Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Mysłowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
10466

Mercedes W123 USA

Katowice
Mercedes W123 USA
350.00 zł
2488

Lexus LS400

Katowice
Lexus LS400
350.00 zł
2232

Mercedes W115 Strich Acht

Katowice
Mercedes W115 Strich Acht
350.00 zł
3666

BMW 750LI 4.8 v8 400KM

Siewierz
BMW 750 w wersji long Zapraszam do kontaktu
1.00 zł
3868

Mazda 6 auto do ślubu

Katowice
Samochód o cudownym białym perłowym kolorze z tapicerką w ciemnej skórze. ...
150.00 zł
2106

Volkswagen Arteon R350

Ruda Śląska
Czarny Perłowy lakier Sportowa coupe limuzyna do ślubu! Samochód do ślubu z kierowcą ...
200.00 zł
2026

Mercedes-Benz SL

Tychy
Klasyka lat 90. Piękny czerwony SL z czarnym środkiem.
200.00 zł
421

Mercedes SL55 AMG

Tychy
500 KM, napęd na tył, 2 miejsca i składany dach. czego ...
300.00 zł
445

Dodge Challenger R/T

Tychy
Ikona ery muscle cars - oryginalny Dodge Challenger z 1970r. Silnik ...
330.00 zł
10852
Liczba pozycji: 14

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Mysłowice - nasz przewodnik

Pary młode planujące ślub w Mysłowicach posiadają wiele możliwości w zakresie wyboru usług ślubnych. Dotyczy to nie tylko samych lokali weselnych, których na tym terenie nie brakuje, a także innych. Do nich zaliczyć można zespoły muzyczne, które można wybrać chociażby w serwisie www.muzyka-wesele.pl. Istnieje oczywiście wiele innych szczegółów, które są bardzo ważne w realizacji ślubu i wesela. Panna młoda musi wybrać odpowiednią kreację w postaci sukni ślubnej, podobnie jak Pan młody wybierający garnitur. Ich wygląd to jednak nie wszystko.

 

Idealny ślub marzeniem każdej pary

Każdy chce również po latach wspominać ten dzień, więc konieczne jest zadbanie o wynajem odpowiedniego fotografa ślubnego. Zarówno fotograf jak i kamerzysta są gwarantem doskonałej pamiątki ślubnej. Na nagraniu wideo lub fotografiach widać wszystkie niedociągnięcia, dlatego dobrze jest zadbać o detale, które w dużej mierze decydują o całości przedsięwzięcia. Wystrój Sali weselnej, stołów, czy wspaniały tort weselny mają wielki wpływ na całokształt organizacji tego, jakże wielkiego wydarzenia.

 

Samochody weselne na wynajem

Dość popularną usługę stanowić może wynajem samochodu ślubnego. Nie dość, że doskonale spełni swoją rolę jako środek lokomocji dla młodej pary, ale również może być wykorzystany w inny sposób. Można się zawsze umówić z właścicielem takiego samochodu, by wykorzystać go podczas realizacji sesji ślubnych i to zarówno fotograficznych jak i wideo. Zawsze mamy do wyboru wiele różnych modeli samochodów, które będą odpowiednie w przypadku danej pary młodej.

 

Jak wybrać auto do ślubu?

Dawniej popularne były długie limuzyny z salonką, dziś jednak młode pary coraz rzadziej decydują się na takie auto. Zamiast tego wybierają "kipiące od luksusu" modele typu Maybach, czy Chrysler, które świetnie się prezentują. Nie mniej popularne są auta z niższego segmentu, choć wciąż wyjątkowo eleganckie np. najnowsze modele Mercedesa lub Audi. Wybór aut ślubnych na wynajem jest jednak znacznie większy! Do dyspozycji narzeczonych są także auta sportowe lub zabytkowe, które ostatnio robią furorę na weselach w całej Polsce! Wystarczy zastanowić się, jaki model najlepiej pasuje do wesela i znaleźć go w swoim regionie, a całą resztą zajmie się właściciel auta. Czyż to nie wspaniałe? 

 

Samochód na wesele – znajdziesz go w sieci?

Jak wszystko w naszych czasach, auta ślubnego najłatwiej poszukać w Internecie. Można wykorzystać do tego strony takie jak portal auta-wesele.pl, gdzie właściciele samochodów dają ogłoszenia swoich usług. Znajdą się tutaj zarówno oferty specjalistycznych firm, zajmujących się wypożyczaniem ślubnych samochodów, jak i prywatnych właścicieli. Która opcja jest lepsza? Zwykle nie widać żadnej różnicy! Ważne, żeby była to firma lub osoba, która ma doświadczenie w tej branży i nie raz miała okazję obsługiwać śluby, w dodatku bez żadnych wpadek.

Po zapoznaniu się z ofertą wynajmu na stronie auta-wesele.pl, można umówić się z właścicielem na obejrzenie samochodu. To ważny moment, nie wolno decydować się na nic "w ciemno". Musimy sprawdzić, czy właściciel odpowiednio opisał auto, a zdjęcia są akuratne i nie ma ono żadnych widocznych wad. To także okazja, aby porozmawiać z właścicielem i omówić wszelkie szczegóły wypożyczenia.

Jeśli wszystko jest w porządku, zostaje nam tylko podpisanie umowy. To właściciel ją nam przedstawi, dlatego warto ją dokładnie przeczytać, najlepiej na spokojnie już w domu, a może nawet zaproponować własne jej punkty. Dobrze ubezpieczyć się na wypadek, gdyby usługa nie została wykonana, nie tylko przepadkiem zadatku, czy zwrotem kaucji, ale karą umowną, którą będzie musiał zapłacić właściciel. W końcu ślub to jedyna taka okazja i jeśli coś pójdzie nie tak, nasze straty są nie tylko materialne. Ustalenie kary dopinguje właściciela, aby zachował się wobec nas fair i niczego niechcący nie przeoczył.

 

Mysłowice to miasto wielu możliwości

Realizacja sesji ślubnej w Mysłowicach daje szerokie pole do popisu fotografowi ślubnemu. Dzisiaj popularne także są filmy ślubne realizowane przez kamerzystę, więc analogicznie można tutaj udać się w wiele ciekawych miejsc, które uchwycą klimat miasta. Znajduje się tutaj także wiele obiektów sakralnych, gdzie potencjalnie może odbyć się ślub. Wiele z nich to obiekty bardzo piękne architektonicznie. Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa z 1892 roku jest tego dobitnym przykładem. W takim miejscu można uchwycić wyjątkowy nastrój tam panujący. Kierowca samochodu może stworzyć możliwość rejestracji ujęć w tak wyjątkowych miejscach, co posłuży do powstania niebanalnego filmu.

Budynek kościoła katolickiego pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny oraz obiekt kościoła ewangelicko-augsburskiego pw. Apostołów Piotra i Pawła z otoczeniem daje wielkie możliwości. Bardzo popularne są przejażdżki samochodami ślubnymi po okolicy. Daje to kamerzyście możliwości nakręcenia różnych niebanalnych scen pary młodej, a doskonały model samochodu będzie się wspaniale prezentował podczas przystanków, gdy para młoda może wysiąść i przygotować się do kolejnych ujęć w miejscach do tego celu wybranych. Wiele sesji ślubnych realizowanych przez fotografa może także dotyczyć wykorzystania pojazdu ślubnego ze względu na jego prezencję. W ten sposób samochód może się przysłużyć do w realizacji ciekawych ujęć.

Wiele par młodych przebiera się podczas sesji ślubnej, którą oczywiście po odpowiednim umówieniu, można zrealizować w innym terminie niż dzień ślubu. Pamiątka w takiej postaci będzie wtedy bardzo szczególna i po latach przywróci wspaniały klimat tych momentów.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems