Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Bochnia

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Porsche Boxster 3.2 S

Chełmiec
Porsche Boxster S w kolorze grafitowy metalik, skórzane wnętrze w kolorze ...
200.00 zł
2760

BMW X5 M-pakiet 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
5969

Audi A7 S-line 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
4417

Cadillac fleetwood brougham rocznik '75

Brzesko
Amerykański krążownik szos
200.00 zł
643

BMW 5 F10

Kraków
Wynajem BMW serii 5 F10
100.00 zł
403

Biały SUV Peugeot 3008 NOWY WYGLĄD Kraków

Kraków
- imponujące felgi aluminiowe 18" 'Los Angeles' - czarno-srebrne - Przyciemniane szyby ...
760.00 zł
1095

FORD model A z 1928 roku

Kraków
Oryginalny i wyjątkowy samochód prosto z lat dwudziestych. Przepiękny czerwony lakier ...
400.00 zł
5272

NAJNOWSZY JEEP OVERLAND

Kraków
Wspaniała, najbogatsza wersja kultowego amerykańskiego JEEPA w pięknym kolorze czarnej perły. ...
215.00 zł
2813

Chevrolet CAMARO

Kraków
To legendarny muscle car z roku 1988, którego nikt nie musi ...
250.00 zł
5946

Alfa ROMEO

Kraków
Ponadczasowe piękno. Poczuj się wyjątkowo w ten jedyny dzień i wjedź na ...
1100.00 zł
1995
Liczba pozycji: 20

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Bochnia - nasz przewodnik

Idealny ślub to wyzwanie organizacyjne, ale prawdą jest fakt że im wcześniej przystąpi się do realizacji działań, tym lepiej. Jest wiele różnych spraw, które trzeba szybko zrealizować, by jak najmniej zostało na sam koniec. Najważniejszą sprawą poza załatwieniem terminu uroczystości i innych formalności jest znalezienie właściwego miejsca na zabawę weselną lub przyjęcie. Z tym powiązana jest usługa zespołu weselnego lub fachowca, który poprowadzi taką imprezę i zabawi wszystkich gości. Trzeba pamiętać, że wesele to nie tylko dobre jedzenie, ale przede wszystkim wspaniała zabawa.

Wynajem samochodu to bardzo dobra opcja.
Dobrze jest także skorzystać z usługi wynajmu samochodu ślubnego, który będzie wykorzystany nie tylko w dniu ślubu, ale także może przydać się podczas realizacji ślubnej sesji wideo lub foto. Profesjonalni fotografowie i kamerzyści także powinni zostać wcześniej odnalezieni. Serwisy fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl umożliwiają ich szybkie wyszukanie. Jak to się mówi „diabeł tkwi w szczegółach”, a te są bardzo ważne podczas planowania ślubu i wesela. Nie można zaniedbać wystroju kościoła, zaproszeń dla wszystkich gości, a także sukni ślubnej. Jeżeli to wszystko zostanie zrealizowanie sprawnie i wcześniej, to więcej czasu pozostanie na inne mniejsze sprawy. Bardzo dobrze jest rozpocząć wszystko od razu po zaplanowaniu własnego terminu uroczystości. W ten sposób ślub marzeń będzie wydarzeniem niezwykłym.

Pamiątki ślubne powstające w plenerach Bochni.
Bochnia to znane miasto Małopolski. Tutejsza kopalnia rozsławiła je bardzo dobrze. Odbywają się tutaj także bardzo piękne śluby. Pamiątką z nich są przede wszystkim zdjęcia i filmy. Na nich uwidoczniona jest cała uroczystość z USC lub kościoła, a także inne momenty związane z życzeniami od gości ślubnych oraz zabawa weselna. Fotografowie ślubni oraz kamerzyści także wykonują sesje w plenerze. Takie filmy i zdjęcia doskonale uzupełniają radość tamtych chwil. W przypadku usługi wideo realizowana ona może być w samym samochodzie ślubnym, który jedzie wyznaczoną trasą i wtedy filmowiec może uchwycić ciekawe kadry miasta i okolic, a także relacje pary młodej. Samochód ślubny może być wykorzystany z powodzeniem podczas dojazdu w różne miejsca sesji fotograficznej. Trzeba tylko ustalić szczegóły z właścicielem samochodu.

Malownicze zakątki miasta.
Rynek w Bochni jest wielką wizytówka miasta i dlatego ujęcia tutaj będą zawsze posiadał wspaniałą jakość. W tematyce ślubnej nie brakuje tutaj pomysłów. Bazylika św. Mikołaja doskonale się prezentuje zarówno w dzień jak i w noc. Pary mające tutaj ślub będą wspaniale uwiecznione pośród wszystkich okolicznych zabytków. Pomnik Kazimierza Wielkiego to kolejne miejsce dość ciekawie pasujące do tematyki. Realizując ciekawe ujęcia warto udać się w charakterystyczne miejsca Bochni. Szyb kopalni soli „Sutori” posiada charakterystyczną bryłę.
W mieście Bochni jest wiele wartych odwiedzenia miejsc. Powstający tutaj film będzie doskonałą pamiątką, gdyż uchwyci parę młodą na tle charakterystycznych miejsc związanych z Bochnią. To będzie piękna pamiątka z tym związana. Warto ją realizować w tym klimacie.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems