Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

MUSTANG GT V8 5.0


MUSTANG GT / Wersja z silnikiem 5.0 o mocy 450KM!
Sportowe i basowe brzmienie V8 - tak, to jest ta wersja, która lepiej brzmi! 


Limitowany kolor lakieru GRABBER LIME. Czarna skóra, bogate wyposażenie: klimatyzacja, wirtualny kokpit, podgrzewane i wentylowane fotele (chłodzenie tyłka i pleców w okresie letnim, bardzo przyjemne w upałach), kamera cofania etc.

Prowadzenie pojazdu odbywa się przez Parę Młodą osobiście. Przejedź się kultowym amerykańskim mustangiem, za którym oglądają się ludzie jak szaleni! Bardzo duży bagażnik pomieści Wasze prezenty i alkohol.

Wynajem to koszt średnio od 700-1000 zł. W zależności od dystansu/trasy przejazdu*
*Dodatkowe rabaty na wszystkie zlecenia poza sobotami!


Samochód dostarczany jest z kierowcą i udostępniany do 5h, od momentu podstawienia pod wskazany adres. W przypadku gdy para młoda/świadkowie, chcą sami prowadzić pojazd, musimy mieć samochód zastępczy od pary młodej lub mieć nasz samochód na widoku. Oznacza to, iż jeśli państwo się przemieszczają, nasz pracownik wsiada do auta kamerzysty, fotografa lub jedzie z kimś z gości weselnych. Z jednej strony jest to bezpieczne, samochód jest cały czas na widoku i go pilnujemy, z drugiej strony jest to wygodne dla pary młodej, gdyż pod salą weselną, będą mieć swój samochód do dyspozycji, jeśli otrzymamy go w zastępstwie na czas wynajmu. Tylko pojazd BMW X4, jest możliwy do wynajmu tylko z naszym kierowcą, natomiast pozostałe auta: MUSTANG GT oraz MINI COOPER S prowadzicie już osobiście :)

CENA STANDARDOWA: 200.00 zł

ODSŁON: 776

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

MUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazduMUSTANG GT V8 5.0 - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Mateusz
Wejherowo
ODSŁON: 1899
Kierowca
Samochody PREMIUM oraz samochody SPORTOWE.
Najnowsze modele. W najbogatszym wyposażeniu.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

200 zł
200 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems