Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Piaseczno

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Rolls Royce Silver Cloud

Piaseczno
Wspaniały śnieżnobiały Rolls Royce Silver Cloud I do wynajęcia na ślub ...
400.00 zł
5223

Austin Princess 1962r.

Warszawa
Austin Princess Warszawa, Auta retro Warszawa, Auto retro do ślubu
450.00 zł
10065

Austin Princess 1963r.

Warszawa
Auta retro Warszawa. W ofercie do wynajęcia auta retro Austin Princess ...
450.00 zł
8915

Rolls-Royce Silver Cloud I 1959r.

Warszawa
Rolls-Roycem Silver Cloud z 1959 roku. Komfort podróży dla 5 osób. ...
650.00 zł
5520

Austin Princess 1962r. czarny

Warszawa
Klasyczna limuzyna z angielskim rodowodem do wynajęcia w Warszawie i okolicach. ...
400.00 zł
7433

Austin Princess 1960r.

Warszawa
Luksusowa limuzyna do ślubu Austin Princess 1960r. do dyspozycji w Warszawie ...
400.00 zł
4674

Warszawa M-20 1952r.

Warszawa
Zabytkowa Warszawa M-20 to idealny samochód do ślubu i na wesele. ...
400.00 zł
5780

Rolls-Royce Silver Wraith II 1979r.

Warszawa
Złoty Rolls-Royce Silver Wraith II jest przedłużoną wersją modelu Silver Shadow ...
400.00 zł
6717

Wołga GAZ-21 1959r.

Warszawa
Czarna Wołga z białym dachem to idealne dopełnienie ślubu z motywami ...
400.00 zł
7429

zabytkowy BUICK 1933 -Al Capone

Warszawa
Zabytkowy samochód BUICK 1933 z czasów Ala Capone! Niepowtarzalny!!
250.00 zł
5701
Liczba pozycji: 23

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Piaseczno - nasz przewodnik

Dzień ślubu jest bardzo ważny dla całej rodziny i oczywiście dwóch kochających się dusz. Każdy chce się do tego przygotować w odpowiedni sposób. Wielkie znaczenie ma tutaj znajomość terminu uroczystości, ponieważ dzięki temu można starać się rezerwować usługi pod wybraną datę. Dotyczy to fotografowania podczas ślubu, a jest to bardzo ważna sprawa, którą trzeba wcześniej załatwić. Wybrany fotograf dokonuje rejestracji najważniejszych chwil z tego wydarzenia i tworzy pamiątkową sesję ślubną. Bardzo popularne są także wideo sesje realizowane przez kamerzystę ślubnego. Odpowiedniego kamerzystę z Piaseczna znajdziecie tutaj.

Ślubne przygotowania są bardzo istotne.
W przygotowaniach nie można zapomnieć o rezerwacji restauracji lub innego lokalu. Zabawa weselna także związana jest z zatrudnieniem odpowiedniego zespołu lub prowadzeniem zabawy przez konferansjera lub DJ-a. Drobnostki takie jak karteczki z nazwiskami gości przy stołach, a także zaproszenia ślubne to również sprawy, których nie można zaniedbać. Dość istotny jest także transport młodej pary do kościoła lub lokalu weselnego.

Usługa wynajmu samochodu ślubnego.
Ciekawą propozycją może być wynajęcie specjalnego ślubnego auta. W Piasecznie nie brakuje takich ofert, z których warto skorzystać. Ślubny pojazd można również wykorzystać w pomysłowy sposób w trakcie rejestracji wideo reportażu ślubnego. Wiele młodych par chce posiadać taką pamiątkę. Samochód okazuje się bardzo przydatnym rekwizytem i środkiem lokomocji w tym pomyśle. Dzień ślubu i wesela należą do szczególnych, dlatego warto wszystko do końca przemyśleć.

Pamiątkowa sesja ślubna w plenerze.
Podczas realizowania ślubnej sesji w plenerze fotograf rozwija i urzeczywistnia własne pomysły lub spełnia oczekiwania pary młodej. Sesja zwykle jest organizowana w innym terminie niż dzień samej uroczystości ślubnej. Miejsca na sesję oraz pomysły dotyczące rekwizytów mogą być bardzo różne. Ich atrakcyjność zdecydowanie wpływa na efekt końcowy sesji. Wynajem ślubnego pojazdu jest z pewnością dobrym pomysłem. Sesja zyskuje na wartości, gdy jest wzbogacona o atrakcyjne elementy np. wynajęty samochód z lat 80. Dobrym pomysłem na ubiór młodej pary może być stylizacja lat 80-siątych. Samochód tego typu uatrakcyjni dojazd do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, będzie spełniał ważną rolę podczas przejażdżki ulicami miasta oraz podczas samej sesji.
Sesja w plenerze może odbyć się w innym terminie niż dzień ślubu. Często wyznacznikiem jest tutaj pogoda. Ma kluczowe znaczenie. Realizacja filmu ślubnego w terenie zawsze wzbudza wiele emocji. Kamerzysta ślubny ma możliwość nagrywania bliższych relacji pary młodej w samochodzie oraz w innych miejscach. Może również w uchwycić klimat Piaseczna. Odpowiednio skonstruowany montaż stworzy piękną pamiątkę na całe życie.
W Piasecznie może powstać ciekawy film. Ulice miasta, na poboczu słupy dawnej trolejbusowej sieci trakcyjnej prowadzącej ruch trolejbusowy na warszawski Mokotów mogą zostać wyjątkowo uwiecznione. Kościół św. Anny posiada cudowny klimat i uwiecznienie tutaj ciekawych kadrów może być dobrym pomysłem, jeśli chodzi o tworzenie pamiątkowych filmów i fotografii. Trasa samochodowa w okolice Ratusza miejskiego lub Centrum Handlowego Fashion House to także ciekawa rejestracja kolejnych ujęć.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems