Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Tarnowskie Góry

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
10466

Mercedes W123 USA

Katowice
Mercedes W123 USA
350.00 zł
2488

Lexus LS400

Katowice
Lexus LS400
350.00 zł
2232

Mercedes W115 Strich Acht

Katowice
Mercedes W115 Strich Acht
350.00 zł
3666

LINCOLN CONTINENTAL 1981r

Częstochowa
ORYGINALNY LINCOLN CONTINENTAL MARK VI Wynajem - Częstochowa - Katowice - ...
150.00 zł
4037

Mazda 6 auto do ślubu

Katowice
Samochód o cudownym białym perłowym kolorze z tapicerką w ciemnej skórze. ...
150.00 zł
2106

Volkswagen Arteon R350

Ruda Śląska
Czarny Perłowy lakier Sportowa coupe limuzyna do ślubu! Samochód do ślubu z kierowcą ...
200.00 zł
2026

Piękne białe BMW

Częstochowa
Piękne białe BMW.
200.00 zł
1721

Auto do Ślubu Częstochowa

Częstochowa
Auto do Ślubu Częstochowa Kłobuck Myszków Zawiercie Kamyk Blachownia
500.00 zł
3047

Jaguar XJ8 V8

Częstochowa
Oferujemy Państwu przejazd ekskluzywnym Jaguarem którego nadzwyczajny komfort oraz wysoka kultura ...
600.00 zł
2192
Liczba pozycji: 14

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Tarnowskie Góry - nasz przewodnik

Ślub jest wydarzeniem, które potrafi nas pochłonąć bez reszty. Żyjemy nim zdecydowanie wcześniej, a często nawet z rocznym wyprzedzeniem załatwiamy sprawy związane ze ślubem. Wśród wielu z nich na czoło wysuwa się rezerwacja terminu w kościele albo w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jeżeli planujemy przyjęcie weselne załatwiamy miejsce w lokalu. Podczas ślubu i wesela zaangażowanych jest wiele osób, których również powinniśmy zdecydowanie wcześniej wybrać, ponieważ wiąże się to z rezerwacją. W innym przypadku nie mamy pewności co do ich przybycia.

Usługi bardzo ważne podczas przygotowań ślubnych

Do ważnych spraw, którymi powinniśmy się zająć zdecydowanie wcześniej należy zakup ubioru młodej pary, przemyślenia w sprawie wiązanki ślubnej. Fotograf i kamerzysta są zawsze mile widziani, dlatego do ich wyboru powinniśmy podejść bardzo odpowiedzialnie. Zależy nam przecież na fotografiach, na sesji ślubnej w plenerze. Dość często reportaż ślubny odbywa się z udziałem samochodu, który w dniu ślubu odgrywa bardzo wielką rolę. Młoda para zapewne pragnie przybyć do kościoła czy do urzędu samochodem, który zwróci uwagę zebranych. Na szczęście ma możliwość wynajmu pojazdu, który odpowiada jej oczekiwaniom. Wybór jest wielki, dlatego często stoimy przed dylematem. Powinniśmy kierować się swoimi pragnieniami, marzeniami a jednocześnie możemy liczyć na pomoc doradców obsługujących firmy zajmujące się wynajmem samochodów.

Wynajem auta ślubnego

Ogłoszeń, dotyczących wynajmu aut ślubnych najlepiej poszukać w Internecie. Także na portalu auta-wesele.pl znajdzie się wiele ofert z Tarnowskich Gór i okolicznych miast. W ten sposób będziemy mogli zapoznać się ze zdjęciami o opisem auta, a stąd już szybko do podjęcia decyzji o wynajmie, zwłaszcza jeśli mamy przed sobą pełną ofertę, wraz z cennikiem. Tak właśnie dzieje się w przypadku naszego portalu. Właściciele aut nie szczędzą informacji, bo zależy im na tym, aby klient był dobrze poinformowany i zdecydował się na najlepiej dobrane auto. Cena wynajmu podana jest za godzinę. Widzimy, że znacznie się ona waha, od 100 do nawet 500 złotych! Wszystko zależy od popularności modelu, te bardziej rozchwytywane są oczywiście droższe. Warto wspomnieć, że cena, którą płacimy to nie tylko koszt samochodu. Właściciele oferują "w pakiecie" także obsługę kierowcy, paliwo, dekoracje ślubne, a czasem nawet butelkę szampana, którą można uczcić zawarte dopiero co małżeństwo. 

Przy decydowaniu się na wynajem, nie zapomnijmy o podpisaniu umowy. Musi się w niej znaleźć informacja o dacie ślubu, zasadach podstawienia auta, o jego modelu, a nawet kolorze, żeby właściciel nie popełnił błędu lub nie przysłał nam innego modelu, niż zamawialiśmy. Istotne jest także przygotowanie na wypadek, gdy coś pójdzie nie tak. Dobrym pomysłem będzie paragraf o karze dla właściciela, jeśli nie dopełni umowy. Poza tym, na samym początku musimy wpłacić część kwoty wypożyczenia. Należy dokładnie określić, czy jest to zadatek, czy zaliczka, bo w razie rozwiązania umowy, inna będzie procedura ich odzyskania. Takie przygotowanie sprawi, że nie dojdzie do nieprzyjemniej sytuacji. W końcu ślub jest wyjątkowo ważny, dlatego powinniśmy się odpowiednio zabezpieczyć przed "wpadką". 

Tarnowskie Góry i oryginalne plenery

Miasto ulokowało się nad rzekami Stołą i Dramą. Jest charakterystyczne dla tego regionu. Na tym obszarze znajduje się także sporo lasów. Pejzaż stanowią tutaj nie tylko obiekty przemysłowe, ale także flora i fauna. W Tarnowskich Górach mogą być zrealizowane ciekawe sesje ślubne, które ukażą parę młodą w klimatach charakterystycznych dla tych terenów. Mieści się tutaj kopalnia srebra, która może idealnie pasować do tajemniczych sesji ślubnych. Zwiedzanie podziemi tej kopalni może być bardzo atrakcyjne, gdyż nie ma takiego drugiego miejsca w kraju. Kamerzysta lub fotograf będą w stanie wychwycić to, co najlepsze w tym regionie łącznie z klimatem.
W Parku Repeckiego znajduje się Sztolnia „Czarnego Pstrąga”, która oferuje podobny klimat, jednak jest jeszcze bardziej atrakcyjna pod wieloma względami, gdyż umożliwia pokonanie trasy łodziami. Płynie się przez kopalniane szyby „Ewa” i „Sylwester”. Centrum samych Tarnowskich Gór jest także miejscem odpowiednim do realizacji ciekawych ujęć. Przede wszystkim warto jest odwiedzić Rynek oraz znajdujący się tutaj Ratusz z XIX wieku oraz XVI-wieczny Dom Siedlaczka. Charakterystycznymi obiektami w mieście są także: Dworek Szlachecki, dzwonnica Gwarków oraz kościół pw. św. Marcina w Starych Tarnowicach.

Przez Tarnowskie Góry przebiega zabytkowa kolej wąskotorowa, która jest wyjątkowo atrakcyjna. Można ją wykorzystać do wykonania sesji ślubnej. Można zorganizować wycieczkę tą koleją i w ten sposób zwiedzić wspomniane atrakcje miasta. Powstałe pamiątkowe filmy i fotografie okażą się po latach doskonałą pamiątką, pozwalająca wrócić do cudownych wspomnień. Aby tak było trzeba zatrudnić odpowiednich wykonawców. Sprawdzone kamerzystę można znaleźć tutaj: http://www.filmy-wesele.pl/Tarnowskie+Góry.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems