Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Głogów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Cadillac 1956 Fleetwood

Poznań
Tym modelem auta jeździł sam Elvis Presley - jest piękny, elegancki ...
340.00 zł
5576

Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele

Poznań
Ten model samochodu miał w swojej stajni Elvis Presley. Ślub to ...
340.00 zł
8482

Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red 1973

Poznań
Piękny i stylowy klasyk, który będzie idealną oprawą ważnego dnia ślubu ...
340.00 zł
4325

Cadillac de ville 1961

Poznań
Każda Młoda Para chce aby ich Ślub był... Niepowtarzalny... Zachwycający... Jedyny ...
340.00 zł
4216

CADILLAC DE VILLE FLAT TOP 1959

Poznań
Najbardziej Charakterystyczny i Największe Skrzydła w Historii Cadillaca!
340.00 zł
3826

FORD MUSTANG 1966 KABRIOLET

Poznań
Oferujemy Państwu wynajem Pięknych Stylowych samochodów, na te Wyjątkowe Chwile. Klasyczne ...
340.00 zł
1935

ZABYTKOWY MERCEDES - Piękny - teraz rabat.

Wrocław
MERCEDES ZABYTKOWY - piękny w stanie idealnym.
150.00 zł
6259

Auto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL

Zielona Góra
Kultowe Smarty na Twoim weselu! Oczaruj swoich gości, stwórz niezapomnianą atmosferę ...
999.00 zł
7936
Liczba pozycji: 8

Województwo Dolnośląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Głogów - nasz przewodnik

Wielu z nas podczas przygotowań do wesela lekceważy znaczenie detali, koncentrując się w całości na najważniejszych sprawach, takich jak jedzeniu, czy muzyce weselnej. Sporo czasu poświęcamy też na wybór kamerzysty, czy fotografa za to znacznie mniej zastanawiamy się nad dekoracjami, doborem kwiatów, czy nad samochodem ślubnym. To, że te elementy są mniej widoczne podczas uroczystości, to nie znaczy, że nie mają znaczenia. Przeciwnie, są w stanie nadać uroczystości ślubu nowy, niepowtarzalny wymiar. Skupmy się więc na wyborze auta ślubnego!

Auto ślubne - własne, czy z wypożyczalni?

Trudno to sobie wyobrazić, ale większość par nie rozważa nawet opcji wynajmu auta ślubnego i decyduje się na skorzystanie z własnego lub znajomych, bez sprawdzenia cen, czy ofert wynajmu! Nie jest to właściwy sposób postępowania, bo ślubne auta są tańsze, niż większość z nas podejrzewa, w związku z tym spora ilość tych, którzy się na to nie decydują, spokojnie mogłaby pokryć taki wydatek. Nie zdajemy sobie także sprawy z tego, jak szeroka jest oferta wypożyczenia oraz jakie wrażenie robi piękny, unikatowy model auta ślubnego, w przeciwieństwie do modelu, który mamy do wyboru, korzystając z własnych znajomości w kręgu rodziny i najbliższych znajomych. Wypożyczenie ślubnego auta to nie tylko prestiż, ale także wielka wygoda! Nie trzeba samemu robić właściwie nic, w dzień ślubu dostajemy już przybrane auto wraz z kierowcą, a w środku czeka na nas butelka z szampanem, która pozwoli uczcić zawarte małżeństwo jeszcze przez dotarciem na salę weselną. Te wszystkie zalety jasno dowodzą, że wypożyczenie auta ślubnego to właściwy krok i zdaje się, że coraz większa ilość nowożeńców zdaje sobie z tego sprawę. 

Wynajem auta ślubnego

Ślubne auto można wynająć z różnych źródeł. Jednym z nich są firmy specjalizujące się w tej usłudze. Mają do dyspozycji kilka - kilkanaście aut, które świetnie sprawdzają się na ślubach i oferują swoje usługi w pakiecie z kierowcą, paliwem i dekoracja auta. Takie firmy są najbardziej godne zaufania, bo mają największe doświadczenie w wypożyczaniu aut ślubnych i można być pewnym, że możemy im zaufać, jeśli chodzi o jakość i wykonanie usługi. Inną opcją jest wypożyczenie od prywatnego właściciela. Wiele osób dorabia sobie do pensji, okazjonalnie wypożyczając nowożeńcom swoje auta. Dotyczy to szczególnie kolekcjonerów, właścicieli aut zabytkowych, bo takie samochody niełatwo jest dostać. Jeśli taki właściciel ma doświadczenie w tej branży, to spokojnie można mu zaufać. Jest jeszcze trzecia opcja, choć odmienna od dwóch pozostałych. To samochód ze zwykłej wypożyczalni. Takie miejsca mają w swojej ofercie bardzo dużo samochodów, od zwykłych do bardzo luksusowych. Ceny tam mogą być niższe niż w dwóch wymienionych wcześniej przypadkach, ale warto wspomnieć, że nie można liczyć na dekoracje, czy darmowe paliwo. Z tego powodu takie auto trzeba wypożyczyć na dłużej, bo musimy mieć czas, aby je umyć i udekorować. W związku z tym, taka opcja może być nawet droższa niż wypożyczenie auta ślubnego w pakiecie. Inną cechą charakterystyczną jest brak kierowcy. Może to być poważny problem, bo sami musimy znaleźć odpowiednią osobę. Dla innych par jest to jednak spora zaleta, bo auta ślubne zwykle są wypożyczane tylko z kierowcą, dlatego dla osób, które same chcą poprowadzić swoje auto w dzień ślubu, to jedyna opcja. 

Auta ślubne na wynajem w Głogowie

Pary młode z Głogowa mają kilka ciekawych modeli do wyboru. Oferta nie jest wielka, ale warto pamiętać, że zawsze można poszukać ogłoszeń z pobliskich miejscowości. Tych kilka samochodów z Głogowa jest za to bardzo interesujących. Sporo ofert dotyczy zabytkowych kabrioletów, które świetnie wyglądają zarówno na zdjęciach, jak i podczas jazdy. Są także bardzo wygodne i przejażdżka takimi modelami będzie sporą frajdą. Miłośnicy nowoczesnych, luksusowych aut również mają wybór. Modele Audi, czy Volkswagen na pewno zadowolą młode pary. 

Ceny wypożyczenia aut ślubnych w Głogowie są zróżnicowane. Jeden z modeli można dostać już za 150 złotych, najdroższe kosztują 500 złotych. Jest kilka interesujących auta za około 300 złotych, co jest standardową ceną. Warto wspomnieć, że mówimy tu o kosztach wynajmu za godzinę. 

Sesja ślubna z samochodem w Głogowie

Głogów to stare i interesujące miasto z mnóstwem zabytków. Sesja ślubna w tym mieście będzie sporą frajdą, szczególnie jeśli wykorzystamy w niej też samochód. Można w nim odwiedzić najważniejsze miejsca Głogowa, takie jak: Rynek z Ratuszem, a także Zamek Książąt Głogowskich. Nie powinniśmy pominąć też budynku Głogowskiej Kolegiaty. Konieczne będzie odwiedzenie murów miejskich i historycznej fory, która otacza stare miasto od wieków. Interesującymi plenerami są także wieża artyleryjska Turm Reduit z XIX wieku, Fort Gwiazda, Teatr Miejski im. Andreasa Gryphiusa oraz Pawilon Goethego. Odwiedzenie większości, a nawet wszystkich tych miejsc nie będzie stanowiło problemu z samochodem ślubnym. Oprócz pięknych zdjęć zyskamy przy tym możliwość cieszenia się przyjemną jazdą. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems