Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Bydgoszcz

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Insignią do wesela 350 zł

Bydgoszcz
zapraszam do kontaktu
350.00 zł
1196

Mercedes W110 'Skrzydlak' z 1964r

Bydgoszcz
Piękny, klasyczny samochód z lat 60tych, gdy auta produkowane były z ...
215.00 zł
561

Warszawa M-20

Nowe Skalmierzyce
Warszawa M-20 licencyjny model M-20 z 1953r Podana cena dotyczy Kalisza ...
700.00 zł
7603

Warszawa 224

Nowe Skalmierzyce
Warszawa 224 rocznik 1970. Wnetrze częściowo nieoryginalne wykończone szarym welurem.
600.00 zł
9350

Warszawa 223

Nowe Skalmierzyce
Warszawa 223 rocznik 1968 Podana cena dotyczy Kalisza i Ostrowa Wlkp
600.00 zł
7747

Cadillac 1956 Fleetwood

Poznań
Tym modelem auta jeździł sam Elvis Presley - jest piękny, elegancki ...
340.00 zł
5649

Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele

Poznań
Ten model samochodu miał w swojej stajni Elvis Presley. Ślub to ...
340.00 zł
8541

Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red 1973

Poznań
Piękny i stylowy klasyk, który będzie idealną oprawą ważnego dnia ślubu ...
340.00 zł
4357

Cadillac de ville 1961

Poznań
Każda Młoda Para chce aby ich Ślub był... Niepowtarzalny... Zachwycający... Jedyny ...
340.00 zł
4256

CADILLAC DE VILLE FLAT TOP 1959

Poznań
Najbardziej Charakterystyczny i Największe Skrzydła w Historii Cadillaca!
340.00 zł
3881
Liczba pozycji: 20

Województwo Kujawsko-Pomorskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Bydgoszcz - nasz przewodnik

Wynajem samochodu ślubnego jest ciekawą usługą i choć zyskuje na popularności, nie wszystkie pary młode biorą ją pod uwagę. Zazwyczaj wynika to z ograniczonych zasobów finansowych i chęci ozdobienia pojazdu własnych upodobań. Warto jednak rozważyć opcję wynajmu, ponieważ znacznie rozszerzy to ofertę dostępnych modeli aut. Nie ogranicza się bowiem ona do tradycyjnych limuzyn. Często pary młode mają okazję wypożyczyć pojazd z tak zwanej „epoki”, dzięki czemu będzie on atrakcją samą w sobie. Bydgoskie pary młode na pewno nie będą mieć problemu ze znalezieniem czegoś odpowiadającego ich upodobaniom.

 

Samochody do wynajęcia na ślub w Bydgoszczy

Jakie modele są dostępne dla par młodych z Bydgoszczy? Co ciekawe przeważają samochody zabytkowe, stylowe i z charakterem, takie jak amerykańskie legendy typu cadillac bez dachu, które gwarantują niesamowite wrażenia podczas przejażdżki. Znajdą się także auta sportowe w formie kabrioletu oraz luksusowe nowoczesne limuzyny. Są też samochody wyjątkowe, jak np. stary wóz strażacki, który jest opcja dla prawdziwych pasjonatów lub osób szukających nietypowego transportu ślubnego. W takim zestawieniu każda młoda para znajdzie coś dla siebie. Łatwa w obsłudze strona i wszystkie potrzebne informacje, które znajdują się na portalu (zdjęcia, opis i cena auta) pomogą w wyborze odpowiedniego modelu i skrócą poszukiwania auta ślubnego. 

 

Auto do ślubu – najlepsze modele

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalne auto ślubne. Każdy ma inny gust i inne preferencje, dlatego różne pary młode decydują się na bardzo różne modele samochodów ślubnych. Największą popularnością cieszą się luksusowe auta nowoczesne, takie jak Mercedes, BMW, czy Audi. Na nieco bardziej huczne wesela pary wybierają często limuzynę Chrysler, a nawet Bentley. Osoby, które poszukują czegoś wyjątkowego, najczęściej gustują w zabytkowych autach, takich jak pierwsze modele Forda lub dość liczne w Polsce auta amerykańskie z okresu lat 60-tych lub 70-tych. Zdarzają się także miłośnicy polskiej motoryzacji, którzy do ślubu jadą "dużym fiatem" lub legendarną "warszawą". Wszystko zależy od preferencji młodej pary, stylu ślubu oraz budżetu ślubnego. 

 

Samochody weselne do wynajęcia 

Nie można zapominać, że samochód będzie także w kadrach zdjęć, a tym bardziej filmów. Pary młode często decydują się na zorganizowanie wesela zgodnie z wybranym przez siebie tematem przewodnim, na przykład w stylu lat 70. Samochód w tym klimacie będzie doskonałym uzupełnieniem nie tylko uroczystości weselnej, ale także sesji zdjęciowej czy realizowanego reportażu ślubnego. Warto nadmienić, że w przypadku wynajmu samochodu istnieje możliwość zarezerwowania go także na dzień sesji ślubnej, ponieważ zazwyczaj odbywa się ona w dniu innym niż sama ceremonia. Dodatkowo wynajmujący oferuje przystrojenie pojazdu wedle życzeń państwa młody bez zwiększania ceny.

 

Sesja ślubna w Bydgoszczy 

Bez względu na to, czy młoda para decyduje się na zawarcie małżeństwa w kościele czy w urzędzie Stanu Cywilnego, niemal każda z nich wynajmuje fotografa lub kamerzystę, który pomoże w stworzeniu pięknej pamiątki ślubnej. Odpowiedniego kamerzystę można odszukać tutaj. Sesję można zacząć realizować już podczas ceremonii. W Bydgoszczy znajduje się 19 kościołów, w większości zabytkowych. Nie wolno w tym miejscu zapomnieć o Katedrze Świętych Marcina i Mikołaja. Stanowi ona najwartościowszy zabytek staropolskiej architektury Bydgoszczy oraz doskonale wpisuje się w nadrzeczny klimat miasta. Oznacza to, że będzie wspaniałym tłem ślubnych fotografii. Wśród innych obiektów sakralnych z pewnością należy wyróżnić jeszcze takie budowle jak na przykład: kościoły: św. Piotra i Pawła, św. Jana Apostoła, Chrystusa Zbawiciela, św. Andrzeja Boboli. Wszystkie one ze względu na swoje piękno mogą posłużyć jako elementy sesji ślubnej.

Wielbiciele plenerów także znajdą w Bydgoszczy coś dla siebie, zwłaszcza jeśli zechcą wykorzystać do filmu wynajęty wcześniej samochód. Warto pamiętać, że auto nie musi być jedynie środkiem transportu. Może być doskonałym uzupełnieniem sesji. Aby zrealizować ujęcia z samochodu, warto udać do jednego w wielu bydgoskich parków. Park Kazimierza Wielkiego czy Park Jana Kochanowskiego to piękne plenery, które wspaniale prezentują się nie tylko latem. Zimowa sesja przy luksusowej limuzynie przy Plantach nad Kanałem Bydgoskim będzie doskonałym pomysłem i z pewnością sprawi, że sesja będzie wyjątkowa.

Nie należy zapominać, że Bydgoszcz to miasto, które może pochwalić się największą ilością parków. Jeśli więc młoda para zechce uniknąć tłumów i liczy na unikatowe krajobrazy do swoich zdjęć, na pewno nie będzie miała problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Również takiego, do którego będzie można dojechać wynajętym samochodem.

 

Sesja ślubna a samochód na wesele

Fakt, że wypożyczamy samochód ślubny na sesję ślubną to okazja do uzyskania bardzo ciekawych zdjęć lub nagrania podczas jazdy samochodem. Choć może się to wydawać niebezpieczne lub trudne do zrealizowania, to nie ma żadnych obaw, specjaliści realizują takie ujęcia specjalną małą kamerą, którą można umieścić w dowolnym miejscu w samochodzie lub na zewnątrz. W tym czasie para relaksuje się, przemierzając stylowym samochodem miasto lub okoliczne miejscowości, a najlepsze ujęcia, które uda się nagrać, zostaną potem użyte w filmie lub teledysku ślubnym albo na zdjęciach. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems