Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Samochody ślubne – artykuły i porady

O TEMATYCE ŚLUBNO-WESELNEJ

Jaka może być najgorsza sala weselna?

Jaka może być najgorsza sala weselna?

2023-12-29
W tym artykule pokazujemy informacje na temat czynników, które mogą przyczynić się do tego, że sala weselna zostanie uznana za niesatysfakcjonującą lub nawet najgorszą. Oto przegląd aspektów, które mogą negatywnie wpłynąć na percepcję sali weselnej.
czytaj więcej
Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu Bielany?

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu Bielany?

2023-10-12
Twój luksusowy samochód zasługuje na najlepszą opiekę, a serwis Bielany jest dokładnie tym miejscem, które Ci to zapewnia. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze pojazdów marek BMW i Mercedes, oferując najwyższą jakość usług i fachową opiekę nad Twoim autem. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług.
czytaj więcej
Zaproszenia na ślub cywilny – jak powinny wyglądać?

Zaproszenia na ślub cywilny – jak powinny wyglądać?

2023-03-06
Zaproszenia to jedne z pierwszych dodatków, o których myśli się na etapie przygotowań do ślubu i wesela. Dzisiaj skupimy się na tym, jak powinny wyglądać zaproszenia na ślub cywilny. To trudne zadanie, bo na kawałku papieru trzeba w czytelny i efektowny sposób umieścić mnóstwo różnych informacji.
czytaj więcej
Modne wesele – czym pojechać do ślubu?

Modne wesele – czym pojechać do ślubu?

2022-07-29
Planujecie swój ślub? Z pewnością zdajecie sobie sprawę, że liczy się każdy detal. Oprócz spektakularnych kreacji warto zadbać również o to, jakim pojazdem dotrzecie na uroczystość. Będzie to miało również niebagatelny wpływ na zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Transport ślubny powinien być zarówno efektowny, jak i efektywny, czyli w sposób bezpieczny i estetyczny pomóc Państwu Młodym w dotarciu na wyznaczone miejsce. W tym artykule znajdziecie informacje, które ułatwią podjęcie decyzji.
czytaj więcej
W jaki sposób dbać o silnik auta?

W jaki sposób dbać o silnik auta?

2022-04-27
Samochody są niezbędne w życiu wielu z nas. Podróż własnym autem jest komfortowa i pozwala na szybkie przemieszczanie się w wyznaczone miejsca. Aby była także w pełni bezpieczna, należy szczególnie dbać o dobry stan techniczny pojazdu. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na pielęgnacje serca samochodu, czyli silnika. Co robić, by silnik auta służył przez długi czas, bez nagłych usterek? Omawiamy najważniejsze kwestie.
czytaj więcej
Dowiedz się jak sprawdzić auto po numerze VIN

Dowiedz się jak sprawdzić auto po numerze VIN

2022-03-31
Nim zdecydujemy się na zakup samochodu, warto dobrze sprawdzić jego historię. Niestety na rynku nie brakuje oszustów, którzy próbują sprzedać pojazd po stłuczce, z cofniętym licznikiem lub nawet auto pochodzące z kradzieży. Postępująca digitalizacja świata daje nam jednak możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem. Pamiętajmy, że kupno pojazdu to zawsze spora inwestycja i nie warto ulegać jedynie dobremu wrażeniu ze strony sprzedającego. Jedną z metod kontrolnych może być sprawdzenia auta po nr VIN. Jak to zrobić?
czytaj więcej
Jak wybrać idealnego fotografa ślubnego z Gdańska?

Jak wybrać idealnego fotografa ślubnego z Gdańska?

2022-01-21
Na rynku działa wielu fotografów ślubnych, dlatego narzeczeni, którzy organizują swój ślub i wesele, często mają problem z wyborem tego najlepszego. Dobry fotograf ślubny to specjalista na wagę złota - sprawdź, jak go znaleźć.
czytaj więcej
Najtańsze OC – kto może na nie liczyć?

Najtańsze OC – kto może na nie liczyć?

2021-12-23
Z uwagi na to, że ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowego dla każdego kierowcy, towarzystwa ubezpieczeniowe starają się zachęcać ich do wybrania swojej oferty. Zdawać by się mogło, że najprostszym sposobem na zdobycie większej ilości klientów jest zaproponowanie niskich cen. Niestety, nie jest to takie proste. A na najtańsze OC mogą liczyć tylko niektórzy!
czytaj więcej
Wesele w stylu boho - co ma znaczenie?

Wesele w stylu boho - co ma znaczenie?

2021-09-14
Ślub i wesele to nierzadko najważniejszy dzień w życiu człowieka, dlatego nic dziwnego w tym, że każdy chce, by ten dzień wyglądał perfekcyjnie. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by odejść od tradycji i klasycznej elegancji, by zorganizować wesele w zupełnie innym stylu. Styl boho cieszy się od lat całkiem sporym zainteresowań par, które chcą uczynić ten dzień naprawdę szczególnym. Ślub i wesele to nierzadko najważniejszy dzień w życiu człowieka, dlatego nic dziwnego w tym, że każdy chce, by ten dzień wyglądał perfekcyjnie. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by odejść od tradycji i klasycznej elegancji, by zorganizować wesele w zupełnie innym stylu. Styl boho cieszy się od lat całkiem sporym zainteresowań par, które chcą uczynić ten dzień naprawdę szczególnym. Styl ten wywodzi się od cyganerii - ludzi wolnych, nieskrępowanych społecznymi oczekiwaniami, niezależnych i z artystycznymi duszami. Ten styl oddaje to znakomicie. Jest też bardzo subtelny i elegancki na swój własny sposób, dlatego - jeśli dobrze wszystko urządzisz - nie musisz się bać, że coś pójdzie nie tak. Ślubne boho po prostu zawsze wygląda dobrze.
czytaj więcej
Zmiana ubezpieczyciela OC – co musisz wiedzieć?

Zmiana ubezpieczyciela OC – co musisz wiedzieć?

2021-05-27
Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych jest w Polsce obowiązkowe dla każdego właściciela zarejestrowanego pojazdu, a za jego brak grożą wysokie kary i poważne konsekwencje. Polisę najczęściej wykupujemy na rok i często bez sprawdzenia innych ofert przedłużamy ją na kolejne lata. Nie zawsze jednak jest to korzystne rozwiązanie. Jak można zmienić towarzystwo ubezpieczeniowe krok po kroku i o czym musisz pamiętać. Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule.
czytaj więcej
Wykonanie: DigiHex Systems