Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Chrzanów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Audi A7 Sportback Competition V6T

Trzebinia
Audi A7 Sportback Competition V6T
250.00 zł
1809

Audi Q7 II Quattro Tiptronic S-Line 272 KM

Trzebinia
Audi Q7 II Quattro Tiptronic 4MB 272 KM, kolor brązowy Argus, ...
250.00 zł
1652

VW Touareg II FL R-line

Trzebinia
VW Touareg II FL R-line
250.00 zł
1734

Mercedes S - klasa Long 4MATIC

Trzebinia
Mercedes- Benz S - klasa Long 4MATIC, lakier czerwień rubinu, full ...
250.00 zł
1767

VW Touareg FL

Trzebinia
VW Touareg FL
170.00 zł
1728

BMW 5 F10

Kraków
Wynajem BMW serii 5 F10
100.00 zł
1216

PORSCHE PANAMERA

Wadowice
MEGA Promocje LAST Minute na Wesela 2023 Kwiecień/Maj/Czerwiec -20% / -30% ...
649.00 zł
264

Mercedes CLA

Wadowice
MEGA Promocje LAST Minute na Wesela 2023 Kwiecień/Maj/Czerwiec ...
499.00 zł
258

FORD model A z 1928 roku

Kraków
Oryginalny i wyjątkowy samochód prosto z lat dwudziestych. Przepiękny czerwony lakier ...
400.00 zł
6913
Liczba pozycji: 9

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Chrzanów - nasz przewodnik

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka jest dzień ślubu. To wtedy para młoda przyrzeka sobie miłość, wzajemny szacunek i że będzie ze sobą na dobre i na złe. Ten szczególny dzień jest czasem wielkiej radości nie tylko dla pary młodej ale i wszystkich zaproszonych gości, tak rodziny, jak i przyjaciół. Dlatego właśnie parze młodej zależy na tym, by wszystko było zorganizowane w sposób zgodny z marzeniami i wszystkimi oczekiwaniami.

O czym warto pamiętać?

Najistotniejsza jest oczywiście sama ceremonia zaślubin, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Dokonuje się jej zazwyczaj w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Większość przyszłych małżeństw decyduje się również na zabawę weselną dla zaproszonych gości, zatem w pierwszej kolejności muszą wyszukać oni właściwy lokal. Z weselem związana jest także oprawa muzyczna. Pomóc w tym może portal muzyka-wesele.pl. Usługa fotografa ślubnego, podobnie jak kamerzysty ślubnego, będzie pomocna przy zachowaniu pamiątki z tego wydarzenia.


Czym do ślubu?

Na zrealizowanych zdjęciach i filmach nie ukryje się żaden detal, dobrze zatem zadbać o reprezentacyjne auto, które samemu można udekorować lub skorzystać z usługi wynajmu samochodów ślubnych. W zależności od ustaleń można także wynająć samochód w innym terminie, by dodatkowo zorganizować ciekawą sesję ślubną wideo lub foto. Samochody te mogą stanowić idealny dodatek w realizacji niebanalnych pomysłów. Oferowane modele to nie tylko eleganckie limuzyny, ale także auta retro czy terenowe.


Sesja w dniu ślubu czy w innym terminie?

Pary decydujące się na zorganizowanie sesji ślubnej w Chrzanowie nie będą miały problemu z wyborem pleneru. Powinni odwiedzić Rynek, który odznacza się zabytkowymi kamienicami i urokliwymi alejkami. Wieczorne zdjęcia czy film z romantycznego spaceru na pewno sprosta oczekiwaniom.

Warto zwrócić uwagę na gmach kościoła św. Mikołaja. Ten XV wieczny budynek z barokową kaplicą na pewno będzie doskonałym tłem ślubnych fotografii. Miłośnicy budowli sakralnych mogą także udać się w pobliże kościoła Matki Boskiej Ostrobramskiej. W jej wnętrzach (a dokładnie w prezbiterium) kryją się wykonane techniką sgraffito sceny dotyczące historii Polski.

Sesję ślubną w Chrzanowie można z powodzeniem zrealizować także w którymś z licznych parków. Aby film lub zdjęcia były bardziej efektowne, można wykorzystać wypożyczony wcześniej samochód. Kamerzysta może zarejestrować przejażdżkę limuzyną po leśnej drodze, czy zabawny rajd wśród licznych kamienic.

Jeśli sesja odbywa się w innym dniu niż ślub, warto pamiętać o rezerwacji samochodu, zwłaszcza jeśli to innym model niż ten wykorzystany w dniu ceremonii.

Film czy zdjęcia?

Bez względu na to, na którą opcję zdecydują się przyszli małżonkowie, warto odpowiednio wcześniej zadbać o to, by pamiątką ślubu były nie tylko wspomnienia. W Chrzanowie nie brakuje ofert fotografów i kamerzystów. Dobrze skorzystać z ich propozycji.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems