Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Wałbrzych

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Mercedes S klassa

Wałbrzych
Mercedes S to jeden z tych samochodów, w przypadku których mnożenie ...
450.00 zł
2469

Cadillac 1956 Fleetwood

Poznań
Tym modelem auta jeździł sam Elvis Presley - jest piękny, elegancki ...
340.00 zł
5551

Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele

Poznań
Ten model samochodu miał w swojej stajni Elvis Presley. Ślub to ...
340.00 zł
8445

Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red 1973

Poznań
Piękny i stylowy klasyk, który będzie idealną oprawą ważnego dnia ślubu ...
340.00 zł
4313

Cadillac de ville 1961

Poznań
Każda Młoda Para chce aby ich Ślub był... Niepowtarzalny... Zachwycający... Jedyny ...
340.00 zł
4198

CADILLAC DE VILLE FLAT TOP 1959

Poznań
Najbardziej Charakterystyczny i Największe Skrzydła w Historii Cadillaca!
340.00 zł
3800

FORD MUSTANG 1966 KABRIOLET

Poznań
Oferujemy Państwu wynajem Pięknych Stylowych samochodów, na te Wyjątkowe Chwile. Klasyczne ...
340.00 zł
1920

ZABYTKOWY MERCEDES - Piękny - teraz rabat.

Wrocław
MERCEDES ZABYTKOWY - piękny w stanie idealnym.
150.00 zł
6244

HONDA 5D na Twój ślub!

Świdnica
Skoro Twój ślub ma być nie z tej ziemi, dojedź do ...
200.00 zł
1169

Mercedes W108 280SEL Klasa S 1969

Wrocław
Nasza flagowa limuzyna Mercedes W108 280SEL z 1969r.
175.00 zł
4879
Liczba pozycji: 10

Województwo Dolnośląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Wałbrzych - nasz przewodnik

Jak widać w statystykach obecnie zakochani decydują się na późniejsze wstępowanie w związek małżeński, niż jeszcze kilka lat temu. Różne są tego przyczyny, główną rol odgrywa tu kariera i poszukiwanie stabilizacji życiowej. Za to osoby, które pobierają się w starszym wieku, mają więcej funduszy, które mogą przeznaczyć na wesele i widać to w wydatkach, jakie na nie przeznaczają. 40 tysięcy złotych to właściwie standadrowy wydatek w przypadku wesela na ponad sto osób. Sala weselna, menu, suknia ślubna, muzyka, fotograf i dodatkowe atrakcje - to wszystko sporo kosztuje. Do listy wydatków coraz częściej można włączyć także wynajem auta ślubnego. 

 

Samochód na wesele 

Aby dojechać do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego para młoda najczęściej wybiera samochód na środek transportu. Ze względu na ograniczenia budżetowe zdarza się, że decydują się na pożyczenie auta od znajomych. Jednak większość nowożeńców wynajmuje samochód przygotowany specjalnie na tę okazję. W Wałbrzychu nie brakuje ofert dotyczących wynajmu samochodu na ślub. Obejmują one nie tylko sam środek transportu, ale także przystrojenie go wedle życzenia przyszłych małżonków. Nietuzinkowy środek transportu z pewnością podniesie efektowność wydarzenia.

 

Samochody weselne na wynajem w Wałbrzychu

Poszukiwania auta w Wałbrzychu najlepiej rozpocząć od przejrzenia serwisu auta-wesele.pl. Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli na bardzo szybkie dotarcie do ofert samochodów na wynajem z okolicy miasta. Potem można zapoznać się z ich dokładnym opisem i obejrzeć jak się prezentują. Niektóre zdjęcia pokazują samochody już z dekoracją, inne bez. Są też zdjęcia z sesji ślubnych z użyciem samochodu, co może zainspirować parę do ciekawego wykorzystania auta. 

Pary z Wałbrzycha mają spore szczęście. Do ich dyspozycji znajdują się bardzo różnorodne modele. Odpowiedni samochód znajdzie się dla miłośnika nowoczesnych modeli, jak i dla osób szukających wrażeń w zabytkowych wozach. Ceny aut ślubnych w Wałbrzychu są bardzo zróżnicowane: od niskich do bardzo wysokich w skali całego kraju. To również gwarantuje, że niezależnie od wielkości budżetu, pary o zróżnicowanych gustach będą w stanie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. 

 

Jakie auto do ślubu wybrać? 

Samochody ślubne to nie tylko reprezentacyjne limuzyny. Bardzo często można wynająć automobil w stylu retro czy pięknie odrestaurowaną Warszawę. Na popularności zyskują ostatnio także PRL-owskie „maluchy” czy tak zwane „duże fiaty”. Nowożeńcy z zasobnymi portfelami mogą wybrać luksusowe modele. Wybór samochodu ma znaczenie, jeśli przyszłe małżeństwo zdecyduje się na wykorzystanie go podczas realizacji sesji ślubnej czy nagrania filmu wideo. Niektóre pary ślubne pragną zrealizować reportaże ślubne i zwariowane filmy, które przypomną im po latach ten wspaniały dzień. W zależności od ustaleń z firmą wynajmująca te samochody, można ustalić dogodny termin (niekoniecznie dzień zawarcia związku małżeńskiego). Możliwości są praktycznie nieograniczone i dotyczą chyba tylko pomysłowości pary młodej i kamerzysty wprawionego w produkcji takich filmów ślubnych. Odpowiedniego wykonawcę można odnaleźć tutaj. Dodatkowo trzeba pamiętać, że na filmach i zdjęciach wszystko zostanie utrwalone, a piękne auto to przecież jest dodatkowy atut.

 

Gdzie na sesję w Wałbrzychu?

Jeśli młoda para zdecyduje się na wykorzystanie wynajętego samochodu do zdjęć lub filmu ślubnego, bo na przykład jest to stylowy automobil, warto udać się w okolice kościoła Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i Świętych Aniołów Stróżów. Ta piękna, strzelista budowla jest drugim największym na Dolnym Śląsku tego typu obiektem. Kościół ten na pewno będzie wspaniałym tłem dla pięknych zdjęć młodej pary. Jeśli to za mało dla wielbicieli zabudowy sakralnej, warto wspomnieć o kościele ewangelickim projektu Carla Gottharda Langhansa.

Warto również udać się na wałbrzyski rynek, zwłaszcza wieczorem. Film nagrany z okien wynajętego samochodu będzie niezwykle efektowny bez względu na to, czy młoda para będzie jechać elegancką limuzyną czy zabawnym „maluchem”.
Budynek wałbrzyskiej palmiarni również będzie stanowił ciekawe i nietuzinkowe tło ślubnej sesji.

Największą atrakcją turystyczną Wałbrzycha, z której słynie to miasto, jest oczywiście monumentalny i przepiękny zamek Książ. To właśnie w jego pobliżu realizuje się najwięcej ślubnych reportaży. Teren zamku, przyległe do niego efektowne ogrody zapewniają niebanalne i niepowtarzalne zdjęcia.  Niewątpliwym atutem wspomnianej lokalizacji jest fakt, że ślubną sesję można tak zrealizować bez względu na porę roku. Sam zamek, jak i rozległe tereny zielone wspaniale prezentują się zarówno latem, jak i jesienią. Sprawi to, że ślubne fotografie będą piękną pamiątką i sprostają oczekiwaniom młodej pary.

Warto pamiętać, że im wcześniej przyszli małżonkowie pomyślą o wynajmie odpowiedniego samochodu, tym większą będą mieli możliwość wyboru. Szczególnie, jeśli planują uroczystość w najpopularniejszych miesiącach, czyli letnich, z literą „R” w nazwie.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems