Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Top 3 części hamulcowych, które warto kupować przez Internet

2017-08-17
Kupowanie części do układu hamulcowego przez Internet staje coraz popularniejsze pośród Polskich kierowców. Jesteśmy pod tym względem znacznie do tyłu za potęgami z Europy, ale czas pokazuje, że sprzedaż online w branży motoryzacyjnej idzie do przodu. Które z części do hamulców warto kupować przez Internet?

Klocki hamulcowe online

Klocki to jeden z kluczowych elementów samochodowego układu hamulcowego. Te same klocki będą tańsze w Internecie średnio około 15 proc.! Zaznaczyć wypada, że dotyczy to nie towarów przecenionych a cen detalicznych markowych części zamiennych, takich jak klocki hamulcowe Brembo, czy też klocki Textar i Bosch. Z racji, że wymianę klocków można zaplanować w czasie, warto wyczekiwać promocji online, dzięki czemu zwiększymy oszczędności o kolejne kilka lub nawet kilkanaście procent.

Tarcze hamulcowe

Polski kierowca decyduje się najczęściej na przetaczanie tarcz z racji wysokich cen kompletu markowych zamienników. Warto poszukać jednak tarcz pośród ofert sklepów Internetowych. Zdarza się, że kupując na promocji lub przy wykorzystaniu kuponu rabatowego, fabrycznie nowe tarcze kupimy niemal w tej samej cenie, co koszt ich przetoczenia.

Płyny do układu hamulcowego

Kupowanie płynów hamulcowych przez Internet opłaca się z dwóch powodów. Po pierwsze kupimy je nawet 30 proc. taniej niż w sklepach stacjonarnych. Po drugie, online mamy ogromny wybór spośród wielu znanych i cenionych w branży marek. W placówce stacjonarnej jesteśmy z reguły skazani na dwie lub maksymalnie trzy marki płynów.

Porównaj ceny w kilku sklepach

Powyższe części układu hamulcowego możesz bardzo szybko i sprawnie porównywać w odniesieniu do cen i terminów wysyłki w danych e-sklepach motoryzacyjnych. Pomocne będą porównywarki internetowe, z których użytkownik może korzystać zupełnie za darmo. Ułatwia to wybór najlepszej cenowo oferty.

Największy wybór części hamulcowych od ręki

Internet pozwala nie tylko na tańszy i szybszy zakup części hamulcowych do samochodu ale także na nieograniczony wybór zamienników wielu bardziej i mniej znanych producentów części zamiennych. Można wybierać z pośród różnych przedziałów cenowych i wybrać najbardziej korzystną ofertę. Ponadto, online, znajdziemy niemal każdy zamiennik, nawet do tych najrzadszych modeli aut – podaje sklep z hamulcami iParts.pl.

Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza jeżeli największe sklepy internetowe z częściami oferują klientowi ponad dwa miliony części zamiennych dostępnych do wysyłki w zaledwie 24 godziny od wpłynięcia zamówienia do systemu danego sklepu. Czego chcieć więcej?

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems