Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Piekary Śląskie

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
10466

Mercedes W123 USA

Katowice
Mercedes W123 USA
350.00 zł
2488

Lexus LS400

Katowice
Lexus LS400
350.00 zł
2232

Mercedes W115 Strich Acht

Katowice
Mercedes W115 Strich Acht
350.00 zł
3666

BMW 750LI 4.8 v8 400KM

Siewierz
BMW 750 w wersji long Zapraszam do kontaktu
1.00 zł
3868

Mazda 6 auto do ślubu

Katowice
Samochód o cudownym białym perłowym kolorze z tapicerką w ciemnej skórze. ...
150.00 zł
2106

Volkswagen Arteon R350

Ruda Śląska
Czarny Perłowy lakier Sportowa coupe limuzyna do ślubu! Samochód do ślubu z kierowcą ...
200.00 zł
2026

Citroen Traction Avant 11B Familiale

Gliwice
Prawdziwa perełka przedwojennej motoryzacji
200.00 zł
5332

Audi A5 2020 S line

Siewierz
Audi A5 F5 sportback s-line , 5 drzwiowe audi a5 w ...
760.00 zł
522

AUDI A5 Sportback S-LINE 5 drzwiowe białe

Siewierz
660zł AUDI A5 cena za całość usługi z jedną z 8 ...
660.00 zł
2946
Liczba pozycji: 12

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Piekary Śląskie - nasz przewodnik

Urządzenie zachwycającego wesela nie jest łatwym zadaniem. Wymaga sporej pomysłowości, ale także zorganizowania i umiejętności planowania. Na szczęście branża ślubna przychodzi nam tu z pomocą, oferując świetnych fachowców na każdym etapie przygotowań. Wystarczy wybrać styl planowanego ślubu i wesela, a na pewno uda się zorganizować ciekawe przyjęcie. Jeśli ktoś gubi się w ilości możliwości, może zatrudnić sobie do pomocy konsultanta ślubnego, który przygotuje wesele od A do Z, w dodatku zgodnie z najnowszymi trendami. Na pewno jedną z kwestii, które doradzi konsultant, będzie wynajęcie odpowiedniego samochodu ślubnego. Bo jeśli zależy nam na sprawieniu świetnego wrażenia na gościach, to wynajęcie unikatowego modelu auta będzie wręcz koniecznością!

Wynajem samochodu na ślub

Niezwykły samochód ślubny jest elementem niewielkim, ale ma zdolność całkowitego odmieniania atmosfery wesela. Łatwo sobie wyobrazić, jak przyjazd młodej pary na wesele staje się sporą atrakcją, bo gościa mają okazję obserwować samochód, którego nie widzieli wcześniej. Aby tak było samochód koniecznie trzeba wynająć, bo zwykłe, codzienne auto nie zrobi na nich żadnego wrażenia. Zresztą wypożyczenie auta to w dodatku spora wygoda, bo pozwala na przerzucenie stresu związanego z wynajmem samochodu na kogoś innego. Wybierając samochód i podpisując z właścicielem umowę, właściwie niczym nie musimy się martwić. To właściciel zobowiązuje się do przygotowania auta, czyli jego umycia, zatankowania i dostarczenia w dniu ślubu. W cenę usługi wliczona jest także zwykle obsługa kierowcy, a para ma możliwość wybrania jednej z kilku opcji dekoracji, które również są przygotowane przez właściciela. Czego chcieć więcej? Może schłodzonego szampana, aby uczcić wstąpienie na nową drogę życia pierwszym wspólnym toastem? Żaden problem, bo większość właścicieli dorzuca do pakietu właśnie taki upominek. Mając na uwadze także wygląd samochodu i jego możliwe wykorzystanie (np. do zdjęć lub filmu ślubnego), sami widzimy, że wynajem auta ślubnego to świetna decyzja. 

Ile kosztuje wynajem auta ślubnego?

Czy jednak taka usługa z wszystkimi wymienionymi dodatkami nie jest zbyt droga dla zwykłej pary? Może mogą sobie na nią pozwolić tylko najbogatsi? Nic z tych rzeczy, bo wynajęcie auta ślubnego wcale nie jest takie drogie. Ceny podaje się zwykle na godziny, co znaczy, że można dowolnie modyfikować czas wypożyczenia i skrócić go na tyle, aby jak najlepiej wykorzystać auto ślubne. Ceny zaczynają się już w okolicach 100 złotych za godzinę, choć naprawdę dobry samochód to wydatek od 200 do 350 złotych, w zależności od miejsca wynajmu. Są też droższe modele, nawet za 500 - 600 złotych za godzinę, ale jest to kompletna przesada. Na pewno uda się znaleźć piękne, unikatowe auta taniej niż za tą cenę. Biorąc pod uwagę, że samochód jest nam potrzebny od 3 do 5 godzin, łatwo obliczyć, ile będzie kosztować taka usługa. Nie zapominajmy, że wszelki wymienione wcześniej dodatki są wliczone w cenę, więc nie będzie dodatkowej opłaty za dekorację. Tylko paliwo może wymagać dopłaty, ale tylko jeśli zdecydujemy się przekroczyć limit określony w umowie, zwykle jest to 60 km. Poza tym wynajem można dowolnie przedłużyć, także lepiej zamówić auto na krótszy czas, a w razie gdyby go zabrakło, możemy potem dopłacić właścicielowi. 

Jak wykorzystać auto ślubne? Sesja plenerowa

Skoro już wypożyczamy auto ślubne, to warto byłoby jakoś go utrwalić dla potomności. Oczywiście para nie ucieknie od zdjęć i ujęć do filmu ślubnego w momencie wsiadania i wysiadania z pojazdu, ale warto, aby lepiej udokumentować samochód. Dlatego dobrym pomysłem jest wykorzystanie go do sesji ślubnej. Szczególnie jeśli planujemy sesję w dzień ślubu - w takim przypadku wykorzystamy godziny wynajmu, a przy tym zaoszczędzimy na fotografie, który przyjeżdżałby specjalnie w inny dzień, doliczając sobie to do ceny usługi. Plusem jest to, że z eleganckim autem ślubnym plener nie ma większego znaczenia, dlatego można zrobić zdjęcia w ogrodzie domu weselnego albo wybrać się na niedaleką łąkę, czy plac. W końcu to samochód, a nie piękne widoki ma być najważniejszym dodatkiem do pary młodej. Jeśli jednak decydujemy się na sesję w dniu innym, niż ślub, będziemy mieli okazję na spokojnie odwiedzić wiele plenerów, ciesząc się przy okazji przejażdżką wyjątkowym autem. Warto jeszcze nadmienić, że do sesji najlepiej pasują auta zabytkowe, zwłaszcza te eleganckie, można także wykorzystać stare polskie samochody np. "Malucha" i urządzić sobie sesję ślubną  humorem. 

Sesja ślubna w Piekarach Śląskich

Podobne rozwiązanie mogą zastosować także pary z Piekar Śląskich, starając się odwiedzić najciekawsze miejsca miasta. Najpierw można wybrać się do najbardziej charakterystycznego pleneru w okolicy, czyli fortyfikacji Obszaru Warownego Śląsk. Czekają tam różnego rodzaju schrony bojowe oraz Dom Strzelca, miejsca, które ucieszą nie tylko miłośników historii, ale też niebanalnych plenerów. Podobny efekt można osiągnąć, wybierając się do dawnych szybów kopalni Nowa Helena czy innych zabudowań starych kopalń i hut. Panorama z krajobrazem industrialnym i klasycznym samochodem na pewno będzie cieszyła oko i wyróżniała się swoim niestandardowym podejściem. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems