Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Władysławowo

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Mercedes W116 450 SEL KLIMATYZACJA

Gdańsk
Mercedes W116 450 SEL to szczyt luksusu lat 70-tych a to ...
100.00 zł
9241

MUSTANG GT V8 5.0

Wejherowo
Najnowszy model MUSTANGA GT! Wersja z silnikiem 5.0 V8, czyli głośniejszy ...
200.00 zł
777

BMW X4 M-PAKIET

Wejherowo
BMW X4. Bogate wyposażenie. Rozszerzony zakres Shadow Line oraz full M-Pakiet. ...
200.00 zł
1428

Volvo

Wejherowo
Oferuję wynajem auta z kierowcą do ślubu, na wesele i różnego ...
300.00 zł
2196
Liczba pozycji: 4

Województwo Pomorskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Władysławowo - nasz przewodnik

Dzień ślubu i wesela ma wielkie znaczenie dla młodej pary oraz jej rodziny. Ceremonię wstąpienia w związek małżeński uważa się za jedną z najważniejszych w życiu. Dlatego tak istotne jest odpowiednie przygotowanie się do niej. Młode pary decydujące się na ślub kościelny biorą udział w naukach przedmałżeńskich, mentalnie przygotowują się do sakramentu małżeństwa. Oprócz tego muszą zająć się organizacją ślubu oraz wesela, jeśli takie planują. W pierwszej kolejności ustala się datę ślubu i rezerwuje termin w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Następnie należy wybrać i zarezerwować salę na zabawę weselną oraz zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną. Przyszli małżonkowie muszą pamiętać o wielu szczegółach, dlatego warto stworzyć listę i odpowiednio wcześniej przejść od planowania do działania.


Czym do ślubu?

Wiele przyszłych małżeństw bagatelizuje sprawę samochodu, którym pojadą do ślubu, uznając go jedynie za środek transportu. Zazwyczaj proszą o pomoc znajomych. Warto jednak rozważyć opcję wynajęcia auta ślubnego. Na rynku usług związanych ze ślubem pojawia się coraz więcej propozycji wynajmu ślubnego samochodu. Rozszerza to znacznie ofertę, w której znajdują się już nie tylko popularne limuzyny, ale także zabytkowe automobile, kabriolety w stylu retro, czy samochody z epoki PRL. Można zajechać do ślubu odrestaurowaną „Warszawą” lub kultowym już „maluchem” (choć może niezbyt wygodnie).
Jeśli przyszli państwo młodzi zdecydują się na wynajęcie takiego auta, nie będą musieli się martwić o jego udekorowanie, bowiem ten obowiązek zazwyczaj bierze na siebie właściciel pojazdu. Ponadto warto przypomnieć, że w umowie można zarezerwować samochód na czas sesji ślubnej, która najczęściej jest realizowana w innym niż ślub dniu.
Odpowiedni samochód nie tylko podniesie rangę wydarzenia, ale może stanowić ciekawy element uzupełniający sesję zdjęciową czy reportaż ślubny.
Na szczęście we Władysławowie nie brakuje ofert wynajmu auta i każda młoda para z pewnością znajdzie coś dla siebie.


Gdzie na sesję?

Władysławowo jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej malowniczych kurortów turystycznych w Polsce. Dlatego nie będzie niespodzianką fakt, że nowożeńcy planujący sesję plenerową w tym mieście nie będą mieli problemu ze znalezieniem odpowiednich miejsc.

Wielbiciele architektury sakralnej z pewnością nie pominą nowoczesnego gmachu Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Gmach to połączenie neogotyckiego kościoła z czerwonej cegły z modernistyczną częścią nawową. Ogół robi niezwykłe wrażenie i z pewnością będzie doskonałym i niezwykle ciekawym tłem fotografii ślubnych.
Jeśli o architekturze mowa, nie sposób nie wymienić Domu Rybaka oraz słynnej Alei Gwiazd. Oba miejsca na pewno będą wspaniałym uzupełnieniem sesji.

Władysławowo to także malownicze plaże. Aby podkreślić romantycznych charakter sesji, warto zrealizować ujęcia o zachodzie słońca. Takie fotografie na pewno będą efektowne, będą cieszyć małżonków przez długie lata.
Jeśli małżonkowie zechcą wykorzystać wynajęty samochód jak jeden z elementów ślubnego reportażu, powinni udać się do portu. Znajdzie się tam wiele miejsc, które zachwycą klimatem i spełnią oczekiwania co do udanej sesji.

Warto pamiętać, aby odpowiednio wcześniej przygotować się do ślubnej sesji, aby w jej trakcie sesji móc napawać się widokami i cieszyć chwilą. Jednak najważniejsze jest to, aby wybrać odpowiedniego fotografa, który tę sesję zrealizuje. Z łatwością można go odszukać pod tym adresem: http://www.fotograf-wesele.pl/Władysławowo.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems