Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Wejherowo

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

MUSTANG GT V8 5.0

Wejherowo
Najnowszy model MUSTANGA GT! Wersja z silnikiem 5.0 V8, czyli głośniejszy ...
200.00 zł
776

BMW X4 M-PAKIET

Wejherowo
BMW X4. Bogate wyposażenie. Rozszerzony zakres Shadow Line oraz full M-Pakiet. ...
200.00 zł
1428

Volvo

Wejherowo
Oferuję wynajem auta z kierowcą do ślubu, na wesele i różnego ...
300.00 zł
2196

Auto do Ślubu Samochód na Wesele Mercedes CLA AMG

Gdańsk
Auto do Ślubu Samochód na Wesele Mercedes CLA AMG GDAŃSK SOPOT ...
660.00 zł
181

Mercedes W116 450 SEL KLIMATYZACJA

Gdańsk
Mercedes W116 450 SEL to szczyt luksusu lat 70-tych a to ...
100.00 zł
9241

Limuzyna 300c

Sławno
OFERUJE DO WYNAJĘCIA SUPER AUTKA CHRYSLER 300C LIMO CHRYSLER CROSSFIRE CABRIO ...
500.00 zł
3190
Liczba pozycji: 6

Województwo Pomorskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Wejherowo - nasz przewodnik

Żeby ślub i wesele były wspaniałym wydarzeniem, potrzeba odpowiednio wcześnie zająć się przygotowaniami. W ten sposób unikniemy niedociągnięć. Warto zaczerpnąć informacji z prasy ślubnej lub innych źródeł i interesujących materiałów prezentowanych przez specjalistów z dziedziny ślubnej. Najważniejsze jest wyznaczenie daty ślubu. Od tego momentu można rozpocząć poszukiwania osób, które w jakimś stopniu potrafią uświetnić ten dzień. Trzeba jak najszybciej dokonać rezerwacji. Poza zakupem sukni ślubnej, garnituru, zamówienia bukietu dla panny młodej dość ważne jest zarezerwowanie lokalu weselnego. Można wykorzystać do tego celu portal lokale-wesele.pl/Wejherowo. Zazwyczaj pary młode wynajmują na ten dzień zespół muzyczny, którego zadaniem jest zorganizowanie zabaw muzycznych oraz zapewnienie odpowiedniego klimatu.

Przygotowania do ślubu

Bardzo ważna jest profesjonalna usługa wideofilmowania lub fotografowania takich uroczystości. Na rynku działa wielu specjalistów, których usługi różnią się pod wieloma względami, a przede wszystkim ceną. Obowiązuje zasada - im wcześniej tym lepiej i więcej możliwości wyboru. Bardzo ważną usługą jest również wynajem samochodu ślubnego, którym para młoda pojedzie do ślubu i na zabawę weselną. Część ludzi wypożycza samochody od znajomych, jednak widok reprezentacyjnego pojazdu jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Samochód ślubny może również posłużyć w tym dniu jako rekwizyt podczas organizowanej sesji w plenerze. Pamiątkowe filmy i fotografie na pewno utrwalą go w kadrach. W Wejherowie nie brakuje przecież wspaniałych miejsc, dlatego przejażdżka pary młodej po okolicy jest doskonałym materiałem na stworzenie reportażu video.

Wynajem auta ślubnego

Podczas ślubnych przygotowań nie można zapomnieć o ślubnym transporcie dla młodej pary. To okazja do pokazania się z ciekawej strony i nadania ślubowi klimatu np. eleganckiego, czy luksusowego. Trzeba tylko wybrać odpowiedni model samochodu. Wybór będzie znacznie większy, jeśli zdecydujemy się na wynajęcie pojazdu od specjalistycznej firmy albo prywatnego właściciela. Dostępnych jest wiele interesujących pojazdów, od najnowszych modeli eleganckich limuzyn po auta zabytkowe, kuszące swoim stylem i niestandardowym wyglądem. 

Wynajęty samochód to nie tylko okazja do zrobienia świetnego wrażenia, ale także spora wygoda, bo właściwie o nic nie musimy się troszczyć. To właściciel auta zajmie się dostarczeniem samochodu wraz z kierowcą, udekoruje pojazd oraz zapewni nam paliwo. Al najlepsze, że wszystko to mieści się w cenie wynajmu pojazdu. Cenę liczy się na godziny, więc możemy wynająć auto na tak długo, jak nam odpowiada, doskonale wykorzystując ten czas i mieszcząc się w założonym budżecie. Ceny zresztą wcale nie są takie wysokie, jak się wielu osobom wydaje. Auto ślubne można wynająć już za 100 złotych za godzinę, a średnia cena mieści się w przedziale 200 - 400 złotych za godzinę, nawet jeśli chodzi o unikatowe auta zabytkowe. 

Wynajęcie takiego zabytkowego samochodu to świetny wybór, bo nadaje się nie tylko na ślubny transport, ale także można go wykorzystać do ślubnej sesji. Fotografie, czy film z eleganckim samochodem to świetny pomysł, który może całkowicie odmienić naszą ślubną sesję. To opcja, którą powinny przemyśleć wszystkie młode pary, także te z Wejherowa. 

Sesje ślubne w plenerze Wejherowa

Pary młode, wstępujące w związek małżeński w Wejherowie pragną ten dzień przeżyć najpiękniej jak to tylko jest możliwe. Dla każdej pary wspomnienia znaczą bardzo wiele, dlatego reportaże ślubne, sesje w plenerze, zdjęcia są mile widziane podczas tej wyjątkowej uroczystości. Wejherowo ma wiele do zaoferowania zakochanym parom. Kościół św. Anny z 1650, ufundowany dla franciszkanów przez Jakuba Wejhera może być miejscem zawarcia ślubu. Tutaj można wykonać piękne zdjęcia, stworzyć scenerię do powstania filmu, który będzie po latach piękną pamiątką. Pozwoli na nowo przeżywać chwile wielkich uniesień.

Wejherowo to pięćdziesięciotysięczne miasto z wielkim urokiem osobistym. Wykonanie tutaj ciekawych zdjęć w plenerze z pewnością pozwoli zachować panujący tutaj klimat. Ujęcia mogą okazać się nietuzinkowe. Wkomponowany w pierzeję Rynku Ratusz warto zarejestrować w kadrach podczas sesji w plenerze. Charakterystyczny jest także gmach Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej, w którym powstaje wiele klimatycznych ujęć, a widywane w tym miejscu pary młode z filmowcem lub fotografem nie są rzadkością. Prześlicznie wyglądają także wszystkie atrakcyjne miejsca po zmroku. Szczególnie dotyczy to Rynku z Ratuszem, a także ciągu kamienic na ulicy Jana III Sobieskiego. Wspaniały klimat zostanie zawsze stworzony w Parku Majkowskiego oraz w okolicy Szachulcowego budynku dawnego szpitalika-przytułka. Nowoczesne obiekty także dodają charakteru miastu. Wystarczy wymienić tutaj Gmach Filharmonii Kaszubskiej - Wejherowskiego Centrum Kultury.

Wspaniałe zabytki sakralne

W Wejherowie może się odbyć ślub w wielu miejscach. Dobry kamerzysta lub fotograf doskonale wykorzystają plenery stworzone przez Poewangelicki kościół. pw. św. Leona Wielkiego i Stanisława Kostki lub Kolegiatę Świętej Trójcy. Malownicza Kapliczka Kalwarii Wejherowskiej również doda uroku stworzonym ujęciom.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems