Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Zabrze

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
10466

Mercedes W123 USA

Katowice
Mercedes W123 USA
350.00 zł
2488

Lexus LS400

Katowice
Lexus LS400
350.00 zł
2232

Mercedes W115 Strich Acht

Katowice
Mercedes W115 Strich Acht
350.00 zł
3666

LINCOLN CONTINENTAL 1981r

Częstochowa
ORYGINALNY LINCOLN CONTINENTAL MARK VI Wynajem - Częstochowa - Katowice - ...
150.00 zł
4037

Audi A7 Sportback Competition V6T

Trzebinia
Audi A7 Sportback Competition V6T
250.00 zł
1809

Audi Q7 II Quattro Tiptronic S-Line 272 KM

Trzebinia
Audi Q7 II Quattro Tiptronic 4MB 272 KM, kolor brązowy Argus, ...
250.00 zł
1652

VW Touareg II FL R-line

Trzebinia
VW Touareg II FL R-line
250.00 zł
1734

Mercedes S - klasa Long 4MATIC

Trzebinia
Mercedes- Benz S - klasa Long 4MATIC, lakier czerwień rubinu, full ...
250.00 zł
1767

VW Touareg FL

Trzebinia
VW Touareg FL
170.00 zł
1728
Liczba pozycji: 23

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Zabrze - nasz przewodnik

Ślub należy do uroczystości, które w każdym społeczeństwie zaliczane są do tych najbardziej znaczących. Jest to wydarzenie nie tylko formalne, ale przede wszystkim sentymentalne, dlatego jego oprawa odgrywa tak wielką rolę dla zakochanych ludzi. Jednak organizacja tego wielkiego dnia wymaga od par odpowiedniego zaangażowania. Chodzi przede wszystkim o zaplanowanie ważnych punktów, bez których całość wydarzenia nie mogłaby być aż tak bardzo uroczysta. Wszystko powinno być „zapięte na ostatni guzik”. Młodzi ludzie czekający na zwieńczenie swoich uczuć powinni zdecydowanie wcześniej dokonać rezerwacji. Miejsce w lokalu, zakup sukni ślubnej i garnituru to sprawy, które powinny być przemyślane i wcześniej dokonane. Należy zastanowić się nad wieloma rozwiązaniami, ponieważ czas nie działa na naszą korzyść.

 

Ważne usługi ślubne – samochód na wesele

Wiele firm działających na rynku oferuje swoją pomoc w zakresie filmowania, fotografowania, wynajmu odpowiednich rekwizytów. Do ważnych zaliczany jest samochód młodej pary. Zwykle taki pojazd jest odpowiednio przygotowany do potrzeb zainteresowanych. Ktoś wybiera dekoracje ściśle odpowiadające wystroju ogólnemu. Często zachowana jest kolorystyka albo rodzaj kwiatów. Wiemy, że dość modne stały się reportaże ślubne organizowane w plenerze. Wtedy samochód może być również dodatkiem do filmowanej scenerii. Jak widać, będzie również wspomnieniem nawet po długich latach. Warto zatem przemyśleć sprawę skorzystania z usług firm, które zajmują się wynajmem ślubnych pojazdów.

 

Samochody weselne do wynajęcia w Zabrzu

W Zabrzu i ogólnie na Śląsku pary młode mają sporo możliwości, jeśli chodzi o wynajem samochodu ślubnego. Wybór jest duży, szczególnie jeśli chodzi o eleganckie nowoczesne modele. W ofercie znajdą się jednak także inne, unikatowe pojazdy, takie jak auta zabytkowe. Szczególnie ten ostatni typ auta ślubnego jest polecany dla młodych par, którym zależy na wyróżnieniu się z tłumu. Auta zabytkowe naprawdę przyciągają uwagę i przyjazd takim pojazdem na ślub może prawdziwie zelektryzować gości. Jest to także spora atrakcja dla samej pary młodej, która zwykle nie ma okazji na przejażdżkę takim modelem. Jeśli w dodatku kreatywnie skorzystamy z samochodu np. do sesji ślubnej, to taka decyzja może okazać się jedną z lepszych, jakie podjęliśmy podczas organizacji wesela. 

 

Auto do ślubu i na sesję

Sesje ślubne stały się bardzo ważnym elementem w ślubnej fotografii. Są wizytówką tak dobrego fotografa, jak i każdego albumu ślubnego. Dlatego ważne, aby były niestandardowe i wyróżniały się od innych, typowych sesji ślubnych. Znalezienie nietypowego pleneru ślubnego robi się coraz trudniejsze i pary, które mierzą wysoko, muszą stać się bardziej kreatywne i wykorzystać ciekawe pomysły lub motywy w sesji ślubnej. Z pomocą przychodzi tutaj unikatowe auto, które znacząco ożywi sesję i nada jej klasy. Samochód można także wykorzystać do nakręcenia teledysku ślubnego. Piękny wóz, wiatr we włosach i ukochana osoba obok, nie potrzeba nic więcej, aby taki film był prawdziwym sukcesem i świetnie ukazywał szczęście nowożeńców. 

 

Zabrze i jego plenery ślubne

Zabrze to typowe miasto Górnego Śląska. Krajobraz jest charakterystyczny dla całego regionu, co nie znaczy, że nie można tutaj znaleźć plenerów ślubnych. Wręcz przeciwnie, możliwości tutaj jest pod tym względem sporo. Można wykorzystać typowe przemysłowe obiekty, szyby, wieże ciśnień i kominy. Na tym terenie działa wielu usługodawców, którzy potrafią wykonać wspaniałe sesje w plenerze. Doskonałym pomysłem może być także spacer przez Ogród Botaniczny, który dzieli się na cztery części. W jednej części są szklarnie pełne egzotycznych roślin oraz oczko wodne, druga część dotyczy francuskiego stylu. W pozostałych częściach mieści się plac zabaw, rosarium z 60 gatunkami róż oraz część parkowa. Jest to miejsce idealne na spacer, podczas którego można zrealizować klimatyczne ujęcia.


Atrakcjami Zabrza są także zabytkowe kopalnie, które przekształcone zostały w skanseny. Są to: Kopalnia „Guido” oraz Kopalnia „Luiza”. Ciekawym pomysłem może być sesja ślubna właśnie w nich. Szczególnie „Guido” dysponuje 200 metrowymi korytarzami z podziemną ekspozycją sprzętu górniczego i ratowniczego. W Biskupicach, dzielnicy Zabrza mieści się z kolei Zespół Zamkowy, w skład którego wchodzi neoklasycystyczny budynek. Wielu filmowców i fotografów posiada własne miejsca, w których potrafią uchwycić klimat z sylwetkami młodej pary. Często w ich portfolio można takie przykłady podpatrzeć. Zabrze z okolicznymi terenami posiadają jednak wielki potencjał, jeżeli chodzi o stworzenie oryginalnych zdjęć i filmów. Będą one na zawsze ciekawą pamiątką, która będzie przypominała ten przepiękny okres w życiu dwojga ludzi.

Ślub w Zabrzu może być wspaniałym wydarzeniem, które można także pięknie upamiętnić wykorzystując okoliczne plenery i kreatywne motywy sesji ślubnej, np. wypożyczony samochód. Znalezienie odpowiedniego fotografa, kamerzysty i auta nie powinno trwać długo, jeśli skorzysta się z bazy naszych portali. Potem wystarczy już tylko zaplanować szczegóły, a po ślubie cieszyć się wyjątkową pamiątką. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems