Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Zgierz

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

BMW 520d

Zgierz
PIĘKNE BMW SERI 5 E60 GRANATOWY METALIK ROK 2007
400.00 zł
3389

BMW 320 mPakiet

Zgierz
Witamy serdecznie! Mamy do zaoferowania wynajem luksusowego BMW 320 Coupe.
170.00 zł
2783

Citroen Rosalie z 1935 roku (7 osobowy)

Łódź
Piękny siedmioosobowy samochód w kolorach klasycznej czerni połączonej z ecru. Auto ...
200.00 zł
1774

zabytkowy retro OPEL SUPER 6

Łódź
Zabytkowy pięknie odrestaurowany OPEL SUPER 6 z 1936 roku
200.00 zł
9466

Warszawa M20 (Garbuska)

Łódź
Kultowy polski samochód: WARSZAWA M20 "GARBUSKA" z 1958 roku
200.00 zł
5819

FIAT 125p

Łódź
Niebanalny, świetnie zachowany: FIAT 125p w kolorze kości słoniowej Zapraszamy do obejrzenia auta ...
200.00 zł
3840

Nysa 522

Łódź
Pięknie odrestaurowana ośmioosobowa Nysa z 1978 roku w kolorze kości słoniowej ...
200.00 zł
9673

Lincoln Town Car Długa Luksusowa Limuzyna

Lutomiersk
wesele od 800 zł lub 300 zł pierwsza godzina każda następna 200zł ...
300.00 zł
4193

Lincoln Town Car biała limuzyna 9m

Lutomiersk
100% zadowolenia
300.00 zł
4565

Chrysler 300c | Jedyny w Polsce | 22-calowe felgi

Łódź
Limuzyny jedyne w Polsce !
200.00 zł
1805
Liczba pozycji: 13

Województwo Łódzkie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Zgierz - nasz przewodnik

Przygotowaniami do ślubu żyje często najbliższa rodzina. Wiadomo, że organizacja tej, jakże ważnej uroczystości może pochłonąć bez reszty. Jest wiele spraw, które trzeba zrealizować, by ślub był zgodny z oczekiwaniami. W zależności od czasu, jaki pozostał do samej uroczystości trzeba się bardziej lub mniej sprężać. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że pewne rzeczy dobrze jest zarezerwować wcześniej, ponieważ może być więcej chętnych par młodych, które wcześniej od nas pomyślą o rezerwacji i wyszukane przez nas miejsca czy usługi, będą już zajęte. Warto spisać listę naszych dzadań i realizować je krok po kroku. Warto równie wcześniej dokonać wyboru i rezerwacji zespołu muzycznego, od którego przecież tak wiele zależy. To są zadania priorytetowe.

Bardzo znaczące usługi ślubne

Inne usługi takie jak fotografia ślubna i wideofilmowanie także dobrze jest mieć zarezerwowane wcześniej. Fachowcy z tej branży są ważni w zakresie tworzenia wspaniałych pamiątkowych ujęć, a także innych usług. Sesja ślubna w plenerze to często ważna rzecz dla młodych par. Może być zrealizowana w tym samym dniu, jednak wiele par wybiera na jej przeprowadzenie inny termin. To jest często uwarunkowane pogodą. Podobnie wygląda to w przypadku wideofilmowania. Kamerzystę z okolic Zgierza można odnaleźć tutaj. Dokonując rejestracji wydarzeń w plenerze dobrze jest, wybrać ciekawy samochód ślubny. Często jest to ten sam pojazd wynajęty na dnia ślubu. Do wyboru jest wiele modeli aut różnej wielkości, od luksusowych współczesnych, po samochody retro i limuzyny. Można połączyć wynajem samochodu z wykorzystaniem go podczas reportażu foto lub wideo. Dobrze jest rozważyć takie możliwości.

Wynajem auta ślubnego

Ślubne auto może być wizytówką młodej pary albo wielką klapą. Dlatego i do jego wyboru trzeba się odpowiednio przygotować. Warto sprawdzić, jakie samochody są teraz w modzie i jak zapewnić sobie eleganckie przyjęcie ślubne. Można też kierować się własnymi preferencjami i wybrać samochód, o jakim zawsze marzyliśmy. Na pewno będzie to bardzo dobra wróżba w dzień ślubu. 

Auto ślubne można wynająć w każdym większym i mniejszym mieście w Polsce. Wystarczy dotrzeć do firmy specjalizującej się w tej branży lub do jednego z prywatnych właścicieli, którzy użyczają swoje samochody młodym parom. Ogłoszeń najlepiej szukać w Internecie. Po to została stworzona strona auta-wesele.pl - aby w jednym miejscu móc dotrzeć do wszystkich ogłoszeń z każdego regionu w Polsce. Łatwo można porównać różne samochody, ich ceny oraz to, jak prezentują się na zdjęciach, bo każde ogłoszenie zawiera właśnie takie informacje. Jeśli jakieś auto nam odpowiada, spokojnie możemy nawiązać kontakt z właścicielem i podpisać umowę. 

Koszt wynajęcia auta ślubnego

Co ciekawe, auta ślubne na wynajem wcale nie są tak drogie, jak wielu z nas myśli. Najtańsze można dostać już za 100 złotych za godzinę, a rozsądne ceny nie przekraczają 400 złotych za godzinę. Można znaleźć też oczywiście droższe modele, ale jest to absolutna przesada, bo ta taką kwotę z łatwością wynajmiemy auto ślubne z górnej półki. W dodatku dostaniemy kierowcę, paliwo, a nawet dekoracje auta całkowicie gratis! Wszystkie te elementy wliczane są w cenę wynajmu. Jak widać, koszt jest niewielki, za to wygoda ogromna, bo sami nie musimy już myśleć o tych szczegółach. 

Plenery ślubne miasta Zgierz

Zgierz bardzo dobrze nadaje się na miejsce ślubu. Zawarcie związku małżeńskiego i zabawa weselna będą tutaj bardzo atrakcyjne, a profesjonalny kamerzysta i fotograf doskonale wszystko utrwalą, by żadna chwila nie została pominięta. W pakietach tych usług często znajdziemy nagrania w plenerze oraz sesje fotograficzne. Do tego celu dobrze jest zrealizować ujęcia w charakterystycznych miejscach Zgierza lub takich, które chce wykorzystać para młoda. Bardzo dobrze jest wykorzystać samochód do tego celu. Po odpowiednich ustaleniach z kierowcą wybranego samochodu, można udać się na przejażdżkę. Kamerzysta może nakręcić kilka ciekawych ujęć oraz parę młodą. Tego typu reportaże mogą być realizowane również w innym terminie. Jak widać, sesja w plenerze stwarza możliwości wykorzystania pojazdu ślubnego do różnych celów.

Ciekawe obiekty w mieście

Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej może być w Zgierzu miejscem ślubu. Sama jego budowla może być dobrze utrwalona w odpowiednich kadrach. W Zgierzu dobre tła do zdjęć mogą tworzyć także inne charakterystyczne obiekty. Do nich należą np. Domy Tkaczy, gdzie ujęcia wypadną bardzo okazale. Innym ciekawym obiektem jest Budynek Kolegium Nauczycielskiego, a także Łaźnia Miejska z 1926 roku.

Bardzo dobrze można także wykorzystać panoramę placu Jana Pawła II. Tam też mogą powstać wspaniałe ujęcia. Można w sposób doskonały wykorzystać same kościoły, w których odbywają się śluby. Pary młode będą się fantastycznie prezentowały na tle takich kościołów jak: Kościół ewangelicko-augsburski Opatrzności Bożej, Kościół starokatolicki mariawitów czy Kościół Matki Boskiej Dobrej Rady. Zrealizowanie sesji ślubnej w tych okolicach wypadnie bardzo okazale. Wszyscy będą bardzo zadowoleni.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems