Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Chorzów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Fiat 125p

Częstochowa
Polski Fiat 125p z 1973r.
150.00 zł
7451

Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu

Częstochowa
Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
600.00 zł
4112

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
5462

Chrysler 300 C 5,7 HEMI kolor czana perła Kraków

Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze czarnej Perły multiefekt został tuningowany ...
800.00 zł
1507

limuzyna Chrysler 300c biały Kraków Katowice Bytom

Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze białym ecru został tuningowany i ...
800.00 zł
1585

Limuzyna Lincoln Town Car Katowice Kraków Olkusz

Chrzanów
Lincoln Town car to najpiękniejsza i najbadziej luksusowa limuzyna dostępna na ...
800.00 zł
2105

Mercedes S600 biały Katowice Kraków limuzyna na By

Chrzanów
Mercedes S600 jest to wersja wykonana na zamówienie i składana ręcznie. ...
800.00 zł
1618

Mercedes S 600 Bytom Katowice Sosnowiec NowyTarg

Chrzanów
Jest to limuzyna wykonana na zamówienie jedyny taki egzemplarz w Polsce przedłużana ...
800.00 zł
1475

Chrysler 300 C Kraków Olkusz Wadowice Trzebinia

Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 HEMI jest to jedyny taki egzemplarz w naszym ...
800.00 zł
1333

Limuzyna Lincoln Town car Kraków Nowy Sącz Kraków

Chrzanów
Nasza firma oferuje przewóz luksusowymu limuzynami: -Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor biały -Chrysler ...
150.00 zł
1539
Liczba pozycji: 26

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Chorzów - nasz przewodnik

Każdy kto marzy o ślubie chce, by ten dzień był cudowny, idealnie zorganizowany i kojarzył się tylko z samymi pozytywami. Młode pary, które zdecydowały się na taki krok wiedzą, że trzeba się do tego dobrze przygotować. Szczegóły są tutaj bardzo istotne i to właśnie one decydują o ostatecznej jakości wydarzenia.

Termin ślubu jest podstawą

Rozpocząć zawsze trzeba od terminu ślubu. Dopiero wtedy można realizować całą resztę rzeczy. Bardzo ważna jest oczywiście suknia ślubna, welon i dodatki. Nie można jednak zaniedbać usług, które trzeba rezerwować odpowiednio wcześnie. Dotyczy to rezerwacji sali weselnej, a także zespołu muzycznego. W tym celu można skorzystać z oferty portalu lokale-wesele.pl, gdzie znajduje się wiele możliwości wyboru sal na terenie Chorzowa i nie tylko.

Usługi ślubne do wyboru

Fotograf ślubny i kamerzysta mają także wielkie znaczenie, ponieważ to oni będą tworzyć wspomnienia zawarte na filmie lub fotografiach. To właśnie na nich spoczywa ogrom pracy. Para młoda będzie fotografowana z każdej strony, więc wszystkie szczegóły będą widoczne. Dotyczy to także samochodu jakim będzie przemieszczała się do kościoła, albo do urzędu czy do lokalu, w którym odbywać się będzie przyjęcie weselne.

Samochody ślubne na wynajem

Dzisiaj dość popularne są usługi wynajmu specjalnych samochodów ślubnych. Do wyboru jest wiele marek aut, które wraz z kierowcą będą idealnie służyć parze młodej w ten szczególny dzień. W zależności od ustaleń, mogą także zostać wykorzystane w temacie reportażu ślubnego. Warto jest skorzystać z ofert prezentowanych przez chorzowskich usługodawców w tym zakresie.

Pary młode z Chorzowa mogą przebierać w ofercie wynajmu samochodów z miasta i z całej okolicy. W zależności od ich preferencji i stylu wesela mogą pokusić się o wynajem nowoczesnego auta sportowego, albo staroświeckiej limuzyny. Bez trudu w ofercie firm wynajmujących auta ze Śląska, znajdą się modele unikatowe, przejażdżka którymi może być niesamowitą frajdą. Warto wynajmować szczególnie takie auta, które znacząco różnią się od tych, które używamy na co dzień, czyli modele bardzo luksusowe i reprezentacyjne. W końcu ślub to wyjątkowy dzień i powinno się go uczcić "z pompą". Wynajęcie drogiego samochodu jest jednym ze sposobów na taką celebrację tego wydarzenia. 

Ważną zaletą samochodów ślubnych jest wygoda, jaka wiąże się z ich wynajęciem. Para młoda nie musi się troszczyć właściwie o nic. Przygotowaniem auta zajmie się właściciel i podstawi je w umówiony dzień we wskazane miejsce. W dodatku w cenie wypożyczenia pojazdu znajdują się takie usługi jak paliwo, dekoracja auta, a także obsługa kierowcy. W wypadku korzystania z własnego auta za to wszystko o tak trzeba byłoby dodatkowo zapłacić, więc ostateczny koszt wynajmu auta wcale nie jest taki wysoki. Warto wziąć to pod uwagę decydując się lub nie na wynajęcie pojazdu ślubnego

Plenery ślubne Chorzowa

Leżący na Górnym Śląsku Chorzów to miejsce szczególne. Para młoda, która tutaj planuje ślub i wesele zazwyczaj również w tym miejscu realizuje pamiątkowe zdjęcia i filmy. Poza materiałem, który rejestruje fotograf lub kamerzysta ślubny zrealizowanie sesji ślubnej i filmu weselnego może być w tym miejscu bardzo klimatyczne. Trasa przejazdu samochodu ślubnego od miejsca udzielenia ślubu po lokal weselny to jedno. Wykorzystanie samochodu może okazać się jednak opłacalne, jeżeli chodzi o inne rozwiązania. Kierowca może przecież na życzenie kamerzysty wykonać trasę przejazdową po mieście. Będzie to okazją do zrealizowania ciekawego materiału filmowego i fotograficznego.

Podczas jazdy chorzowskimi ulicami warto odwiedzić takie miejsca jak Stadion Śląski, Planetarium, Zoo, czy Muzeum Etnograficzne. Bardzo ciekawa sesja może powstać także w chorzowskim Wesołym Miasteczku, które jest dobrze znane w całym regionie. Sesja ślubna w formie powrotu do dzieciństwa to bardzo interesujący pomysł. Sprawdzi się przede wszystkim w przypadku nagrywania teledysku ślubnego. Dzięki skorzystaniu z auta ślubnego dotarcie do tych miejsc będzie bardzo łatwe, a tak różnorodna sesja ślubna to świetna wizytówka pary młodej. 

Profity związane z chorzowskim plenerem

Kościół pw. św. Barbary to doskonałe miejsce na ślub. Przepiękna architektura obiektu oraz okolica stanowią wielkie pole do popisu dla fotografa i kamerzysty. Kościół Wniebowzięcia NMP podobnie daje wielkie możliwości. W każdym jednak przypadku wszystko dotyczy pomysłowości fachowców wynajętych do tego celu. Po latach doskonała pamiątka przypomni wspaniałą zabawę podczas rejestracji tych momentów, a przede wszystkim będzie przypominać ogrom uczucia, które spowodowało, że dwie dusze połączyły się na zawsze węzłem małżeńskim.

Jak widać, Chorzów to miasto bardzo wielu możliwości i pary nawet o bardzo wysokich wymaganiach znajdą tu odpowiadające im usługi ślubne. Nie inaczej jest z samochodem, który może posłużyć do ciekawej sesji w najbardziej atrakcyjnych okolicznych miejscach. Para powinna docenić te możliwości i postarać się zrobić z nich jak najlepszy użytek, aby ślub i wesele były magicznymi chwilami, o których nigdy nie będziemy chcieli zapomnieć. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems