Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Poznań

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Cadillac 1956 Fleetwood

Poznań
Tym modelem auta jeździł sam Elvis Presley - jest piękny, elegancki ...
340.00 zł
5551

Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele

Poznań
Ten model samochodu miał w swojej stajni Elvis Presley. Ślub to ...
340.00 zł
8445

Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red 1973

Poznań
Piękny i stylowy klasyk, który będzie idealną oprawą ważnego dnia ślubu ...
340.00 zł
4313

Cadillac de ville 1961

Poznań
Każda Młoda Para chce aby ich Ślub był... Niepowtarzalny... Zachwycający... Jedyny ...
340.00 zł
4198

CADILLAC DE VILLE FLAT TOP 1959

Poznań
Najbardziej Charakterystyczny i Największe Skrzydła w Historii Cadillaca!
340.00 zł
3800

FORD MUSTANG 1966 KABRIOLET

Poznań
Oferujemy Państwu wynajem Pięknych Stylowych samochodów, na te Wyjątkowe Chwile. Klasyczne ...
340.00 zł
1920

Warszawa M-20

Nowe Skalmierzyce
Warszawa M-20 licencyjny model M-20 z 1953r Podana cena dotyczy Kalisza ...
700.00 zł
7558

Warszawa 224

Nowe Skalmierzyce
Warszawa 224 rocznik 1970. Wnetrze częściowo nieoryginalne wykończone szarym welurem.
600.00 zł
9258

Warszawa 223

Nowe Skalmierzyce
Warszawa 223 rocznik 1968 Podana cena dotyczy Kalisza i Ostrowa Wlkp
600.00 zł
7706

Mercedes W116 450 SEL KLIMATYZACJA

Gdańsk
Mercedes W116 450 SEL to szczyt luksusu lat 70-tych a to ...
100.00 zł
9187
Liczba pozycji: 16

Województwo Wielkopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Poznań - nasz przewodnik

Dla większości młodych par dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych w życiu. Dlatego tak bardzo zależy im na tym, aby przebiegł bez zakłóceń i niepotrzebnych nerwów. By tak właśnie się stało, warto odpowiednio wcześniej rozpocząć przygotowania. Nie ograniczają się one jedynie do ustalenia daty ślubu, zarezerwowania terminu w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego czy wyboru i rezerwacji odpowiedniej sali weselnej. Przyszli małżonkowie muszą także pamiętać o oprawie muzycznej, obrączkach, stroju czy torcie weselnym. Bardzo ważnym elementem dla nowożeńców jest pamiątka ślubu, zazwyczaj w postaci fotografii lub filmu. Dlatego nierzadko decydują się na wynajęcie fotografa lub kamerzysty (albo obu jednocześnie). Odpowiedniego kamerzystę można z łatwością odszukać pod tym adresem: Kamerzysta Poznań.

 

Samochody weselne na wynajem

W ferworze przygotowań przyszli małżonkowie często pomijają lub bagatelizują kwestię samochodu, którym pojadą do ślubu. Zazwyczaj proszą o pomoc znajomych i sami zajmują się udekorowaniem pojazdu. Jednak coraz częściej młodzi nie chcą fatygować przyjaciół ani tracić czasu na ozdabianie. Dlatego decydują się skorzystać z usługi wynajmu samochodu ślubnego. Po pierwsze dlatego, że często mają sprecyzowane oczekiwania co do modelu czy koloru, a wybór w Poznaniu jest naprawdę szeroki. Po drugie oferta wynajmu zawiera również udekorowanie pojazdu zgodnie z wytycznymi przyszłych małżonków. Ponadto przy podpisywaniu umowy można od razu zarezerwować wybrany samochód do sesji ślubnej, która zazwyczaj odbywa się w innym dniu niż ceremonia ślubna.

 

Jak można wykorzystać wypożyczony samochód na wesele?

Główną funkcją samochodu ślubnego jest oczywiście zawiezienie młodej pary do kościoła/USC oraz potem na salę weselną. Ale jego rola na tym się nie kończy, bo nierzadko przydaje się podczas sesji ślubnej. Mając do dyspozycji samochód, możemy odwiedzić więcej plenerów ślubnych i sprawić, że zdjęcia będą bardziej zróżnicowane lub posilić się na nagranie kilku ujęć podczas jazdy, które potem włączymy do filmu lub teledysku ślubnego. Samochód ślubny może być zatem bardzo przydatny, a co więcej, jazda nim to spora frajda, więc para młoda będzie świetnie się bawić, niezależnie od okoliczności. 

 

Auto do ślubu motywem sesji ślubnej

Czy jest sens wynajmować samochód specjalnie dla sesji ślubnej, skoro między plenerami możemy poruszać się samochodem własnym lub fotografa? Jest i to duży, bo samochód ślubny podczas sesji ma pełnić nie tylko funkcję transportu z miejsca na miejsce, ale przede wszystkim ma być głównym motywem, który pojawi się na zdjęciach ślubnych. Plenerowe sesje ślubne stały się tak popularne, że coraz trudniej o znalezienie unikatowego pleneru ślubnego w Poznaniu. Co prawda to nic złego, że najpiękniejsze miejsca w mieście były już wielokrotnie wykorzystywane do zdjęć ślubnych, ale prawdą jest, że każda para chce, aby jej sesja była wyjątkowa, inna niż wszystkie. Z tego powodu już jakiś czas temu fotografowie i młode pary uznali stylowy samochód ślubny za świetny dodatek, który ożywi i uatrakcyjni sesję ślubną. Świetnie sprawdzają się szczególnie stare, zabytkowe auta, z którymi raczej nie mamy do czynienia na co dzień, a które bez problemu znajdziemy w każdej wypożyczalni. 

 

Poznań – idealny plener ślubny

Stolica Wielkopolski słynie w całym kraju z przepięknej starówki oraz oczywiście z koziołków. Nic więc dziwnego, że nowożeńcy bardzo często udają się na rynek, by zrealizować sesję fotograficzną na tle uroczych kamieniczek. Wynajęty samochód może stanowić idealne uzupełnienie takiego tła. Warto udać się na starówkę wieczorem, kiedy dyskretne światło latarni podkreśli romantycznych charakter fotografii.

Innym, niemniej ciekawym, miejscem realizacji sesji mogą z pewnością być pozostałości poznańskich murów miejskich wzniesionych w średniowieczy w celu ochrony miasta. W Poznaniu znajduje się także monumentalna budowla zamku cesarskiego. Ten neoromański gmach imponuje swoim rozmiarem i na pewno będzie doskonałym elementem uzupełniającym sesję.

Wielbiciele architektury sakralnej z pewnością znają gmach Archikatedry Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim. Warto wiedzieć, że ta gotycka budowla jest jednym z najstarszych kościołów w kraju i prawdopodobnym miejscem chrztu Mieszka I. W tym miejscu nie sposób pominąć również wspaniałej barokowej Bazyliki Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Ale Poznań to nie tylko architektura. Amatorzy zieleni będą także usatysfakcjonowani. W mieście znajduje się wiele uroczych parków, pełnych romantycznych zakątków. Sesje zdjęciowe na łonie natury nie muszą być banalne a ich efektowność ogranicza jedynie pomysłowość młodej pary. Idealnym plenerem takiej sesji będą z pewnością okolice Palmiarni znajdującej się w przepięknym Parku Wilsona. Warto podkreślić, że poznańskie tereny zielone imponująco prezentują się nie tylko latem, kiedy zawiera się najwięcej związków małżeńskich. Będą one fantastycznym tłem także w trakcie złotej polskiej jesieni czy zachwycającej białej zimy.

Termin organizacji ślubnej sesji nie musi się pokrywać z dniem ceremonii. Najważniejsze, aby odbyła się bez zakłóceń i by para młoda doskonale się podczas niej bawiła. Największa aktualna baza fotografów z Poznania znajduje się na stronie: Fotograf Poznań

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems