Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auto do Ślubu Częstochowa


Oferuję Państwu podróż do Ślubu wyjątkowym i komfortowym samochodem marki MERCEDES - BENZ ML 320 4 Matic SUV w wersji specjalnej. Auto w pięknym czarnym kolorze z
chromowanymi dodatkami.

 

Samochód przestronny i komfortowy. Gwarantuje dużo miejsca dla Pary Młodej, a szczególnie na Suknię Ślubną :), w przeciwieństwie do aut typu Hatchback i Sedan.

Z zewnątrz stylizowany aluminium, zaś we wnętrzu znajdziecie Państwo m.in. jasną skórzaną tapicerkę, dwustrefową klimatyzację.

W trakcie ceremonii kierowca jest zawsze elegancko ubrany, służy pomocą i radą. Przejażdżka tym samochodem pozostaje w pamięci do końca życia. Pojazd zostaje do Państwa pełnej dyspozycji do chwili zakończenia zlecenia.


Dekoracja samochodu według uznania klienta. Chętnie służymy pomocą i poradami :)

Cena 500zł.

* W cenę wynajmu wchodzą :

- Kierowca
- Okolicznościowe tablice rejestracyjne wg. ustalenia z klientem ( Para Młoda, Nowożeńcy, Just Married itp. )
- Przejazd po uzgodnionej trasie.

Serdecznie Zapraszamy ,

 

Oferta dotyczy w obrębie miasta Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Blachownia, Kłobuck, Siewierz, Ogrodzieniec, Poczesna, Kamyk, Herby itp.

CENA STANDARDOWA: 500.00 zł

ODSŁON: 3072

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Auto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazduAuto do Ślubu Częstochowa - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.
Kierowca
Auto do Ślubu Częstochowa Mercedes
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

500 zł
500 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems