Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Łódź

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Citroen Rosalie z 1935 roku (7 osobowy)

Łódź
Piękny siedmioosobowy samochód w kolorach klasycznej czerni połączonej z ecru. Auto ...
200.00 zł
1849

zabytkowy retro OPEL SUPER 6

Łódź
Zabytkowy pięknie odrestaurowany OPEL SUPER 6 z 1936 roku
200.00 zł
9554

Warszawa M20 (Garbuska)

Łódź
Kultowy polski samochód: WARSZAWA M20 "GARBUSKA" z 1958 roku
200.00 zł
5913

FIAT 125p

Łódź
Niebanalny, świetnie zachowany: FIAT 125p w kolorze kości słoniowej Zapraszamy do obejrzenia auta ...
200.00 zł
3912

Nysa 522

Łódź
Pięknie odrestaurowana ośmioosobowa Nysa z 1978 roku w kolorze kości słoniowej ...
200.00 zł
9761

Chrysler 300c | Jedyny w Polsce | 22-calowe felgi

Łódź
Limuzyny jedyne w Polsce !
200.00 zł
1870

Jaguar S | Wynajem limuzyn Łódź

Łódź
Jaguar S limuzyna do ślubu Łódź 8-metrowa !
300.00 zł
1836

LIMUZYNY ŁÓDŹ WYNAJEM LIMUZYN FORD BOSS

Łódź
Wynajem Limuzyn JAGUAR - FORD BOSS - CHRYSLER 300C JEDYNE W POLSCE ...
300.00 zł
4827

MAZDA CX 7 DO ŚLUBU

Łódź
Oferuję wynajem nowego SUV, terenowej limuzyny Mazda CX-7
500.00 zł
5632

Lancia Thesis

Łódź
Oferuję Państwu w ten wyjątkowy dzień ekskluzywną limuzynę Lancia Thesis, jest ...
150.00 zł
3306
Liczba pozycji: 35

Województwo Łódzkie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Łódź - nasz przewodnik

Wszyscy chcą mieć wspaniały ślub. Ten dzień jest szczególny i dlatego wiele zależy od samych przygotowań do tego wydarzenia. Piękny ślub to piękna uroczystość zawarcia związku małżeńskiego w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. W tym miejscu poza parą młodą spotykają się wszyscy goście, by towarzyszyć młodej parze w tych ważnych dla nich chwilach. Wszyscy są wtedy pięknie ubrani, a wnętrze kościoła jest wystrojone. Dobrze jest także zadbać o inne elementy przygotowań. Znając termin ślubu można zająć się wynajęciem sali weselnej, oprawy muzycznej oraz innych istotnych spraw.

 

Auto do ślubu

Nie powinno się także zapomnieć o samochodzie, którym para młoda pojedzie pod kościół lub urząd. Można skorzystać z pomocy rodziny lub przyjaciół i pożyczyć na ten dzień odpowiedni samochód, który potem się będzie udekorowany. Istnieje jednak ciekawsza alternatywa. Można skorzystać z ofert firm, które zajmują się wynajmowaniem takich aut. W Łodzi nie brakuje takich możliwości. Można dzięki temu wybrać coś odpowiedniego pod względem ceny i wyglądu.

 

Samochody weselne – atuty wynajmu auta 

Wynajęte samochody ślubne są od razu właściwie przystrojone. Usługa zapewnia również kierowcę, który odpowiednio ubrany, doskonale wypełni swoją rolę. Samochody ślubne to także bardzo ważny obiekt, jeżeli chodzi o tło do wielu fotografii ślubnych. Wynajęty fotograf z pewnością będzie wykonywał zdjęcia podczas przyjazdu pary młodej pod kościół lub lokal weselny. Nie zabraknie także chętnych do realizacji sesji ślubnej lub wideo. Taki pojazd wprost idealnie będzie nadawał się do tego typu materiałów. Każda para młoda może dokonać ustaleń z właścicielem samochodu co do jego wykorzystania i pomysłów z tym związanych. Pojazd może posłużyć jako rekwizyt przy realizacji sesji ślubnej lub innych pomysłów.

 

Samochód na wesele w sesji ślubnej

Samochód podczas sesji ślubnej to spora atrakcja. Nie tylko pozwala na szybkie przemieszczanie się, a dzięki temu możliwość uzyskania bardziej różnorodnych zdjęć, ale także cudownie prezentuje się na zdjęciach. Szczególnie samochody stare, zabytkowe, nietypowe nadają sesji ślubnej charakteru. Jednak wynajęcie sportowego auta wcale nie jest mniej atrakcyjne, to okazja do stworzenia energicznej i nowoczesnej sesji lub filmu. W czasach, kiedy plenerowa sesja ślubna jest standardem i niektórym fotografom oraz kamerzystom kończą się pomysły na wyjątkowe plenery, samochód jest świetnym sposobem na urozmaicenie nawet najbardziej zwykłego miejsca. Auto na drugim planie, zdjęcia przy samochodzie lub w jego wnętrzu, a nawet takie robione podczas jazdy - możliwości jest bez liku. Jeśli w dodatku będzie to samochód z charakterem, nie można mieć wątpliwości, że sesja ślubna lub teledysk ślubny okażą się sporym sukcesem. 

 

Fabryczne miasto Łódź i jego atuty

Łódź to bardzo atrakcyjne miasto w centralnej części Polski. Można znaleźć tutaj wiele oryginalnych obiektów architektonicznych z ulicą Piotrkowską atrakcją samą w sobie. Nie brakuje więc tutaj wartych uwagi plenerów, na tle których para młoda będzie prezentowała się okazale. Wycieczka łódzkimi ulicami pary młodej w ślubnym samochodzie pozwoli kamerzyście i fotografowi zrealizować wyjątkowe ujęcia. Same plenery kościelne i teren wokół urzędu mogą zostać wykorzystane w realizacji ciekawego nagrania.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim Bazylika archikatedralna św. Stanisława Kostki, której okolica o każdej porze dnia czy nocy jest bardzo urzekająca. Bez względu na to, gdzie odbędzie się ślub, to realizacja pamiątkowego filmu lub sesji ślubnej będzie bardzo okazała. Profesjonalni fachowcy w tej materii z pewnością są w stanie zdobyć wiele materiału foto i wideo, które odpowiednio zmontowane stworzą ciekawą pamiątkę. Kościół pw. Najświętszej Maryii Panny Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia to także piękny obiekt. Można się umówić z kamerzystą na przejazd atrakcyjnymi terenami Łodzi i zgrać ciekawe ujęcia.

Urząd Stanu Cywilnego również prezentuje się doskonale. Sam budynek jest bardzo interesujący, a dodatkowo otacza go piękny park. Przy dobrej pogodzie nagrany materiał będzie bardzo interesujący. Na terenie Łodzi znajdzie się wiele możliwości stworzenia pięknej pamiątki, która po latach będzie wspaniałym wspomnieniem.

Mówi się, że ślub i wesele trwa tylko jeden dzień, ale nie jest to do końca prawdą. Choć samo wydarzenie rzeczywiście jest ograniczone w czasie, to wszystko związane ze ślubem, a szczególnie nastrój i emocje da się dowolnie przedłużyć. Zwykle służy temu podróż poślubna, ale może także plenerowa sesja ślubna. Organizacja takiej sesji osobnego dnia, już po ślubie, kiedy opadły nerwy i czujemy się zrelaksowani i szczęśliwi to świetna decyzja. Potraktowanie jej jako dobrej zabawy i okazji do przeżywania małżeńskiego szczęścia - jeszcze lepsza. Warto wyreżyserować sesję ślubną tak, aby była frajdą dla małżonków, a zdjęcia ślubne i szczęście na nich widziane były naturalne, a nie pozowane. Wypożyczenie stylowego samochodu i ruszenie nim w drogę z ukochaną osobą to jeden z przepisów na właśnie taką sesję. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems