Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Olkusz

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
10414

LINCOLN CONTINENTAL 1981r

Częstochowa
ORYGINALNY LINCOLN CONTINENTAL MARK VI Wynajem - Częstochowa - Katowice - ...
150.00 zł
4024

PIĘKNE PORSCHE CAYENNE V6 !! METEOR GRAY !!

Myszków
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: PORSCHE CAYENNE W LIMITOWANYM KOLORZE "METEOR ...
650.00 zł
1886

Audi A7 Sportback Competition V6T

Trzebinia
Audi A7 Sportback Competition V6T
250.00 zł
1798

Audi Q7 II Quattro Tiptronic S-Line 272 KM

Trzebinia
Audi Q7 II Quattro Tiptronic 4MB 272 KM, kolor brązowy Argus, ...
250.00 zł
1641

VW Touareg II FL R-line

Trzebinia
VW Touareg II FL R-line
250.00 zł
1724

Mercedes S - klasa Long 4MATIC

Trzebinia
Mercedes- Benz S - klasa Long 4MATIC, lakier czerwień rubinu, full ...
250.00 zł
1758

VW Touareg FL

Trzebinia
VW Touareg FL
170.00 zł
1716

Biały SUV Peugeot 3008 NOWY WYGLĄD Kraków

Kraków
- imponujące felgi aluminiowe 18" 'Los Angeles' - czarno-srebrne - Przyciemniane szyby ...
760.00 zł
2345

Mercedes GLC Coupe AMG 4 Matic

Świętochłowice
Nowy (2022r.) Mercedes GLC Coupe z pakietem zewnętrznym i wewnętrznym AMG ...
650.00 zł
586
Liczba pozycji: 14

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Olkusz - nasz przewodnik

Planowanie ślubu i wesela jest zawsze wyzwaniem, jednak przeważnie realizuje to sama młoda para lub jej rodzina. W ten sposób, aby ten szczególny dzień był spełnieniem wszystkich marzeń, to warto jest rozpocząć przygotowania do niego jak najwcześniej. Będzie wtedy więcej możliwości z różnego zakresu usług. Uniknie się także stresu, który i tak będzie towarzyszyć mimowolnie do samego ślubu. Najważniejsze jest załatwienie wszystkich formalności w kościele i urzędzie. Pozwoli to wtedy bardziej konkretnie orientować się w rezerwacji innych usług. Lokale weselne mogą bowiem w tym samym terminie przyjąć zazwyczaj jedną parę, więc w konkretnych lokalizacjach liczy się przede wszystkim czas takiej rezerwacji.

Usługi wynajmu aut ślubnych.
To samo dotyczy wynajmu innych usług, do których zaliczyć trzeba przede wszystkim zapewnienie oprawy muzycznej, profesjonalnego fotografa i kamerzysty. Suknię ślubną także trzeba wcześniej wybrać lub uszyć, a inne drobne sprawy decydują o całości także bardzo znacząco. Bardzo ważne jest również posiadanie odpowiedniego samochodu, którym para młoda będzie się przemieszczała. Dzisiaj można także wybierać wśród firm wynajmujących samochody ślubne. To korzystna rzecz, gdyż kierowca i samochód będzie usługiwał młodej parze w danych godzinach. Po odpowiednich ustaleniach można także wynająć samochód na sesję ślubną, gdyż wiele par chce posiadać takiego typu pamiątki w postaci nagrań wideo i foto.

Olkusz pięknym miastem Małopolski.
W Olkuszu znajduje się malowniczy rynek, gdzie z pewnością każda para młoda będzie mogła zrealizować kilka świetnych ujęć. Na rynek można także wjechać samochodem ślubnym, więc kamerzysta może także dokonać wspaniałych ujęć. Umówienie się z kierowcą takiego samochodu pozwoli także dojechać w wiele innych miejsc miasta oraz okolic i dlatego usługa taka może być bardzo szeroko wykorzystana. Pamiątkowe sesje ślubne w terenie oraz podczas przejazdów samochodem pozwalają na oryginalne ujęcia. Para młoda na tle charakterystycznych miejsc Olkusza będzie wyglądała bardzo okazale. Aby to stało się rzeczywistością najpierw należy wybrać odpowedniego fotografa, np. tutaj.
Ślub może odbyć się w Bazylice kolegiackiej św. Andrzeja i w okolicy. Tam będzie można stworzyć bardzo ciekawe ujęcia. Obiektem wartym zainteresowania jest także baszta z fragmentem murów miejskich z XIV wieku. Rejestracja ciekawego filmu ślubnego może także odbyć się w okolicy. Można odwiedzić niedaleki Rynek w Sławkowie, który wspaniale prezentuje się o każdej porze. Blisko jest także do Ojcowa. Skalne miasto to bardzo wielka atrakcja, a także wielkie możliwości dla fotografów i kamerzystów. Kto by nie chciał odwiedzić baszty i jaskinie Ciemna oraz Łokietka. Maczuga Herkulesa także będzie ciekawym pomysłem.
Organizacja ślubnych tematów to nie tylko zadbanie o samą ceremonię i zabawę weselną. Liczy się zadbanie o różne inne szczegóły. Jak widać samochód ślubny będzie tutaj bardzo pomocny. Chodzi nie tylko o dojazd do kościoła czy urzędu, ale także o wykorzystanie go do realizacji niekonwencjonalnej sesji w plenerze.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems