Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Mińsk Mazowiecki

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Auto Do Ślubu BMW X5 M50D 2017

Mińsk Mazowiecki
Do zaoferowania mam bogato wyposażone BMW X5 M50D
150.00 zł
1411

Austin Princess 1962r.

Warszawa
Austin Princess Warszawa, Auta retro Warszawa, Auto retro do ślubu
450.00 zł
10065

Austin Princess 1963r.

Warszawa
Auta retro Warszawa. W ofercie do wynajęcia auta retro Austin Princess ...
450.00 zł
8915

Rolls-Royce Silver Cloud I 1959r.

Warszawa
Rolls-Roycem Silver Cloud z 1959 roku. Komfort podróży dla 5 osób. ...
650.00 zł
5520

Austin Princess 1962r. czarny

Warszawa
Klasyczna limuzyna z angielskim rodowodem do wynajęcia w Warszawie i okolicach. ...
400.00 zł
7433

Austin Princess 1960r.

Warszawa
Luksusowa limuzyna do ślubu Austin Princess 1960r. do dyspozycji w Warszawie ...
400.00 zł
4675

Warszawa M-20 1952r.

Warszawa
Zabytkowa Warszawa M-20 to idealny samochód do ślubu i na wesele. ...
400.00 zł
5780

Rolls-Royce Silver Wraith II 1979r.

Warszawa
Złoty Rolls-Royce Silver Wraith II jest przedłużoną wersją modelu Silver Shadow ...
400.00 zł
6717

Wołga GAZ-21 1959r.

Warszawa
Czarna Wołga z białym dachem to idealne dopełnienie ślubu z motywami ...
400.00 zł
7429

Piękny Garbus do wynajęcia Ślub Wesele Uroczystośc

Warszawa
Planujecie ślub, rocznicę lub zaręczyny i pragniecie przeżyć je w niepowtarzalnym ...
200.00 zł
2030
Liczba pozycji: 17

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Mińsk Mazowiecki - nasz przewodnik

Dzień ślubu uważa się za jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każdej młodej parze zależy, aby zarówno ceremonia ślubna, jak i zabawa weselna przebiegły bez zakłóceń, w atmosferze miłości, szczęścia i radości. Świadczyć o tym będzie pamiątka ślubna w postaci fotografii lub reportażu wideo. Ceremonii zaślubin dokonuje się najczęściej w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. W zależności od rodzaju ślubu (konkordatowy lub cywilny) trzeba spełnić kilka warunków. W pierwszym przypadku należy na przykład uczestniczyć w tzw. naukach przedmałżeńskich. Jednak niezależnie od wyboru pary młodej istnieją elementy, których trzeba dopilnować w obu przypadkach. Dotyczy to wyboru i rezerwacji sali weselnej, podpisania umowy z fotografem lub kamerzystą, wyboru obrączek czy sukni ślubnej, a także wyboru samochodu, którym młoda para pojedzie do ślubu.

Samochód ślubny.

Wybór odpowiedniego pojazdu jest czasem bagatelizowany przez przyszłych małżonków. Nieraz ma to związek z ograniczeniami finansowymi. Jednak coraz częściej młode pary decydują się na wynajęcie odpowiedniego auta. Ofert wynajmu w Mińsku Mazowieckim nie brakuje. Nie ograniczają się one jedynie do tradycyjnych, eleganckich limuzyn. Firmy proponują różne modele na każdą okazję. Jeśli nowożeńcy postanowią zarezerwować auto w stylu retro lub pięknie odnowiony amerykański model z lat 50-tych, nie będzie z tym problemu. Dodatkową zaletą wynajmu samochodu jest fakt, że w pakiecie jest udekorowanie pojazdu zgodnie z życzeniem klienta. Ponadto warto ująć w umowie dodatkową rezerwację związaną z sesją plenerową, ponieważ coraz częściej ta ostatnia odbywa się w innym dniu niż sam ślub. Warto wziąć pod uwagę, że oryginalny pojazd może być atrakcją samą w sobie oraz że będzie stanowił doskonałe uzupełnienie ślubnej sesji.

Sesja plenerowa.

Młode pary, które zdecydowały się na ślub kościelny na pewno docenią piękno neogotyckiego Kościoła p.w. Najświętszej Maryi Panny. Imponująca budowla z pewnością będzie wspaniałym tłem ślubnych zdjęć. Jego wnętrze równeż achwyca, zwłaszcza malowidłami aniołów w prezbiterium. Nie sposób wspomnieć o innym zabytku sakralnym, niemniej pięknym Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

Jednak Mińsk Mazowiecki nie samymi kościołami stoi. Miasto zachowało historyczny układ przestrzenny, pełno w nim zabytkowych kamienic i urokliwych uliczek, zwłaszcza w obrębie rynku. Warto skorzystać z tych dobrodziejstw i zorganizować efektowną sesję. Wynajęty samochód może być jej idealnym uzupełnieniem. Para młoda może nie tylko pozować na jego tle. Dobrym pomysłem może okazać się nagranie kilku ujęć z okien pojazdu.
Aby sesja była udana, państwo młodzi powinni także odwiedzić Pałac Dernałowiczów wraz z przyległym do niego zespołem parkowym. Miejsce to zachwyca swoją urodą o każdej porze roku i z pewnością będzie doskonałym miejscem na udany film lub zdjęcia ślubne.

Oczywiście to nie jedyne propozycje plenerów, które można wykorzystać podczas realizacji ślubnej sesji. Miński Mazowiecki oferuje ich znacznie więcej. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonają państwo młodzi, najważniejsze jest, by dobrze się podczas sesji bawili.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems