Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Volvo


Gorąco Państwa zachęcam do wynajmu luksusowego samochodu marki Volvo klasy premium spełniającym najwyższe standardy wyposażenia. Pojazd jest w czarnym kolorze z jasnym wnętrzem, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Auto jest eleganckie, pięknie się prezentuje, a zarazem jest bardzo komfortowe i dynamiczne. Przyozdobienie auta na wesele zawarte jest w cenie wynajmu, lecz istnieje możliwość indywidualnego przystrojenia.

Oferta dotyczy:
+uroczystości weselnych (polterabend, ślub, wesele, poprawiny)
+urodzin, imieni, 
+studniówek, imprez,
+przewozu osób
oraz różnego rodzaju uroczystości.

Usługa dostępna jest na terenie: Słupska, Lęborka, Wejherowa, Redy, Rumii, Gdynii, Sopotu, Gdańska, Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Karwii, Chałup, Juraty, Jastarnii, Helu, Pucka, Szemuda, Luzina, Gościcina, Kartuz, Kościerzyny, Sierakowic, Bytowa oraz w innych miejscowości w promieniu 100km od Wejherowa. 

Cena ustala jest indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta oraz odległość i czas pokonywanej trasy.

CENA STANDARDOWA: 300.00 zł

ODSŁON: 2196

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Volvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazduVolvo - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Robert
Wejherowo
ODSŁON: 471
Kierowca
Oferuję wynajem auta z kierowcą do ślubu, na wesele i różnego rodzaju okoliczności. Wystrój w cenie. Najlepsze ceny na pomorzu. Zapraszam do kontaktu.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

300 zł
300 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems