Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Otwock

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Austin Princess 1962r.

Warszawa
Austin Princess Warszawa, Auta retro Warszawa, Auto retro do ślubu
450.00 zł
10065

Austin Princess 1963r.

Warszawa
Auta retro Warszawa. W ofercie do wynajęcia auta retro Austin Princess ...
450.00 zł
8915

Rolls-Royce Silver Cloud I 1959r.

Warszawa
Rolls-Roycem Silver Cloud z 1959 roku. Komfort podróży dla 5 osób. ...
650.00 zł
5520

Austin Princess 1962r. czarny

Warszawa
Klasyczna limuzyna z angielskim rodowodem do wynajęcia w Warszawie i okolicach. ...
400.00 zł
7433

Austin Princess 1960r.

Warszawa
Luksusowa limuzyna do ślubu Austin Princess 1960r. do dyspozycji w Warszawie ...
400.00 zł
4674

Warszawa M-20 1952r.

Warszawa
Zabytkowa Warszawa M-20 to idealny samochód do ślubu i na wesele. ...
400.00 zł
5780

Rolls-Royce Silver Wraith II 1979r.

Warszawa
Złoty Rolls-Royce Silver Wraith II jest przedłużoną wersją modelu Silver Shadow ...
400.00 zł
6717

Wołga GAZ-21 1959r.

Warszawa
Czarna Wołga z białym dachem to idealne dopełnienie ślubu z motywami ...
400.00 zł
7429

Piękny Garbus do wynajęcia Ślub Wesele Uroczystośc

Warszawa
Planujecie ślub, rocznicę lub zaręczyny i pragniecie przeżyć je w niepowtarzalnym ...
200.00 zł
2030

Jaguar Retro Samochód do Ślubu

Warszawa
Dzień dobry, pragnę zaoferować Państwu niepowtarzalny samochód na ślub Daimler Double Six ...
550.00 zł
2148
Liczba pozycji: 27

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Otwock - nasz przewodnik

Udane wesele związane jest nie tylko z emocjami i szczęściem, ale również z przygotowaniami.  Dzień ślubu dotyczy zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego lub kościele. To właśnie tutaj najpierw gromadzą się goście, którzy towarzyszą parze młodej podczas składania przysięgi małżeńskiej. Po uroczystej ceremonii świeżo upieczeni małżonkowie wraz z zaproszonymi gośćmi udają się na zabawę weselną. Aby cała uroczystość przebiegła bez zakłóceń i niepotrzebnych nerwów, należy się do niej sumiennie przygotować. Trzeba pamiętać o wielu istotnych detalach. Oczywiście najpierw wybieramy datę ślubu i rezerwujemy ją w odpowiedniej instytucji. Bardzo ważna jest także rezerwacja Sali weselnej oraz podpisanie umowy z zespołem muzycznym lub DJ-em, który zadba o odpowiednią oprawę muzyczną i dobre nastroje gości. Oczywiście trzeba pamiętać o sukni ślubnej, obrączkach, torcie weselnym. Przygotowania należy rozpocząć co najmniej z półrocznym wyprzedzeniem, by niczego nie pominąć i nie zostawiać na ostatnią chwilę.

W ferworze organizacyjnym przyszli małżonkowie nie powinni zapomnieć o samochodzie, którym pojadą do ślubu. Warto pamiętać, że auto to nie tylko środek transportu, może on się stać ciekawym elementem uzupełniającym ślubną sesję pary młodej.
Oferta wynajmu samochodów ślubnych w Otwocku jest bogata i nie ogranicza się do tradycyjnych limuzyn. Każda para młoda znajdzie coś, co sprosta jej oczekiwaniom. Czy będzie to efektowny kabriolet, czy oryginalna terenówka. Dodatkowo przyszli małżonkowie nie będą sobie musieli zaprzątać głowy dekorowaniem auta. Tym zajmie się firma wynajmująca.

Niemal każdej młodej parze zależy na posiadaniu ślubnej pamiątki. Zazwyczaj stanowi ją album fotograficzny lub film wideo. Aby uniknąć nieporozumień w tym zakresie, należy zapoznać się z ofertami fotografów i podpisać stosowną umowę. Od profesjonalizmu fotografa będzie zależało powodzenie ślubnej sesji, a jego kreatywność może przyczynić się do jej oryginalności. Odpowedną osobę do tego zadania można znaleźć tutaj.

Otwock to miasto wielu możliwości jeśli chodzi o realizację ślubnej sesji. Warto wspomnieć o Kościele Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Nowoczesna bryła gmachu na pewno dobrze posłuży jak tło oryginalnej sesji zdjęciowej.
Tradycjonaliści natomiast na pewno docenią urok i piękno budynku Muzeum Ziemi Otwockiej. Sesja na jego tle na pewno będzie udana, ale warto pamiętać o tym, co kryją jego wnętrza ukazujące nie tylko historię miasta, ale także jego dzieje obecne.
Warto udać się również w okolice ulicy Żeromskiego, która jest swoistym skansenem zabudowy drewnianej. W takich plenerach właśnie można też wykorzystać wynajęty samochód jako ich uzupełnienie.
Oczywiście to tylko przykłady. W Otwocku znajduje się bowiem o wiele więcej pięknych miejsc i uroczych willi, czy klimatycznych parków.

Wielbiciele natury natomiast z pewnością docenią fakt, że miasto leży w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nie sposób nie docenić jego piękna o każdej porze roku. Przez park przepływa także płytka, tworząca malownicze przełomy przez wydmy rzeka Świder. Warto podkreślić, że w Świdrze można się kąpać, łowić ryby albo pływać kajakiem. Wiosłowanie może być oryginalnym i zabawnym pomysłem na sesję ślubną.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems