Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Jak wybrać auto do ślubu?

2015-10-09
Pośród dużej ilość pytań, na które muszą odpowiedzieć sobie przyszli małżonkowie, znajduje się też to dotyczące wyboru samochodu, którym w tym szczególnym dniu będą przemieszczać się nowożeńcy. Tak samo jak w przypadku innych usług związanych ze ślubami, również w kwestii aut jest z czego wybierać, a ilość ofert często może przyprawić o przysłowiowy zawrót głowy.

Znalezienie odpowiedniego auta ślubnego to jedno z trudniejszych wyzwań w trakcie przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Z pewnością pomocny będzie portal auta-wesele.pl, na którym można znaleźć oferty pojazdów ślubnych z całej Polski. W zależności od prezerencji: limuzynę, auto sportowe, czy też zabytkowe. 

 

Styl ponad wszystko

Zwykle narzeczeni wybierając samochód, którym m.in. przejadą z kościoła, czy Urzędu Stanu Cywilnego do lokalu, w którym zaplanowane jest przyjęcie weselne, kierują się – co zrozumiałe – względami wizualnymi. Jest to bardzo dobry kierunek, ponieważ wbrew pozorom, ważne jest aby samochód był dobrze dopasowany do pozostałych elementów, takich jak stroje młodej pary, dekoracje, czy nawet styl budynku, w którym będzie odbywało się wesele. Nawiązując do ostatniego przykładu, chyba każdemu będzie ciężko wyobrazić sobie dobrze wyglądającą bryczkę na tle nowoczesnej elewacji hotelu, w którym została zarezerwowana sala na wesele. Jeżeli z kolei zerkniemy na zależność samochodu i strojów państwa młodych, to jeśli te ostanie będą w stylu retro, warto by auto było z podobnego okresu czasu.

Citroen Traction Avant - auta-wesele.pl

Citroen Traction Avant - samochów na wesele Toruń.

 

Wygoda godna króla

Drugim, często nie mniej ważnym czynnikiem decydującym o ostatecznym wyborze jest komfort jazdy. Wiadomo, że każdy w dniu swojego ślubu chce się czuć wyjątkowo i jazda dobrze wyglądającym, bardzo wygodnym, drogim samochodem jest jednym z elementów, które tworzą wspomnianą wyjątkowość. Z drugiej strony trudno wyobrazić sobie kogoś, kto na własne życzenie wybierze samochód z ciasnym i mało komfortowym wnętrzem, mając na sobie wymarzoną suknie ślubną, czy idealny szyty na miarę garnitur. Są jeszcze bardziej prozaiczne aspekty jak choćby klimatyzacja. W obecnych czasach zdecydowana większość samochodów ją posiada, lecz wybierając samochód retro, przy ślubie w upalny dzień, jej brak może okazać się uciążliwy.

Chrysler 300c biały, limuzyna

Chrysler 300c - auto do ślubu Kraków. 

 

Na miarę oczekiwań

Także cena wynajęcia samochodu na ślub w wielu przypadkach jest istotnym czynnikiem. Na szczęście mnogość aktualnych ofert na rynku sprawia, że nawet z ograniczonym budżetem, każda para o rozsądnych wymaganiach powinna znaleźć samochód, który będzie się dobrze prezentował i sprosta jej oczekiwaniom. Warto wspomnieć, że ceny za wynajęcie samochodu zaczynają się już od kilkuset złotych, lecz w bardzo wymagających przypadkach mogą przekroczyć nawet tysiąc złotych.

 

Warto również przeczytać:

Koszt wynajęcia auta do ślubu - od czego zależy?

Auto do ślubu – sportowe, czy retro?

 

Samochody ślubne: 

Kraków - auto do ślubu,

Warszawa - auto do ślubu,

Poznań - auto do ślubu,

Katowice - auto do ślubu,

Kielce - auto do ślubu,

Lublin - auto do ślubu,

Rzeszów - auto do ślubu,

Gdańsk - auto do ślubu,

Gdynia - auto do ślubu,

Zakopane - auto do ślubu.

 

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems