Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Grójec

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Austin Princess 1962r.

Warszawa
Austin Princess Warszawa, Auta retro Warszawa, Auto retro do ślubu
450.00 zł
10123

Austin Princess 1963r.

Warszawa
Auta retro Warszawa. W ofercie do wynajęcia auta retro Austin Princess ...
450.00 zł
8942

Rolls-Royce Silver Cloud I 1959r.

Warszawa
Rolls-Roycem Silver Cloud z 1959 roku. Komfort podróży dla 5 osób. ...
650.00 zł
5552

Austin Princess 1962r. czarny

Warszawa
Klasyczna limuzyna z angielskim rodowodem do wynajęcia w Warszawie i okolicach. ...
400.00 zł
7496

Austin Princess 1960r.

Warszawa
Luksusowa limuzyna do ślubu Austin Princess 1960r. do dyspozycji w Warszawie ...
400.00 zł
4707

Warszawa M-20 1952r.

Warszawa
Zabytkowa Warszawa M-20 to idealny samochód do ślubu i na wesele. ...
400.00 zł
5810

Rolls-Royce Silver Wraith II 1979r.

Warszawa
Złoty Rolls-Royce Silver Wraith II jest przedłużoną wersją modelu Silver Shadow ...
400.00 zł
6777

Wołga GAZ-21 1959r.

Warszawa
Czarna Wołga z białym dachem to idealne dopełnienie ślubu z motywami ...
400.00 zł
7506

Biała FSO Warszawa 223

Warka
Piękna FSO Warszawa 223 do ślubu i nie tylko. Świetnie utrzymane ...
180.00 zł
6474

Austin Prinsess z 1960 roku

Dawidy Bankowe
Austin Princess Warszawa i okolice. Auta retro do ślubu.
300.00 zł
219
Liczba pozycji: 16

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Grójec - nasz przewodnik

Dzień ślubu jest przez wiele osób uważany na najważniejszy w życiu. Nie dziwi zatem fakt, że pary młode chcą się jak najlepiej do niego przygotować. Najważniejsze jest zarezerwowanie terminu ślubu w kościele lub w urzędzie Stanu Cywilnego. Po ustaleniu daty można zająć się innym usługami. Jeśli przyszli małżonkowie planują zabawę weselną, muszą pomyśleć o odpowiedniej sali. Poza tym powinni także odpowiednio wcześniej znaleźć fotografa ślubnego lub kamerzystę oraz zadbać o to, by mieli czym do ślubu dojechać. Warto zacząć przygotowania jak najwcześniej, zwłaszcza jeśli ceremonia ma odbyć się w miesiącu letnim, takim z literą „R” w nazwie. Są to bowiem najbardziej popularne daty jeśli chodzi o ilość zawieranych małżeństw. Na szczęście w Grójcu nie brakuje ofert związanych ze ślubnymi usługami i każda młoda para znajdzie coś dla siebie. Na przykład odpowiedniego kamerzystę, który wykona profesjonalny i piękny film można odnaleźć tutaj.

Samochód do ślubu – tradycyjnie czy ekstrawagancko?

Przyszli małżonkowie coraz częściej decydują się na wynajem samochodu, którym pojadą do ślubu. Oferta wynajmu nie ogranicza się już tylko do luksusowych limuzyn. Coraz częściej w ofercie można znaleźć auta w stylu retro, odrestaurowane zabytki czy oryginalne pojazdy terenowe. Wielbiciele PRL mogą pokusić się o wynajęcie na przykład „dużego fiata”. Niewątpliwą zaletą wynajmu samochodu jest także fakt, że w cenie zawiera się przystrojenie samochodu oraz możliwość rezerwacji pojazdu na sesję plenerową, która odbywa się w innym niż ślub dniu. Ponadto młodzi nie muszą angażować do tej „pracy” znajomych lub przyjaciół, których chcą zaprosić na ceremonię i zabawę weselną.


Jeśli para młoda wstępuje w związek małżeński w grójeckim Urzędzie Stanu Cywilnego, od razu ma wspaniałe miejsce na kilka fotografii. Urząd bowiem znajduje się w budynku klasycystycznego Ratusza. Ci, którzy wybiorą Kościół Pod Wezwaniem Świętego Mikołaja Biskupa też będą mieli powody do radości. Ten piękny gmach późnogotycki, jest doskonałym miejscem na zrealizowanie krótkiego reportażu ślubnego lub kilku pięknych zdjęć.

Nie jest tajemnicą, że większość par młodych decyduje się na wynajęcie fotografa lub kamerzysty ślubnego. Albo obu jednocześnie. Sprawnie zrealizowana sesja będzie stanowić piękną pamiątkę w postaci filmu i zdjęć. Wybór plenerów to jedno, ale warto zadbać o elementy, które nadadzą reportażowi oryginalny charakter. W tym celu można wykorzystać także samochód, którym młodzi jechali do ślubu.

Okolice Grójca to w większości malownicze tereny sadownicze. Romantyczna przejażdżka wśród pięknie kwitnących drzew owocowych na pewno wzbogaci niejeden reportaż. Warto w tym miejscu nadmienić, że w każdy ostatni weekend maja obchodzone jest Święto Kwitnących Jabłoni. Warto wykorzystać tę uroczystość przy realizacji sesji zdjęciowej. Można zaimprowizować sesję przy straganie z owocami lub w alejce między kwitnącymi drzewami. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia nowożeńców. Dobrym miejscem dla sesji mogą okazać się budynki dawnych koszar carskich lub urokliwe klasycystyczne grójeckie kamienice. Spacer o zachodzie słońca będzie jednym z piękniejszych ujęć ślubnego filmu.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems