Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Świdnica

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

HONDA 5D na Twój ślub!

Świdnica
Skoro Twój ślub ma być nie z tej ziemi, dojedź do ...
200.00 zł
1169

Warszawa 223

Zielona Góra
Odrestaurowana Warszawa 223
300.00 zł
8678

ZABYTKOWY MERCEDES - Piękny - teraz rabat.

Wrocław
MERCEDES ZABYTKOWY - piękny w stanie idealnym.
150.00 zł
6244

Mercedes W108 280SEL Klasa S 1969

Wrocław
Nasza flagowa limuzyna Mercedes W108 280SEL z 1969r.
175.00 zł
4879

Mercedes S klassa

Wałbrzych
Mercedes S to jeden z tych samochodów, w przypadku których mnożenie ...
450.00 zł
2469
Liczba pozycji: 5

Województwo Dolnośląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Świdnica - nasz przewodnik

Ślub i wesele to niewątpliwie bardzo szczególne momenty w życiu nie tylko pary młodej, ale całej rodziny i przyjaciół. Dlatego wielkie znaczenie ma właściwa organizacja tej uroczystości. W większości przypadków przygotowaniami zajmują się sami młodzi oraz rodzina. W Polce w mniejszym stopniu korzysta się z agencji, które się zajmują wszystkim. Najważniejsza jest data ślubu i rezerwacja terminów w USC lub kościele. Ważne jest odpowiednie podejście do rezerwacji tych usług, które trzeba zamówić odpowiednio wcześnie.

Wynajęcie ważnych usług ślubnych

Sprawa dotyczy m.in. wynajęcia lokalu weselnego na zabawę dla najbliższych. Zdecydowanie wcześniej trzeba zadbać o rezerwację odpowiedniego kamerzysty i fotografa. Następnie można spokojnie zająć się zakupem sukni ślubnej, obrączek czy zamówieniem tortu weselnego. To oczywiście część z usług. Ostatnio, popularna staje się usługa wynajmu samochodu ślubnego, który poza byciem środkiem transportu dla pary młodej może zostać wykorzystany także do realizacji sesji ślubnej. Do wyboru są bowiem różne samochody, od limuzyn po auta retro. Samochód może doskonale wpisać się w niebanalne pomysły pary młodej i realizatorów zdjęć i filmów. Może przyczynić się do powstania pamiątkowej sesji ślubnej pełnej humoru. W Świdnicy można z powodzeniem znaleźć takie usługi i dopasować je do własnych potrzeb.

Jak wynająć samochód ślubny?

Wynajęcie auta ślubnego wcale nie jest tak skomplikowane ani drogie, jak myśli wiele par. Co ciekawe, z powodu swoich uprzedzeń często rezygnują z wynajmu, nawet nie zapoznając się z ofertami dostępnymi w ich okolicy. A to naprawdę nic trudnego. Wystarczy wejść na stronę auta-wesele.pl, wpisać nazwę miasta, w tym przypadku Świdnica, a naszym oczom ukażą się wszystkie oferty wynajmu aut w mieście i okolicach. Będą dokładnie opisane i sfotografowane, co na pewno bardzo ułatwi podjęcie decyzji, szczególnie, że każdy samochód ma również cennik. Wynajem auta ślubnego wycenia się na godziny i takie też ceny znajdziemy na naszym portalu. Są one bardzo zróżnicowane, od 100 do nawet 600 złotych za godzinę, w zależności od modelu i miejsca wynajmu. jednak w każdym przypadku cena zawiera wiele udogodnień np. paliwo, dekoracje ślubne i obsługę kierowcy. Sprawia to, że ostateczny koszt wykorzystania wypożyczonego auta jest znacznie niższy, niż zakładamy, bo nie musimy za te dodatki dopłacać sami. Co więcej, niektórzy właściciele dla umilenia czasu młodej parze, dodają w pakiecie szampana, którym można wznieść pierwszy toast za swoje małżeństwo. Nie zapominajmy, że po wyborze modelu, konieczne będzie podpisanie umowy z właścicielem i zapłacenie zaliczki lub zadatku. Zadbajmy o to, żeby umowa zawierała wszystkie ważne informacje dotyczące usługi, tak, aby nie było żadnych problemów, czy wpadek. 

Jakie auto ślubne?

Nie ma modelu, którego można określić mianem idealnego auta ślubnego, bo wiele samochodów zasługuje sobie na to miano. Zaliczają się tutaj i nowoczesne limuzyny i zabytkowe auta, a nawet tzw. legendy PRL, które pozwalają na podejście do swojego ślubu z dowcipem i dystansem. Decydując się na konkretny model, para powinna zwrócić uwagę na styl wesela, a także na swoje preferencje. Może wynajem auta ślubnego pozwoli na spełnienie marzenia o przejażdżce konkretnym modelem? Właśnie tak trzeba wybierać auto ślubne, aby dla konkretnej młodej pary było one tym idealnym. 

Sesja ślubna z wykorzystaniem samochodu ślubnego

Świdnica to przepiękne miasto Dolnego Śląska. Prześliczne kręte uliczki, centrum i rynek wspaniale ukazują jego charakter. Doskonałym pomysłem będzie zrealizowanie tutaj ujęć z parą młodą. W tym miejscu kamerzysta oraz fotograf mają wiele możliwości do wyboru. Przejazd trasą po samej Świdnicy może również pozwolić na stworzenie ciekawych ujęć, które wspaniale połączą przejażdżkę pary młodej w atrakcyjnym samochodzie na tle wspaniałych budynków miasta.

Kamienice w Świdnicy są bardzo klimatyczne, więc nie trzeba się obawiać o brak kolorystyki na tłach zdjęć i filmów. Monumentalna Katedra św. Stanisława i św. Wacława to przepiękne miejsce pełne uroku. Doskonały ślub w tym miejscu będzie pięnym wspomnieniem, co zostanie utrwalone na pamiątkowych materiałach foto i wideo. Nie lada atrakcją jest Ewangielicko-Augsburski Kościół Pokoju, który jest wizytówką i atrakcją miasta.

Wykorzystanie samochodów ślubnych

Samochody ślubne jak widać, mogą być nie tylko środkiem transportu dla pary młodej podczas ślubu i wesela. Mogą również posłużyć rejestracji ciekawych ujęć ślubnych oraz plenerów Świdnicy. Mogą uzupełnić pamiątkę ze ślubu i wesela. Korzystne jest to z powodu opcji dojazdu w każde miejsce. Para młoda może być sfilmowana na tle wielu ciekawych plenerów Świdnicy, co bardzo uatrakcyjni sesję. Samochód może również doskonale pasować jako obiekt sesji. Tematyka takiej sesji obejmować przecież może ujęcia w pojeździe ślubnym oraz na jego tle. To bardzo popularne pomysły, z których można skorzystać. Usługę wynajmu samochodu ślubnego można traktować jako ważny element nie tylko związany ze środkiem transportu, ale także jako dopełniający usługę fotografowania i wideorejestracji. Specjalistów w dziedzinie fotografii można znaleźć tutaj.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems