Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Siedlce

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Bentley Continental Flying Spur

Warszawa
Oferujemy niezapomniane wrażenia podczas jazdy weselnej luksusowym autem jakim jest Bentley ...
1000.00 zł
1639
Liczba pozycji: 1

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Siedlce - nasz przewodnik

Dobrze zorganizowany ślub i wesele, to mniej stresu podczas tej ważnej uroczystości. Do najważniejszych spraw organizacyjnych z pewnością zalicza się przede wszystkim ustalenie terminu ślubu i uzgodnienie go w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Pary młode chętnie organizują zabawy weselne lub mniejsze przyjęcia. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku konieczne jest zarezerwowanie sali weselnej lub restauracji. Wesele nie będzie udane bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Zadba o nią zespół muzyczny lub DJ.
W zakresie wyszukania właściwego zespołu muzycznego pomocna okazać się może strona http://www.muzyka-wesele.pl/Siedlce.

 

Auto do ślubu na wynajem

Oprócz sukni, obrączek, elementów dekoracyjnych warto pomyśleć także o samochodzie, którym państwo młodzi pojadą do ślubu. Często zdarza się, że przyszli małżonkowie proszą w tym zakresie o pomoc znajomych, jednak znacznie większą popularnością cieszy się wynajem eleganckiej limuzyny, która doda młodej parze splendoru i podniesie rangę uroczystości. Umowa podpisywana z firmą wynajmującą ślubne samochody często obejmuje także udekorowanie pojazdu, a także udostępnienie go na sesję ślubną, jeśli jest organizowana w innym terminie niż uroczystość weselna.

Wynajem jest bardzo wygodną opcją, bo oprócz wyboru modelu i podpisania umowy, nie musimy się o nic martwić. W umówiony dzień wybrany model pojawi się wraz ze ślubnym kierowcą w oznaczonym miejscu, a nowożeńcy nie muszą martwić się o jego przygotowanie: myjnię, dekoracje, czy paliwo. Wszystko zostanie zorganizowane przez specjalistów, których zadaniem jest zadbać, żeby na weselu nie doszło do żadnej wpadki. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, mające doświadczenie w wypożyczaniu ślubnych samochodów. Jeśli coś pójdzie nie tak, narzeczeni będą mieli niewielkie możliwości, żeby to naprawić, a wybór profesjonalnej firmy, pozbawia nas takich kłopotów. 

 

Samochód na wesele w Siedlcach – jaki?

Bogata oferta w Siedlcach gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdarzają się bowiem pary stawiające na oryginalność, które do ślubu życzą sobie zajechać na przykład samochodem terenowym albo pojazdem z czasów PRL. Chcą ponadto wykorzystać samochód jako element uzupełniający ślubną sesję plenerową. Patrząc na to, jak różnorodny wybór mają pary w Siedlcach, nie będzie problemu z takim rozwiązaniem. Można nawet zdecydować się na wynajem innego samochodu w dzień ślubu, a innego na sesję plenerową! 

W Siedlcach do dyspozycji par jest wiele różnych modeli. Przeważają auta zabytkowe, które świetnie prezentują się w jeździe i na zdjęciach np. amerykańskie modele typy cadillac, czy Citroen z lat 30. XX-go wieku. Jednak miłośnicy aut nowoczesnych, a nawet sportowych także znajdą coś dla siebie. BMW cabrio, czy najnowsze modele Mercedesa to auta, które przyciągają wzrok nie tylko miłośników motoryzacji. Tak duży wybór gwarantuje, że decyzja będzie przemyślana, a para wybierze odpowiedni model. Warto pamiętać, żeby dopasować go do stylu ślubu i wesela oraz kierować się własnym gustem. 

 

Samochody weselne – ceny

Ceny wynajmu aut ślubnych w Siedlcach są bardzo atrakcyjne, można nawet powiedzieć, że niskie. Sporo ciekawych modeli to wydatek tylko 150 złotych za godzinę, co jest bardzo niską sumą w skali kraju. Droższe modele kosztują około 250 złotych za godzinę, co wcale nie jest dużym wydatkiem. Warto to wykorzystać i wynająć auto ślubne, którego pozazdrości każdy w Siedlcach. Samochód weselny to istotny akcent w oprawie ślubu i wesela, z pewnością odpowiednio dobrany model doda uroczystości klasy i charakteru.

 

Plenery ślubne w Siedlcach 

Siedlce leżą na Wysoczyźnie Siedleckiej, która geograficznie jest częścią Niziny Południowopodlaskiej; między rzekami Muchawka i Helenka. W jego granicach znajduje się wiele parków miejskich stanowiących główny typ zieleni. To powoduje, że nie brak plenerów idealnie nadających się na udaną ślubną sesję. Nie trzeba jechać na obrzeża miasta, żeby znaleźć się w zielonej enklawie, ponieważ niemal w centrum miasta leży park miejski „Aleksandria” założony jako park „włoski”. Po gruntownej renowacji cieszy mieszkańców uroczymi alejkami, bogatą roślinnością. Romantyczna fontanna jest jednym z idealnych miejsc na udane zdjęcia. Niedaleko znajduje się także „Stary Park” oraz Las Sekulski.

Wielbiciele zabytków także będą usatysfakcjonowani, ponieważ w Siedlcach znajduje się piękny zespół pałacowo- ogrodowy, w skład którego wchodzi między innymi imponujący Pałac Ogińskich wraz z Oficyną oraz Pawilonem Ogrodowym. Wieczorem warto udać się w okolice Ratusza miejskiego. Efektownie podświetlony późnobarokowy budynek (zwany Jackiem) z pewnością podkreśli romantyczny charakter niejednej sesji zdjęciowej.

Te młode pary, które zdecydują się na zawarcie ślubu w siedleckim Urzędzie Stanu Cywilnego z pewnością docenią fakt, że mieści się on w zabytkowym klasycystycznym budynku mieszczącym niegdyś teatr. Imponujące wrażenie z pewnością robi strzelista budowla Katedry Pod Wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Warto wiedzieć, że ten murowany neogotycki kościół znajduje się na szlaku Perły Mazowsza, na jego wschodniej pętli.

Udana sesja fotograficzna lub reportaż wideo będzie doskonałą pamiątką ślubu. Każda młoda para z pewnością wykaże się pomysłowością podczas jej realizacji. Najważniejsze jednak, by nowożeńcy dobrze się bawili i cieszyli własnym szczęściem.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems