Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Wieliczka

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Porsche Boxster 3.2 S

Chełmiec
Porsche Boxster S w kolorze grafitowy metalik, skórzane wnętrze w kolorze ...
200.00 zł
3590

PIĘKNE PORSCHE CAYENNE V6 !! METEOR GRAY !!

Myszków
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: PORSCHE CAYENNE W LIMITOWANYM KOLORZE "METEOR ...
650.00 zł
1886

Cadillac fleetwood brougham rocznik '75

Brzesko
Amerykański krążownik szos
200.00 zł
1607

Mercedes Vito 2018

Kraków
Posiadam nowy samochód Mercedes Vito, 9-cio osobowy, automat, extra long, ze ...
200.00 zł
1581

BMW serii 1 m-pakiet

Krępna
wynajem Bmw serii 1 za 6h 399zł‚ ! W naszej ofercie posiadamy ...
100.00 zł
1567

audi a6 s-line 2013

Krępna
wynajem Audi A6 s-line rocznik 2013 za 6h 550zł ! W naszej ...
150.00 zł
1599

Suzuki Grand Vitara

Krępna
wynajem Suzuki Grand Vitara za 6h 399zł ! W naszej ofercie posiadamy ...
100.00 zł
1584

BMW 5 F10

Kraków
Wynajem BMW serii 5 F10
100.00 zł
1204

Biały Mercedes E Klasa 2017 Limuzyna Czarny dach

Kraków
Biały Mercedes E Klasa Limuzyna Czarny Dach AMG
199.00 zł
5730

Ford Cortina Consul DeLux 1964r - Auto Zabytkowe

Dębica
Ford Consul Cortina MK1 DeLux 1964r - auto zabytkowe po renowacji. ...
140.00 zł
2888
Liczba pozycji: 19

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Wieliczka - nasz przewodnik

Doskonały ślub jest marzeniem każdej pary młodej. W ten dzień bowiem każdy chce celebrować w radości i szczęściu uczucie miłości, które połączyło dwie dusze. Najważniejsza jest przysięga małżeńska, jednak każdy chce by cała otoczka tej uroczystości była perfekcyjnie dopracowana pod każdym względem. Przygotowania są zatem bardzo ważne. Z nimi wiąże się wynajęcie różnych usług, które uświetniają całą uroczystość..

Wybór odpowiednich usług ślubnych.
Najważniejsze to w pierwszej kolejności rozpocząć poszukiwania dobrego i właściwego lokalu, który sprawdzi się na zabawę weselną dla planowanej liczby gości. Zaplecze lokalu, sala do tańczenia, a także pakiet menu weselnego odgrywają tutaj kluczową rolę. Dobre wesele nie odbędzie się nigdy bez grającego zespołu muzycznego, którego zadaniem jest rozbawienie do czerwoności wszystkich gości. Udaną zabawę wspomina się żywo po latach. Fotografie ślubne oraz filmy wykonane przez fachowych specjalistów z tego zakresu są dowodem udanej uroczystości. Potrafią wskazać nawet najdrobniejsze detale. Warto poszukać odpowednego scejalisty, w tym caelu najlepiej zajrzeć tutaj.

Pamiątkowe ujęcia pary młodej.
W trakcie tego szczególnego dnia liczy się przede wszystkim wygląd pary młodej, a także wystrój lokalu i kościoła oraz właściwy samochód ślubny. Ten można pożyczyć lub jeszcze lepiej wynająć. W ten sposób otrzyma się doskonały model pojazdu wraz z kierowcą, a po odpowiednich ustaleniach może także być przydatny w trakcie wycieczki samochodowej w celu nakręcenia ciekawych ujęć z młodą parą.
Posiadanie wspaniałych pamiątkowych zdjęć ze ślubu jest bardzo ważną pamiątką. Nie zawsze bowiem człowiek jest ubrany w taki strój. Sesja fotograficzna oraz film wideo nie tylko z przebiegu uroczystości ślubnej oraz wesela będzie bardzo dobrą pamiątką. Warto zatem zadbać o ciekawe ujęcia, które będą mogły być zrealizowane w samochodzie oraz z samochodu. Tym samochodem para młoda może także udać się w wiele ciekawych miejsc, które doskonale wpasują się w charakter sesji ślubnej.

Atrakcyjne obiekty w mieście.
Wieliczka jest przecież bardzo malownicza. Istnieje tutaj wiele atrakcyjnych miejsc, które doskonale będą nadawały się na piękne ujęcia. Teren okolic kopalni soli jest bardzo malowniczy. Poza nim w mieście jest sporo miejsc, które będą mogły być doskonale sfotografowane. Klasztor Franciszkanów z pięknym dziedzińcem, kościół Sebastiana i Pałac Przychodzkich będą w wyjątkowy sposób upiększać każdy kadr.
Stara Synagoga czy Park Mickiewicza w dobrej aurze umożliwią stworzenie bardzo klimatycznego nastroju zdjęć i filmów. Podczas tworzenia takiego materiału profesjonalny fachowiec wykorzysta atmosferę Wieliczki z relacją młodej pary. Powstałe zdjęcia będą przywoływały cudowne wspomnienia. Wynajem samochodu ślubnego może posłużyć nie tylko do przejazdów młodej pary w ten szczególny dzień, ale także do realizacji innych usług z tym dniem związanych. Zawsze można uzupełnić nagranie udając się do samego Krakowa lub innych okolicznych miejsc. To wszystko związane jest przede wszystkim z pomysłem na taką sesję. Oczywiście zawsze mogą być wykorzystane sugestie pary młodej, a najważniejsza jest satysfakcja z gotowego materiału. Do takiej pamiątki zawsze warto wracać.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems