Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL


WYJĄTKOWY I UNIKALNY TRANSPORT DO ŚLUBU ?!

 

Zobacz jakie to łatwe! Wystarczy jedno kliknięcie, a Twoje wesele będzie niezapomniane

 

Wynajem samochodów reprezentacyjnych marki Smart to oryginalny sposób na uatrakcyjnienie własnego ślubu. Niekonwencjonalne stylizacje samochodów ślubnych to wyjątkowa alternatywa dla przereklamowanych limuzyn, zabytkowych samochodów czy bryczki zaprzęgniętej w konie… Gwarantujemy, że przejażdżka Smartami będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem, a uśmiech na twarzach gości potwierdzeniem słusznego wyboru. Pan i Pani Smart to wyjątkowa oferta dla wyjątkowej Pary! Spraw by to właśnie Twoje wesele stało się oryginalne!

 

Auta zostały specjalnie przygotowane i udekorowane na Państwa wesele. Pani Młoda posiada piękne czerwone usta, które w świetle dziennym rumienią się na różowo, diadem z długim, białym welonem oraz zalotnie podkręcone rzęsy. Pan Młody to gentleman w czarnym kapeluszu i białej muszce. Razem tworzą fascynującą całość!

 

Smarty mogą prowadzić: Para Młoda, świadkowie, rodzice czy też inni goście weselni. Samochody są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, co sprawia, że jazda nimi jest czystą przyjemnością :) Zaś gorączkę wielkiego wydarzenia może ochładzać niezawodna klimatyzacja.

 

Smarty mogą mieć również zamontowany zestaw głośnikowy, z którego może rozbrzmiewać muzyka weselna.

 

Auta podstawiamy Państwu o wyznaczonej godzinie i w umówione miejsce. Są one do Waszej dyspozycji zgodnie z wybranym pakietem.

 

Przed każdym ślubem autka są szczególnie przygotowywane na Państwa uroczystość. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz kosmetyki renomowanej firmy do car detailingu. Nasze Smarty nie są na co dzień użytkowane, a gdy nie pracują spędzają czas w swoich garażach. Wyjazd do Państwa odbywa się na lawecie, żeby nasza Smart Para nie zmęczyła się podróżą. A wszystko po to by nasz klient był w 100 % zadowolony z jakości usługi, oraz prezencji samochodów.

Na zakończenie nowożeńcy otrzymują od Smart Pary prezent ślubny.

 

Zadzwoń i sprawdź wolne terminy!

 

Pakiet MINI: Przeznaczony jest dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i skromność. W skład pakietu wchodzi wynajem jednego dowolnie wybranego auta i dekoracji. Dodatkowo do zestawu dołączona jest tablica rejestracyjna -  Para Młoda. Czas wynajmu samochodu do 4 godzin.

Cena: 749 zł*

 

Pakiet BASIC: Skierowany jest do osób, które chcą w niezwykły sposób podjechać pod kościół wyjątkową parą. Pakiet dotyczy wynajmu dwóch pojazdów wraz z dekoracją weselną oraz imiennymi tablicami ślubnymi. Czas wynajmu samochodu do 4 godzin.

Cena: 999 zł*

 

Pakiet MAX: Polecany jest dla osób, które w dniu ślubu chciałyby również odbyć sesje zdjęciową przy niepowtarzalnych autkach. Pakiet obejmuje wynajem dwóch pojazdów wraz z dekoracją ślubną i tablicami imiennymi. Czas wynajmu samochodów do 6 godzin.

Cena: 1299 zł*

 

* Zamontowanie zestawu głośnikowego - 100 zł

 

Samochody dostarczamy w promieniu 30 km od Zielonej Góry. W przypadku, gdy impreza odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry pobierane są dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne kwoty liczone od km).

 

Świadczymy usługi na terenie całej Polski !

CENA STANDARDOWA: 999.00 zł

ODSŁON: 6363

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Auto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL - zdjęcie pojazduAuto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL - zdjęcie pojazduAuto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL - zdjęcie pojazduAuto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL - zdjęcie pojazduAuto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL - zdjęcie pojazduAuto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.
Kierowca
Kultowe Smarty na Twoim weselu! Oczaruj swoich gości, stwórz niezapomnianą atmosferę jadąc Smart Parą do ślubu.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

999 zł
999 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems