode, które wraz z kamerzystą lub fotografem tworzą sesje ślubne mogą także wynająć samochód do tego celu. Sesje mogą dotyczyć odpowiedniego samochodu lub mogą nawet być realizowane w samochodzie. W Pszczynie warto poznać szczegóły takiej oferty. Wielu fotografów ślubnych i kamerzystów chce wykorzystać wynajęty samochód do realizacji wspaniałych ujęć. Mogą one być związane zarówno z modelem samochodu oraz przejazdem nim w różne miejsca, w których można zarejestrować ciekawe kadry. Sesja ślubna urozmaicona o różne miejsca w Oświęcimiu i okolicach wzbogaci jednocześnie film lub reportaż ślubny w formie zestawu fotografii.

Oświęcimskie plenery ślubne.
W Oświęcimiu można odnaleźć bardzo klimatyczne miejsca. Plenery nad rzeką Sołą lub na odrestaurowanym rynku, z którego zniknął sklep spożywczy, dają wielkie możliwości. Dobrym pomysłem jest także przejazd jedną z ciekawych tras po centrum Oświęcimia. Można wtedy doskonale rejestrować uliczki miasta oraz ciekawe parki, budynki itp. Doskonałym pomysłem może być trasa pomiędzy kościołem lub USC, a lokalem weselnym. Można odpowiednio wcześniej ustalić taki przejazd z kierowcą samochodu ślubnego, co stworzy dla kamerzysty realizację ciekawych ujęć. Odpowiedni montaż takiego filmu uatrakcyjni relacje pary młodej wraz ze scenerią z oświęcimskich plenerów.
W Oświęcimiu znajduje się dużo kościołów protestanckich, z których okazały jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Rzymskokatolicki kościół jest reprezentowany przez Dekanat Oświęcim. Na ulicy Władysława Jagiełły z kolei znajduje się Urząd Stanu Cywilnego. Ten okazały budynek posiada doskonałe możliwości do realizacji oryginalnych ujęć pary młodej i zgromadzonych gości na tej uroczystości.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems