Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Używany prawie jak nowy – gdzie kupować auta z ostatnich roczników bez ryzyka?

2018-11-28
Na rynku motoryzacyjnym znajduje się dość mało samochodów pochodzących z ostatnich roczników. Ich właściciele często korzystają z nich nawet ponad dekadę i dopiero wtedy decydują się na odsprzedaż. Są jednak miejsca, gdzie można przebierać w ofertach nowszych aut – także bez ryzyka!

Zakupienie używanego samochodu może być sporym problemem dla osób, dla których liczy się bezpieczeństwo i komfort. Wiele pojazdów dostępnych obecnie na rynku znacząco odbiega swoim stanem technicznym od zapewnień sprzedających. Przekręcone liczniki, poważne usterki silnika i innych układów, zatajone ślady wypadków, zalania, nieoryginalne części – to tylko kilka zagrożeń.

Znalezienie dobrego auta z drugiej ręki, zwłaszcza takiego, które nie jest starsze niż 5-10 lat, nie musi być jednak bardzo trudne. Warto przede wszystkim wiedzieć, gdzie można go szukać – tutaj najlepszym rozwiązaniem będą salony dealerskie marek.

Zalety zakupu używanego auta od dealera

Chcesz kupić nowy Mondeo, ale nie masz pieniędzy? W takim razie poszukaj używanego samochodu w salonie dealerskim Forda. Aktualnie w wielu salonach można kupować nie tylko model nowe, ale również te używane. Są to przede wszystkim samochody pochodzące z leasingu, oddawane w ramach rozliczeń przez klientów, a także sprowadzane legalnie z innych krajów. Są to pojazdy mające po parę lat, nadal w świetnym stanie technicznym i wizualnym.

Zanim auto trafi na sprzedaż, jest dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym – wszelkie usterki są naprawiane. Wynik badania technicznego jest do wglądu, dlatego transakcja jest bezpieczniejsza niż przy korzystaniu z ogłoszeń, komisów czy giełd, gdzie nie mamy pewności co do kondycji pojazdu. Oprócz tego można bez problemu wziąć udział w jeździe próbnej.

Na samochody używane w salonach dealerskich można dostać także gwarancję. Najczęściej wynosi ona pół roku albo rok i jeśli w tym okresie dojdzie do usterek objętych ochroną gwarancyjną, dealer wykona naprawy bez opłat.

W salonie dealerskim można również skorzystać z atrakcyjnych form finansowania takich jak kredyt samochodowy czy leasing, a także wykupić polisy ubezpieczeniowe w niskich cenach.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems