Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Radomsko

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

LINCOLN CONTINENTAL 1981r

Częstochowa
ORYGINALNY LINCOLN CONTINENTAL MARK VI Wynajem - Częstochowa - Katowice - ...
150.00 zł
3945

Piękne białe BMW

Częstochowa
Piękne białe BMW.
200.00 zł
1632

Auto do Ślubu Częstochowa

Częstochowa
Auto do Ślubu Częstochowa Kłobuck Myszków Zawiercie Kamyk Blachownia
500.00 zł
2967

Jaguar XJ8 V8

Częstochowa
Oferujemy Państwu przejazd ekskluzywnym Jaguarem którego nadzwyczajny komfort oraz wysoka kultura ...
600.00 zł
2111
Liczba pozycji: 4

Województwo Łódzkie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Radomsko - nasz przewodnik

Narzeczeni, decydując się na organizację wesela mają wiele spraw do przemyślenia. To normalne, że koncentrują się głównie na tych wielkich i ważnych, jak znalezieniu sali weselnej, wybraniu muzyki i menu. Panna młoda skupia swoją uwagę na sukni ślubnej, a pan młody myśli o przygotowaniu wieczoru kawalerskiego. Jednak są także pewne szczegóły, które również trzeba przemyśleć, a jeśli wybierzemy dobrze, może się okazać, że całkowicie odmienią nasze wesele. Jednym z tych szczegółów, jest samochód, którym para pojedzie do ślubu i warto dokładnie przemyśleć ten wybór.

Ślubne auto - z wypożyczalni, czy od znajomego?

Nie ma wątpliwości, że każda para musi jakoś dojechać na ślub, a to oznacza konieczność posiadania auta ślubnego. Skąd je wziąć? Opcje są właściwie dwie - albo z wypożyczalni albo własne, ewentualnie od znajomego lub rodziny. Pierwsza opcja jest bardzo wygodna, bo zrzuca z nas odpowiedzialność za przygotowania auta do ślubu, druga natomiast jest tańsza. Zatem sami musimy ocenić, która z tych cech jest ważniejsza i bardziej nas urządza. Jednak jest jeszcze jedna kwestia, która sprawia, że auto z wypożyczalni ma sporą przewagę nad własnym lub pożyczonym. Ślub to wydarzenie wyjątkowe i właśnie taką oprawę powinniśmy mu zapewnić. Samochód ślubny powinien być zatem unikatowy, taki, od którego nie będzie można oderwać wzroku. Raczej niewielkie jest prawdopodobieństwo, że mamy takie auto w garażu albo że nas najlepszy przyjaciel jest jego posiadaczem. Natomiast wypożyczyć ślubne auto może każdy. Każdy zatem jest w stanie pojechać do ślubu unikatowym modelem. Taką przejażdżkę na pewno będziemy wspominać przez lata!

Wynajem auta ślubnego

Wypożyczenie samochodu ślubnego jest zresztą łatwiejsze, niż się wydaje. Można to zrobić w każdym większym mieście, kilka ofert znajdzie się także w Radomsku. Wystarczy wyszukać właściciela (np. na portalu auta-wesele.pl), skontaktować się z nim, sprawdzić samochód i podpisać umowę. To wszystkie zajmie około jeden dzień, jeśli jesteśmy naprawdę zdeterminowani, żeby znaleźć transport. Trzeba tylko pamiętać, żeby sprawdzić właściciela i samochód, tak aby niczym nas nie zaskoczyli. Przy podpisaniu umowy będziemy musieli wpłacić zadatek lub zaliczkę, dlatego część kwoty wynajmu trzeba przygotować wcześniej. Resztę zapłacimy zwykle kilka dni przed ślubem. 

Co za to dostaniemy? W dniu wesela w umówionym miejscu i we wskazanym czasie pojawi się samochód wraz z kierowcą. Auto będzie wymyte, zatankowane oraz udekorowane, w dodatku to wszystko w cenie wypożyczenia. Samochód zostanie z nami tyle czasu, na ile go wynajęliśmy, choć pamiętajmy, że zwykle wypożyczenie można przedłużyć, za co musimy później dopłacić. Jeśli przekroczymy uzgodniony z właścicielem limit kilometrów, również będziemy musieli zapłacić, jednak jeśli dobrze wszystko zaplanujemy, to nie powinno być takich problemów. 

Auto i sesja ślubna

Oprócz świetnego efektu i wygody, wypożyczenie auta ślubnego ma także inne zalety. Przede wszystkim jest to usługa wielofunkcyjna. Oprócz dowiezienia nas na wesele, możemy ślubne auto wykorzystać także do sesji ślubnej. Skąd w ogóle taki pomysł? Bo sesje ślubne  stały się standardowym wyborem młodych par, a to oznacza, że coraz trudniej o wyjątkowe zdjęcia ślubne. Dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie ciekawego gadżetu, który całkowicie odmieni zdjęcia, a nawet film. Ślubny samochód świetnie sprawdza się w tej roli, bo jest elegancki i daje niesamowite możliwości. Z pomocą samochodu można nagrać wyjątkowe ujęcia (np. podczas jazdy) lub opowiedzieć w zdjęciach ciekawą historię. Zabytkowe auto ślubne zwykle nadaje ciekawego klimatu i sprawia, że zdjęcia ślubne mają styl i klasę. W takim przypadku naprawdę warto zdecydować się na taką opcję. 

Samochód jest ważny podczas ślubnej sesji także ze względów praktycznych. Jeśli nim dysponujemy, znacznie łatwiej możemy dotrzeć do pleneru ślubnego, a nawet wykorzystać wiele z nich, poruszając się samochodem między nimi. Oczywiście to samo można zrobić z własnym samochodem, ale warto wykorzystać sesję na przejażdżkę wypożyczonym unikatowym modelem. Kiedy jeszcze będziemy mieli szansę, żeby to zrobić całkowicie bez wyrzutów sumienia, że wydajemy pieniądze w nierozsądny sposób? Ślub to okazja, aby zrobić coś wyjątkowego i warto przedłużyć swoją przyjemność i szczęście związane ze wspaniałym wydarzeniem, jakim jest ślub. 

Ślub i wesele w Radomsku

Organizując ślub i wesele w Radomsku mamy wiele możliwości do wykorzystania. Niezależnie, czy szukamy sali weselnej, muzyków, czy kamerzysty, an pewno znajdziemy odpowiednią opcję. Jeśli chodzi o samochody, to wybór jest nieco mniejszy, ale to nie znaczy, że nie można wynająć tu auta. Wciąż można znaleźć coś dla siebie, a jeśli nie, to zawsze można poszukać w okolicznych większych miastach, gdzie wybór jest już ogromny. W Radomsku ceny wypożyczenia auta są zróżnicowane. Od bardzo niskich po bardzo wysokie. Można jednak liczyć na elegancką dekorację pojazdu i na wszystkie wcześniej wspomniane dodatki w cenie wypożyczenia. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems