Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Zakopane

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Mercedes Benz CLA 250 z pakietem AMG

Kraków
Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz ...
200.00 zł
6040

Porsche Panamera Turbo

Kraków
Przedstawiamy najbogatszą z możliwych, wersję Porsche Panamera Turbo. Luksus, elegancja, sportowy pazur ...
250.00 zł
4285

Audi A7 Competition

Kraków
Prezentujemy naszego nowego asa! Luksusowa limuzyna ze sportowym charakterem napędzana mocą ...
200.00 zł
1522

Ford Mustang GT

Kraków
Legendarny samochód w najnowszej odsłonie! Może być spełnieniem motoryzacyjnego marzenia, a ...
250.00 zł
1572

BMW X5 M-pakiet 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
5113

Audi A7 S-line 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
3698

Alfa ROMEO

Kraków
Ponadczasowe piękno. Poczuj się wyjątkowo w ten jedyny dzień i wjedź na ...
1100.00 zł
1262

Alfa NESTOR BARON

Kraków
Daj się ponieść wyobraźni. Samochód w stylu retro to nieodzowny element przemyślanej ...
1000.00 zł
1394

Alfa Spider / Alfa Gold

Kraków
Marzysz o podróży w czasie? Dzięki nam będzie to możliwe. Sprawimy, ...
1100.00 zł
1129

Ford Mustang

Sosnowiec
Wyjątkowy samochód dla wyjątkowej pary Dźwięk silnika gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy Jeden ...
250.00 zł
2085
Liczba pozycji: 26

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Zakopane - nasz przewodnik

Żeby ślub był wspaniały, składa się na to wiele elementów, które muszą współgrać ze sobą. Najważniejsze sprawy dotyczą rezerwacji terminu w lokalu weselnym oraz załatwienia spraw z tym związanych. Jedną z nich jest zamawianie tortu weselnego, następnie dokonanie wystroju wnętrz, zorganizowanie kapeli muzycznej oraz innych dodatkowych spraw. Bardzo ważne jest menu weselne, zakup odpowiednich napojów, alkoholu. Ostatnio modna stała się fontanna czekoladowa, albo kąciki dla dzieci. W ten sposób udaje nam się łączyć ze sobą wiele przyjemności, a wszystko po to, by przyjęcie zaliczane było do udanych. Fotograf ślubny i kamerzysta również muszą zostać wcześniej wybrani. Obowiązują dość odległe terminy szczególnie, gdy chodzi o dobrych wykonawców. Warto więc jak najszybciej odwedzić tę stronę: http://www.filmy-wesele.pl/Zakopane.

Doskonałe zdjęcia i filmy ślubne.
Na wykonanych zdjęciach ślubnych oraz filmach widać klimat wspaniałych chwil. Uchwycona zostaje radość młodych, zabawa gości, oraz wiele innych szczegółów. Pary młode często korzystają także z pakietów foto i wideo, które związane są z sesją ślubną. Często odbywa się to w innym terminie niż sam ślub i ma miejsce w plenerze oraz podczas samej przejażdżki samochodem. W zależności od pomysłów, na takie kadry często dobrym rozwiązaniem jest wynajem samochodu ślubnego. Może to być to samo auto, którym para młoda jest przewożona pod kościół i lokal weselny. Firmy zajmujące się wynajmem ślubnych pojazdów posiadają wiele różnych modeli do wyboru. Mogą one doskonale wpasować się w charakter sesji ślubnej. Zresztą same w sobie są atrakcją. Bardzo często bezpośrednio po ślubie, odbywa się sesja fotografowania młodej pary na tle zebranych gości. Samochód ślubny może wtedy znajdować się w tle pejzażu.

Zakopane to miasto wielu możliwości.
Ślub na Podhalu w stolicy polskich Tatr jest atrakcyjny w każdym okresie roku. Tutejszy klimat pozwala na zorganizowanie ślubu i wesela w klimacie góralskim lub tradycyjnym, bo możliwości są tutaj nieograniczone. Samo Zakopane uzupełniają także pobliskie miejscowości, do których m.in. zaliczyć można Kościelisko, Bukowinę Tatrzańską, Murzasichle czy Chochołów. Fotograf ślubny i kamerzysta mogą przebierać w realizacji pomysłów na sesje i filmy ślubne.

Samochodem przez miasto.
Wynajętym samochodem wspaniale można przemieszczać się po okolicy. Klimat podhalańskich domów oraz widok na Tatry i Pogórze Gubałowskie tworzą wspaniałą mozaikę. Wykorzystując kierowcę można dojechać w wiele ciekawych miejsc, w których dalej może być realizowana sesja ślubna foto i wideo. Piękna panorama z Kościeliska na Tatry, w okolice Butorowego Wierchu lub Gubałówki może stworzyć piękne kadry.
Część par młodych udaje się także na Krupówki, jednak szczerze mówiąc w Zakopanem jest wiele ciekawszych miejsc. Samochodem można również udać się na Kuźnice. Wjazd kolejką na Kasprowy Wierch i sesja ślubna na szczycie to także pomysły, które z radością są realizowane przez wiele par.

Malownicze karpackie atrakcje.
Piękna dolina Chochołowska oraz Kościeliska mogą być równie ciekawym pomysłem.
Po drugiej stronie Tatr - w słowackiej części istnieje również wiele możliwości. Są to atrakcje, które wykorzystane mogą zostać w sposób szczególny. Pamiątkowe filmy i zdjęcia wykonane na Podhalu oraz w okolicznym Spiszu lub Orawie będą zawsze doskonałą pamiątką.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems