Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Rumia

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

MUSTANG GT

Wejherowo
Najnowszy model MUSTANGA! Wersja z silnikiem 5.0 V8, czyli głośny sportowy ...
300.00 zł
92

BMW X4 M-PAKIET

Wejherowo
BMW X4. Bogate wyposażenie. Rozszerzony zakres Shadow Line oraz full M-Pakiet. ...
300.00 zł
749

Samochód Auto do Ślubu Wesele Mercedes CLA GDAŃSK

Gdańsk
Samochód Auto do Ślubu Wesele Mercedes CLA GDAŃSK SOPOT GDYNIA VIP ...
600.00 zł
719

Volvo

Wejherowo
Oferuję wynajem auta z kierowcą do ślubu, na wesele i różnego ...
300.00 zł
1641

Land Rover Range Rover Sport V8

Gdańsk
Land Rover Range Rover Sport HSE, SUV Rok produkcji: 2007 Przebieg: 214 000 ...
590.00 zł
1788
Liczba pozycji: 5

Województwo Pomorskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Rumia - nasz przewodnik

Doskonały ślub jest efektem dobrze zrealizowanych przygotowań. W ten sposób można mieć wspaniałe wspomnienia, które zostaną utrwalone także na ślubnych zdjęciach oraz filmach. Rozpoczęcie tych przygotowań dobrze jest zacząć zaraz po zatwierdzeniu daty ślubu. Bowiem wtedy można mieć do dyspozycji wiele więcej możliwości pod względem wynajmu usług ślubnych. Dotyczy to tak ważnych spraw jak usługa fotografii ślubnej oraz wideofilmowania. Wszyscy, którzy planują zorganizować przyjęcie weselne, powinni zdecydowanie wcześniej zająć się poszukiwaniami odpowiedniego lokalu. Kilka ciekawych ofert można sprawdzić tutaj. Wszystko wiąże się z kosztami, dlatego musimy znać budżet przeznaczony na ten cel.

Usługi ślubne na rynku

Podobnie sytuacja wygląda, jeżeli chodzi o inne sprawy. Dotyczy to także zamówienia obrączek ślubnych czy sukni ślubnej. Bardzo ważne jest także zajęcie się usługą wynajmu samochodu. To może być doskonały pomysł, który pozwoli w tym dniu zaprezentować pojazd ślubny odpowiadający naszym marzeniom. Podróż wybranym samochodem może być w ciekawy sposób zarejestrowana przez kamerzystę ślubnego lub fotografa. W Rumii jest do wyboru wiele firm, które dysponują ciekawymi modelami samochodów. Ich wynajęcie jest atrakcją samą w sobie. Trzeba także wiedzieć, że samochody ślubne mogą się doskonale sprawdzić w przypadku realizacji wszelkiego rodzaju sesji ślubnych i ujęć w filmach wideo. Pary młode mogą w doskonały sposób wykorzystać samochody w tym zakresie. Jest wiele dodatkowych usług, które mogą przyczynić się do uatrakcyjnienia tego wyjątkowego dnia.

Jak wynająć auto ślubne?

Wynajęcie auta ślubnego staje się coraz bardziej popularną usługą, w większych miastach to wręcz standard. W mniejszych, choć to mniej popularna usługa, to bez problemu można wynająć ciekawy samochód ślubny. Ogłoszeń najlepiej szukać w Internecie. Na portalach z ogłoszeniami, jak np. portal auta-wesele.pl, gdzie można obejrzeć zdjęcia, poczytać o parametrach samochodu, sprawdzić cenę, a nawet zapoznać się z komentarzami osób, które wypożyczyły go wcześniej. To bardzo efektywny sposób poszukiwania, bo od razu można zapoznać się z wieloma autami i dokładnie sprawdzić, czy nam odpowiadają. Jeśli tak, to zostanie tylko zobaczyć samochód na żywo i podpisać umowę. Nie zapominajmy o opłaceniu zadatku albo zaliczki, bo przyda się to i zabezpieczy przed nagłym zerwaniem umowy. Warto wspomnieć, że w cenie wypożyczenia właściciele oferują paliwo, obsługę kierowcy, a nawet dekoracje, dlatego nie będzie potrzeby troszczyć się o te szczegóły, czy dodatkowo ich opłacać. Samochód ślubny wynajmuje się na godziny, dlatego to my zdecydujemy, ile tak naprawdę ta usługa będzie nas kosztować. Jeśli sprawnie się uwiniemy, możemy przy okazji zrobić sobie piękne zdjęcia do albumu ślubnego albo nakręcić krótkie video. Taka ekspresowa sesja ślubna lub przynajmniej jej część może być bardzo udana, bo drogie ślubne samochody (zwłaszcza te zabytkowe) wspaniale prezentują się na zdjęciach. 

Auta ślubne na wynajem w Rumi

W Rumi oferta wynajmu aut ślubnych może nie jest wielka, ale za to bardzo ciekawa. Do wyboru mamy bardzo zróżnicowane auta, od nowoczesnych po zabytkowe. Jest nawet prawdziwy unikat - oryginalna londyńska taksówka, która świetnie nadaje się dla osób, traktujących świat i własne wesele nieco z przymrużeniem oka. W dodatku większość prezentowanych modeli to samochody dosyć tanie. Najtańszy samochód na wynajem w Rumi można dostać już za 100 złotych za godzinę, co niewątpliwie jest wielką okazją. Warto zdecydować się na taką usługę i uczynić swój ślub znacznie atrakcyjniejszym. Pary z Rumi na pewno nie pożałują tego wyboru. Jeśli żaden z modeli dostępnych w mieście nam się nie spodoba, to zawsze można wynająć samochód z okolicznych miast. Warto zrobić wszystko, aby ten dzień był bardzo udany. 

Rumia i jej atrakcje

Rumia to największe miasto w Polsce, które nie jest siedzibą powiatu. Posiada swój niepowtarzalny klimat. Jest tutaj wiele urokliwych zakątków. Sesje ślubne w plenerze będą tutaj bardzo atrakcyjne. Każdej młodej parze zależy przecież, by wspaniale utrwalić klimat chwil związanych ze ślubem. Neorenesansowy kościół Podwyższenia Krzyża Świętego z lat 1913-1918 może być np. miejscem przeznaczonym do tego typu uroczystości. Sama bryła kościoła jest bardzo malownicza i doskonale odnajduje się w kadrach. Wnętrze kościoła jest także bardzo klimatyczne. Ujęcia tutaj będą bardzo ciekawe i atrakcyjne.

Bardzo dobrze jest wykorzystać samochód ślubny w celu przejażdżki po ciekawych zakątkach Rumii. Czas takiej wycieczki trzeba uzgodnić z kierowcą. W przypadku niesprzyjającej aury, można odbyć tę „podróż” w innym terminie. Opady deszczu, burze z pewnością nie sprzyjają rejestracji ujęć.

Fotografie i filmy ślubne powstałe w plenerze

Wybierając fotografa lub kamerzystę ślubnego dobrze jest spojrzeć na zrealizowane filmy i fotografie, które często prezentują w swoim portfolio. Będzie można na tej podstawie zobaczyć warsztat pracy. Specjaliści, którzy wykonują doskonałe sesje ślubne, znają ciekawe miejsca, które korzystnie przedstawiają jako tło do ujęć z młodą parą. Po latach będzie można wracać do tych wyjątkowych wspomnień.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems