Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Płock

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Rolls Royce Silver Cloud

Piaseczno
Wspaniały śnieżnobiały Rolls Royce Silver Cloud I do wynajęcia na ślub ...
400.00 zł
4390

Citroen C4 1932

Warszawa
To najstarsze auto w naszej kolekcji i stanowi sentymentalny powrót do ...
250.00 zł
4420

Buick Special Sedan 1937

Warszawa
Samochód, który pamięta czasy przedwojenne i stanowił ulubiony pojazd gangsterów z ...
250.00 zł
4703

Wołga GAZ 21 - 1966 r.

Warszawa
Czarna Wołga to auto znane z legendy o porywaniu małych dzieci. ...
225.00 zł
1992

Buick Riviera GS 1972

Warszawa
To najbardziej poszukiwana wersja wśród kolekcjonerów - wersja GS to krótka, ...
250.00 zł
6243

Replika Alfa-Romeo Nestor

Warszawa
Kabriolet to jedyne auto, które nie jest zabytkiem w naszej firmie. ...
250.00 zł
5310

Cadillac Brougham 1965

Warszawa
Pierwszy z modeli, który wyznaczał nowe trendy wśród stylistów jak bardziej ...
250.00 zł
3256

Elektryczna Tesla X

Gostynin
Wyjątkowe auto do ślubu TESLA X
520.00 zł
1062

Audi A7 Sportback 45 TFSI quattro 245 KM S tronic

Strzegowo
Auto jakie oferuje w ramach transportu weselnego to najnowszy model marki ...
200.00 zł
1264

Nissan Qashqai Limited Edition 140KM 2019

Strzegowo
Auto jakie oferuje w ramach transportu weselnego to najnowszy model marki ...
100.00 zł
662
Liczba pozycji: 18

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Płock - nasz przewodnik

Piękny ślub to marzenie wszystkich zakochanych, którzy planują wspólną przyszłość. Pamiętać jednak należy, że wymaga on przygotowań. Nie ograniczają się one do wyboru daty zaślubin i rezerwacji terminu w kościele czy w Urzędzie Sanu Cywilnego. Przyszłe małżeństwo musi zadbać także o wybór odpowiedniej sali weselnej (jeśli w planach jest zabawa weselna), oprawy muzycznej, sukni, obrączek i wielu innych. Tradycją stało się, że państwo młodzi wynajmują także fotografa lub kamerzystę, ponieważ chcą mieć pamiątkę ślubną w postaci albumu fotograficznego lub reportażu wideo. Wśród elementów wpływających na udane wesele nie powinno zabraknąć odpowiedniego samochodu, którym młoda para pojedzie do ślubu.

 

Samochód na wesele w Płocku

Przyszli małżonkowie coraz rzadziej proszą w tej sprawie o pomoc znajomych, zdając się na profesjonalną firmę wynajmującą auta. Im wcześniej państwo młodzi pomyślą o odpowiednim pojeździe, tym większy wybór będą mieli. W Płocku nie brakuje takich ofert. Dotyczą one nie tylko wynajmu tradycyjnych limuzyn, ale również pojazdów w stylu retro czy na przykład oryginalnych samochodów z lat 50-tych. Każda para znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem z pewnością będzie fakt, że firma wynajmująca oferuje także odpowiednie udekorowanie samochodu oraz zapewnia wynajem auta na sesję ślubną w innym dniu niż ceremonia. Dlatego warto przemyśleć wyasygnowanie dodatkowych środków, by nie musieć się martwić podczas ślubu.

 

Czy warto wynająć auto do ślubu?

Tym, co najbardziej przemawia za wynajęciem auta ślubnego, jest ogromny wybór modeli do wynajęcia. Para może zapomnieć o podróżowaniu do ślubu zwykłym autem, których wiele widzi się na co dzień. Zamiast tego można wybrać model, który zachwyci wszystkich obecnych na weselu gości i wywoła zazdrość i chęć dołączenia do pary młodej w tej przejażdżce. To godna celebracja tak wyjątkowego dnia, jakim jest dzień ślubu i wesela. 

Mimo kosztu wypożyczenia, który nierzadko może być spory, wynajem auta ślubnego na niewiele wad. Jedną z głównych zalet jest wygoda związana z taką usługą, bo po wyborze samochodu narzeczeni właściwie niczym nie muszą się przejmować. Samochód zostanie odpowiednio przygotowany (wymyty, zatankowany, udekorowany) i podstawiony w dzień ślubu na umówione miejsce przez fachowego ślubnego kierowcę. W dodatku wszystkie te usługi, za które trzeba byłoby dodatkowo zapłacić w wypadku korzystania z własnego samochodu, są już w cenie wypożyczenia, dlatego nie trzeba martwić się o żadne dodatkowe opłaty. 

 

Samochody weselne a sesja ślubna

Jeszcze jedną zaletą ślubnego auta jest sposób, w jaki można go wykorzystać do zorganizowania sesji ślubnej. Choć Płock to miasto bardzo atrakcyjne, w którym znajdzie się wiele godnych uwagi miejsc, mogących z powodzeniem służyć za ślubny plener, to najlepsze miejsca mogą być nieco "oklepane". Tak dużo par decyduje się na sesje ślubne w okolicy, że najlepsze miejsca są po prostu wielokrotnie wykorzystywane. Co innego, jeśli do sesji użyjemy samochodu, który znacznie ją uatrakcyjni. Ciekawy model auta ślubnego sprawi, że sesja nabierze całkiem innego charakteru, a para będzie mogła wcielić się w role i pozować do zdjęć w stylu lat 60., czy nawet 30., jeśli zdecyduje się na wykorzystanie auta z tego okresu. Jeszcze lepszym pomysłem jest wypożyczenie auta dla nagrania teledysku ślubnego. Zdjęcia podczas jazdy to sposób na stworzenie prawdziwego filmu akcji, można w tym celu wykorzystać drogi, sportowy wóz.

 

Plenerowa sesja ślubna w Płocku

Nowożeńcy coraz rzadziej decydują się na sesję ślubną w dniu ceremonii, nie chcąc zostawiać zaproszonych gości. Czasem na zdjęcia w plenerze nie pozwala aura. Dobrym rozwiązaniem jest wybór innego dnia. W Płocku nie brakuje miejsc, gdzie można zrealizować piękny reportaż. Wspaniałym tłem może być zachwycająca renesansowa Bazylika Katedralna. Warto wiedzieć, że w Kaplicy Królewskiej znajduje się sarkofag dwóch władców Polski – Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego. Dobrym pomysłem będzie na pewno romantyczny wieczorny spacer wzdłuż ulicy Tumskiej lub ulicy Grodzkiej. Wciąż bardzo popularnym miejscem wśród młodych par jest płocki Stary Rynek wraz z umiejscowionym obok pięknym gmachem ratusza.

Warto pamiętać, że Płock to nie tylko urocza zabytkowa architektura. Na terenie miasta znajdują się liczne parki i tereny zielone. Gwarantują one udaną sesję nie tylko w miesiącach letnich, ale o niemal każdej porze roku. Jeśli nowożeńcy zechcą wykorzystać samochód jako element uzupełniający ślubną sesję, powinni udać się w okolice miasta. Pobliskie lasy zachwycają swoją przyrodą. Ich walory są nie do przecenienia. Kilka ujęć nakręconych z okien samochodu będzie wspaniałym uzupełnieniem filmu wideo.

Album fotograficzny lub film wideo będą stanowić doskonałą pamiątkę ślubną. Ucieszy ona nie tylko państwa młodych, ale także gości, jeśli nowożeńcy zechcą ich obdarować. Najważniejsze jest, aby podczas takiej sesji para młoda dobrze się bawiła, by zdjęcia odzwierciedlały radość i szczęście. Odpowiedni specjalista wybrany na tej stronie: http://www.filmy-wesele.pl/Płock będzie gwarantem świetnej pamiątki na lata.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems