Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Chrzanów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze czarnej Perły multiefekt został tuningowany ...
800.00 zł
1431
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze białym ecru został tuningowany i ...
800.00 zł
1518
Chrzanów
Lincoln Town car to najpiękniejsza i najbadziej luksusowa limuzyna dostępna na ...
800.00 zł
2025
Chrzanów
Mercedes S600 jest to wersja wykonana na zamówienie i składana ręcznie. ...
800.00 zł
1547
Chrzanów
Jest to limuzyna wykonana na zamówienie jedyny taki egzemplarz w Polsce przedłużana ...
800.00 zł
1418
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 HEMI jest to jedyny taki egzemplarz w naszym ...
800.00 zł
1281
Chrzanów
Nasza firma oferuje przewóz luksusowymu limuzynami: -Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor biały -Chrysler ...
150.00 zł
1472
Chrzanów
Nasza firma oferuje przewóz luksusowymu limuzynami: -Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor biały -Chrysler ...
150.00 zł
1138
Chrzanów
-Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor biały -Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor czarny -Chrysler ...
800.00 zł
2415
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze Białej Perły multiefekt został tuningowany ...
800.00 zł
1336
Liczba pozycji: 15
Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Chrzanów - nasz przewodnik

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka jest dzień ślubu. To wtedy para młoda przyrzeka sobie miłość, wzajemny szacunek i że będzie ze sobą na dobre i na złe. Ten szczególny dzień jest czasem wielkiej radości nie tylko dla pary młodej ale i wszystkich zaproszonych gości, tak rodziny, jak i przyjaciół. Dlatego właśnie parze młodej zależy na tym, by wszystko było zorganizowane w sposób zgodny z marzeniami i wszystkimi oczekiwaniami.

O czym warto pamiętać?

Najistotniejsza jest oczywiście sama ceremonia zaślubin, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Dokonuje się jej zazwyczaj w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Większość przyszłych małżeństw decyduje się również na zabawę weselną dla zaproszonych gości, zatem w pierwszej kolejności muszą wyszukać oni właściwy lokal. Z weselem związana jest także oprawa muzyczna. Pomóc w tym może portal muzyka-wesele.pl. Usługa fotografa ślubnego, podobnie jak kamerzysty ślubnego, będzie pomocna przy zachowaniu pamiątki z tego wydarzenia.


Czym do ślubu?

Na zrealizowanych zdjęciach i filmach nie ukryje się żaden detal, dobrze zatem zadbać o reprezentacyjne auto, które samemu można udekorować lub skorzystać z usługi wynajmu samochodów ślubnych. W zależności od ustaleń można także wynająć samochód w innym terminie, by dodatkowo zorganizować ciekawą sesję ślubną wideo lub foto. Samochody te mogą stanowić idealny dodatek w realizacji niebanalnych pomysłów. Oferowane modele to nie tylko eleganckie limuzyny, ale także auta retro czy terenowe.


Sesja w dniu ślubu czy w innym terminie?

Pary decydujące się na zorganizowanie sesji ślubnej w Chrzanowie nie będą miały problemu z wyborem pleneru. Powinni odwiedzić Rynek, który odznacza się zabytkowymi kamienicami i urokliwymi alejkami. Wieczorne zdjęcia czy film z romantycznego spaceru na pewno sprosta oczekiwaniom.

Warto zwrócić uwagę na gmach kościoła św. Mikołaja. Ten XV wieczny budynek z barokową kaplicą na pewno będzie doskonałym tłem ślubnych fotografii. Miłośnicy budowli sakralnych mogą także udać się w pobliże kościoła Matki Boskiej Ostrobramskiej. W jej wnętrzach (a dokładnie w prezbiterium) kryją się wykonane techniką sgraffito sceny dotyczące historii Polski.

Sesję ślubną w Chrzanowie można z powodzeniem zrealizować także w którymś z licznych parków. Aby film lub zdjęcia były bardziej efektowne, można wykorzystać wypożyczony wcześniej samochód. Kamerzysta może zarejestrować przejażdżkę limuzyną po leśnej drodze, czy zabawny rajd wśród licznych kamienic.

Jeśli sesja odbywa się w innym dniu niż ślub, warto pamiętać o rezerwacji samochodu, zwłaszcza jeśli to innym model niż ten wykorzystany w dniu ceremonii.

Film czy zdjęcia?

Bez względu na to, na którą opcję zdecydują się przyszli małżonkowie, warto odpowiednio wcześniej zadbać o to, by pamiątką ślubu były nie tylko wspomnienia. W Chrzanowie nie brakuje ofert fotografów i kamerzystów. Dobrze skorzystać z ich propozycji.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems