Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Wadowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Audi A4

Wadowice
Transport ślubny samochodem Audi A4
100.00 zł
2000

Mercedes Benz CLA 250 z pakietem AMG

Kraków
Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz ...
200.00 zł
6040

Porsche Panamera Turbo

Kraków
Przedstawiamy najbogatszą z możliwych, wersję Porsche Panamera Turbo. Luksus, elegancja, sportowy pazur ...
250.00 zł
4285

Audi A7 Competition

Kraków
Prezentujemy naszego nowego asa! Luksusowa limuzyna ze sportowym charakterem napędzana mocą ...
200.00 zł
1522

Ford Mustang GT

Kraków
Legendarny samochód w najnowszej odsłonie! Może być spełnieniem motoryzacyjnego marzenia, a ...
250.00 zł
1572

BMW X5 M-pakiet 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
5113

Audi A7 S-line 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
3698

Mercedes C, BMW F30, Mercedes CLA , Audi Q5

Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
150.00 zł
4330

LEXUS 450H

Kraków
Lexus 450H w kolorze czarna perła to jeden z najbardziej luksusowych ...
250.00 zł
1899

NAJNOWSZY JEEP OVERLAND MODEL 2014

Kraków
Wspaniała, najbogatsza wersja kultowego amerykańskiego JEEPA w pięknym kolorze czarnej perły. ...
215.00 zł
2103
Liczba pozycji: 31

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Wadowice - nasz przewodnik

Jedną z ciekawych ślubnych usług jest wynajem samochodów ślubnych. Pary młode, które zdecydowały się na taką usługę bardzo to sobie cenią i wiedzą, że było warto. Często bowiem korzysta się z pomocy znajomych, i wykorzystuje ich pojazdy, przystrajając je na tę okoliczność. Można jednak wziąć pod uwagę możliwość wynajmu samochodu i skorzystać z jednej z wadowickich ofert. Taki reprezentacyjny samochód może doskonale wpasować się w rangę wydarzenia i będzie pięknie prezentował się pod Urzędem Stanu Cywilnego lub pod kościołem. Wynajęty fotograf ślubny stworzy doskonałe zdjęcia po ślubie i przed weselem, wykorzystując moment gdy para młoda wsiada lub wysiada z atrakcyjnego samochodu.

Wykorzystanie samochodu ślubnego.
W zależności od pomysłowości pary młodej i specjalistów ślubnych samochód może doskonale sprawdzić się podczas wyjazdu na sesje ślubną i podczas jej realizacji. Wytrawny kamerzysta doskonale wykorzysta ślubny samochód. Pamiątka ślubna może być realizowana w formie wycieczki młodej pary samochodem ślubnym i wtedy będzie oryginalnym pomysłem. Oferty kamerzystów z okolicy można porównać pod tym adresem: http://www.filmy-wesele.pl/Wadowice.

Szczegóły przygotowań są bardzo ważne.
Wszystkim zależy na tym, aby wydarzenie jakim jest ślub, było perfekcyjnie przygotowane. Dbałość o szczegóły ma tutaj wielkie znaczenie. Niebanalna usługa wynajmu samochodu ślubnego to ciekawy pomysł, który może być bardzo dobrze wykorzystany. Pozwoli jeszcze bardziej pamiętać ten wspaniały dzień. W Wadowicach można wynająć limuzyny ślubne, samochody retro oraz wiele innych modeli, które spełnią wszystkie oczekiwania pod tym względem.

Wadowice miastem pełnym uroku.
Wadowice to bardzo urokliwe miasto Małopolski. Kojarzy się przede wszystkim z osobą papieża Jana Pawła II. Dlatego też śluby kościelne na tym terenie często są ściśle związane z tą tematyką. Bez względu jednak na to czy ślub odbywa się w kościele czy też w Urzędzie Stanu Cywilnego to samo miasto i okolica dysponuje bardzo ciekawymi plenerami, które można wykorzystać do stworzenia wspaniałych kadrów zdjęciowych, a także ujęć wideo. Bezpośrednie centrum i przejazd w tej okolicy może zostać doskonale wykorzystany podczas takich rejestracji. Na Placu Jana Pawła II i w okolicy można zrealizować wspaniałe sesje ślubne, wykorzystując do tego celu samochód ślubny.

Usługa wynajmu samochodu ślubnego dotyczy przejazdu pary młodej od domu na miejsce ślubu i pod salę weselną. Zawsze jednak istnieją możliwości, by umówić się z kierowcą samochodu na przejazd ciekawą trasą. W Wadowicach można podjechać nawet w okolicę Kalwarii Zebrzydowskiej gdzie zespół ciekawych kapliczek wśród zieleni stworzy wspaniały nastrój. W samym mieście można wyszukać doskonałe plenery nad rzeką Skawą. W zależności od pomysłów kamerzysty lub fotografa można udać się w różne miejsca. Po latach, pamiątka w postaci zdjęć ślubnych i filmów pozwoli cofnąć się w czasie do cudownych chwil zawarcia związku małżeńskiego. Samochody ślubne wynajęte w jednej z wadowickich firm są także dostępne w różnych modelach, a te mogą stworzyć doskonały pomysł na realizację sesji ślubnej w temacie danego okresu z przeszłości. Można wykorzystać zatem auto ślubne jako rekwizyt podczas nagrywania takiego materiału.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems