Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Brzeziny

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Citroen Rosalie z 1935 roku (7 osobowy)

Łódź
Piękny siedmioosobowy samochód w kolorach klasycznej czerni połączonej z ecru. Auto ...
200.00 zł
1774

zabytkowy retro OPEL SUPER 6

Łódź
Zabytkowy pięknie odrestaurowany OPEL SUPER 6 z 1936 roku
200.00 zł
9466

Warszawa M20 (Garbuska)

Łódź
Kultowy polski samochód: WARSZAWA M20 "GARBUSKA" z 1958 roku
200.00 zł
5819

FIAT 125p

Łódź
Niebanalny, świetnie zachowany: FIAT 125p w kolorze kości słoniowej Zapraszamy do obejrzenia auta ...
200.00 zł
3840

Nysa 522

Łódź
Pięknie odrestaurowana ośmioosobowa Nysa z 1978 roku w kolorze kości słoniowej ...
200.00 zł
9673

Lincoln Town Car Długa Luksusowa Limuzyna

Lutomiersk
wesele od 800 zł lub 300 zł pierwsza godzina każda następna 200zł ...
300.00 zł
4193

Lincoln Town Car biała limuzyna 9m

Lutomiersk
100% zadowolenia
300.00 zł
4565

BMW 320 mPakiet

Zgierz
Witamy serdecznie! Mamy do zaoferowania wynajem luksusowego BMW 320 Coupe.
170.00 zł
2783
Liczba pozycji: 8

Województwo Łódzkie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Brzeziny - nasz przewodnik

Przygotowania do wielkich uroczystości pochłaniają nas często bez reszty, tym bardziej gdy chodzi o tak ważne wydarzenie, jakim jest ślub. Każda młoda para ma swoje wyobrażenie jeśli chodzi o ten dzień.  Niezależnie od tego, czy ceremonia odbędzie się w kościele, czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, trzeba zarezerwować termin zaślubin. To samo dotyczy wesela. Bez względu na to, czy nowożeńcy planują huczną zabawę, czy skromne przyjęcie, trzeba odpowiednio wcześnie zarezerwować salę oraz zadbać o oprawę muzyczną. Kilka ciekawych ofert można znaleźć tutaj. Organizacja ślubu nie kończy się na powyższych. Oprócz sukni i obrączek trzeba pamiętać o wynajęciu fotografa lub kamerzysty, a także , samochodu ślubnego.
 

O nim często myśli się w ostatniej kolejności, mimo że efektowny pojazd będzie doskonałym uzupełnieniem całego anturażu. Wynajęcie auta na ślub zdejmie z młodej pary obowiązek zadbania o jego udekorowanie. Tym zajmie się firma wynajmująca. Warto pamiętać, że auto ślubne może zostać wykorzystane podczas realizacji sesji ślubnej. Oferta ślubnych samochodów jest bardzo szeroka. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko miłośnicy luksusowych limuzyn, ale także wielbiciele sportowych pojazdów czy unikatowych, epokowych modeli.
 

Młoda para najczęściej decyduje na sesję zdjęciową w innym terminie niż ślub. Młodzi nie chcą opuszczać gości, często też aura nie sprzyja wyjazdom w plener.

W Brzezinach nie brakuje miejsc, które można wykorzystać jako tło idealnej sesji. Jest to miasto położone jest na wschód od Łodzi, w pobliżu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, w dolinie rzeki Mrożycy. Wielbiciele przyrody z pewnością zachwycą się otaczającymi miasto leśnymi terenami zielonymi, które pięknie prezentują się o każdej porze roku.
 

Tym, którzy nie chcą wyruszać w dalszą podróż, spodoba się na pa pewno Park Miejski. Pierwotnie miał on charakter angielskiego parku, ostateczny kształt uzyskał w 1945 roku. Na tego terenie znajduje się staw polodowcowy, liczący sobie ponad 10 tysięcy lat, w środku którego usypano sztuczną wysepkę. W północnej części parku znajduje się studnia świętego Jana Nepomucena, patrona wód. W okolicy parku znajduje się zabytkowy pałacyk Karola Kleibera. Dziś mieści się w nim Muzeum Regionalne, które może poszczycić się jedną z największych w Polsce kolekcją żelazek.
 

Spacer po mieście warto jednak rozpocząć od odwiedzenia uroczego drewnianego kościoła Świętej Anny. Zrębowa konstrukcja powstała w 1719 roku.
Pięknym przykładem brzezińskiej architektury sakralnej jest również kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to gotycka murowana budowla, kryjąca w swoich wnętrzach piękny późnorenesansowy ołtarz z XVII stulecia.
Na uwagę zasługuje także kościół pod wezwaniem Świętego Franciszka z Asyżu.
 

W Brzezinach znajduje się wiele zabytkowych kamienic, o których warto pamiętać. Mogą one stanowić piękne tło dla romantycznego spaceru młodej pary. Bez względu na to, jakie miejsca wybiorą nowożeńcy na realizację swojej sesji ślubnej, najważniejszym jest, by dobrze się podczas niej bawili.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems