Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Raszyn

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Austin Princess 1962r.

Warszawa
Austin Princess Warszawa, Auta retro Warszawa, Auto retro do ślubu
450.00 zł
10065

Austin Princess 1963r.

Warszawa
Auta retro Warszawa. W ofercie do wynajęcia auta retro Austin Princess ...
450.00 zł
8915

Rolls-Royce Silver Cloud I 1959r.

Warszawa
Rolls-Roycem Silver Cloud z 1959 roku. Komfort podróży dla 5 osób. ...
650.00 zł
5520

Austin Princess 1962r. czarny

Warszawa
Klasyczna limuzyna z angielskim rodowodem do wynajęcia w Warszawie i okolicach. ...
400.00 zł
7433

Austin Princess 1960r.

Warszawa
Luksusowa limuzyna do ślubu Austin Princess 1960r. do dyspozycji w Warszawie ...
400.00 zł
4674

Warszawa M-20 1952r.

Warszawa
Zabytkowa Warszawa M-20 to idealny samochód do ślubu i na wesele. ...
400.00 zł
5780

Rolls-Royce Silver Wraith II 1979r.

Warszawa
Złoty Rolls-Royce Silver Wraith II jest przedłużoną wersją modelu Silver Shadow ...
400.00 zł
6717

Wołga GAZ-21 1959r.

Warszawa
Czarna Wołga z białym dachem to idealne dopełnienie ślubu z motywami ...
400.00 zł
7429

zabytkowy BUICK 1933 -Al Capone

Warszawa
Zabytkowy samochód BUICK 1933 z czasów Ala Capone! Niepowtarzalny!!
250.00 zł
5700

TRIUMPH RENOWN 1951-klasyka w angielskim wydaniu!

Warszawa
TRIUMPH RENOWN SALOON- zabytkowy.Piękny zestaw kolorystyczny i klasyczna linia powodują ze ...
250.00 zł
3979
Liczba pozycji: 16

Województwo Mazowieckie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Raszyn - nasz przewodnik

Marzeniem każdej pary młodej jest idealny ślub dopięty perfekcyjnie w każdym szczególe. Aby tego dokonać trzeba zająć się przygotowaniami. Dotyczy to zamówienia wielu ślubnych usług, z których przede wszystkim trzeba wymienić usługi profesjonalnego fotografa, kamerzysty, a także wynajmu lokalu oraz zespołu muzycznego. Tym warto jest się zająć wcześniej, gdyż usługodawcy mają swoje terminy. Od zespołu weselnego zależy powodzenie całej zabawy. Warto wybrać osoby sprawdzone i kompetentne. Z pomocą przychodzi ten portal: http://www.muzyka-wesele.pl/Raszyn. Równie ważne są inne usługi. Dotyczy to wystroju kościoła, wynajmu samochodu oraz zaproszeń dla gości.

Samochody ślubne doskonałe na ślub.
Coraz bardziej popularna usługą jest wynajem specjalnych samochodów ślubnych. Para młoda może wynająć takie auto i jechać nim na uroczystość oraz do lokalu weselnego. Można także umówić się z kierowcą lub właścicielem na wykorzystanie samochodu podczas tworzenia wideo sesji ślubnej lub fotograficznej sesji w plenerze. Bardzo popularne są ślubne sesje na tle samochodu, albo wewnątrz. Film ślubny może zostać doskonale zrealizowany na tle auta ślubnego., To także niewątpliwie reprezentacyjny widok, gdy para młoda wsiada do samochodu po udzielonym ślubie. Obiekt ten jest atrakcyjny oraz stanowi przecież tło do zdjęć pod kościołem. Często fotograf ślubny i zainteresowani wykonują zdjęcia w tym czasie. Podobnie przedstawia się sprawa przyjazdu pary młodej pod lokal. Następuje moment przywitania chlebem i solą pary młodej. Samochód w tych momentach odgrywa wielką rolę.

Raszyn miejscem dobrym na ślub i wesele.
Raszyn jest miejscowością bardzo urokliwą. To właśnie tutaj można w doskonały sposób wykorzystać plenery w realizacji ciekawych ujęć z parą młodą w roli głównej. Zabudowania oraz przyroda potrafią stworzyć tutaj niesamowite pejzaże. Panorama Raszyna znad Stawów Raszyńskich jest tego idealnym przykładem. Pary młode, które chcą mieć zdjęcia z pleneru wykorzystują takie miejsca, by posiadać jeszcze bardziej twórczą pamiątkę z tego cudownego dla nich czasu, jakim jest dzień ślubu. Miejscowość przede wszystkim kojarzy się z bitwami mającymi miejsce w okolicy, więc to także może być ciekawy punkt wyjścia do zaznaczenia tej znaczącej historii w tematyce zdjęć i filmów.
Kościół parafialny pw. Św. Szczepana to malowniczy obiekt, który jest miejscem wielu wspaniałych ślubów. Wynajętym samochodem można podjechać w to miejsce. Można również udać się w każde inne miejsce w Raszynie, by podziwiać urokliwe zabytki i tworzyć na ich tle filmy i zdjęcia z udziałem młodej pary wraz z pojazdem w tle. Fachowiec w osobie fotografa lub kamerzysty posiada zwykle wiele pomysłów, które można realizować z pomocą auta ślubnego, wynajętego z tej okazji.
Kościół św. Szczepana i Anny w Raszynie to kolejny sakralny obiekt pozwalający na realizację oryginalnych ujęć. Podróż samochodem po aglomeracji warszawskiej, której Raszyn jest częścią może przyczynić się do stworzenia pięknych ujęć. Aleja Warszawska prowadząca w kierunku Warszawy pozwoli utrwalić widok najwyższych budowli po drugiej stronie Wisły. Najważniejszy jest pomysł, który można doskonale zrealizować. Posiadając wynajęty samochód oraz profesjonalne usługi widofilmowania i fotografii można stworzyć pamiątkę jedyną w swoim rodzaju.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems