Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Oświęcim

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu

Częstochowa
Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
600.00 zł
5332

Mercedes C, BMW F30, Mercedes CLA , Audi Q5

Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
150.00 zł
4325

LEXUS 450H

Kraków
Lexus 450H w kolorze czarna perła to jeden z najbardziej luksusowych ...
250.00 zł
1898

NAJNOWSZY JEEP OVERLAND MODEL 2014

Kraków
Wspaniała, najbogatsza wersja kultowego amerykańskiego JEEPA w pięknym kolorze czarnej perły. ...
215.00 zł
2101

Chevrolet CAMARO

Kraków
To legendarny muscle car z roku 1988, którego nikt nie musi ...
250.00 zł
5252

Warszawa 223

Bielsko-Biała
Warszawa 223 z 1970r. w pięknej odsłonie z niebiesko-szarym wnętrzem.
250.00 zł
956

Fiat 125p

Bielsko-Biała
Oryginalnie zachowany zarówno pod względem kolorystki jak i wyposażenia niebieski Fiat ...
200.00 zł
810

Trabant 601

Bielsko-Biała
Trabant 601 jest oryginalnie zachowanym egzemplarzem, bez żadnej ingerencji mechanicznej od ...
150.00 zł
825

Fiat 126p

Bielsko-Biała
W 100% oryginalnie zachowany Maluch z 1976r. w żółtym kolorze, z pięknie ...
150.00 zł
746

Porsche Panamera

Kraków
Luksusowe Porsche Panamera w białym kolorze.
890.00 zł
434
Liczba pozycji: 24

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Oświęcim - nasz przewodnik

Dzień ślubu jest szczególnym dniem nie tylko dla pary młodej, ale także całej rodziny obojga młodych oraz przyjaciół. To wspaniały dzień, jednak wymagający odpowiednich przygotowań. Znając termin ślubu bardzo dobrze jest przystąpić odpowiednio wcześnie do organizacji różnych usług, które wymagają załatwień. Formalności w urzędzie i kościele bywają teraz łatwiejsze. Nie potrzeba bowiem w przypadku ślubu katolickiego oddzielnie brać go w kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego. Ślub konkordatowy pozwala na załatwienie wszystkiego podczas uroczystości w kościele. Jeżeli para młoda chce organizować zabawę weselną to musi w tym celu zarezerwować właściwy lokal weselny. To jest bardzo istotne, gdyż w pewnych okresach niektóre miejsca są rezerwowane nawet na dwa lata wstecz.

Wiele ważnych usług ślubnych do wynajęcia.
Z lokalem weselnym wiąże się także rezerwacja zespołu muzycznego. Można go m.in. wybrać na portalu http://www.muzyka-wesele.pl/Oświęcim. Nie wolno także zaniedbać szczegółów związanych z wystrojem kościoła, tortem i samochodem ślubnym. Zamówiony fotograf ślubny lub kamerzysta, tworząc nagrania i zdjęcia uchwycą wszystkie drobne szczegóły. Dobrze jest także zastanowić się nad usługą wynajmu samochodu ślubnego, którym można nie tylko jechać z domu do kościoła i do lokalu weselnego.

Sesja fotograficzna lub wideo w plenerze.
Pary młode, które wraz z kamerzystą lub fotografem tworzą sesje ślubne mogą także wynająć samochód do tego celu. Sesje mogą dotyczyć odpowiedniego samochodu lub mogą nawet być realizowane w samochodzie. W Pszczynie warto poznać szczegóły takiej oferty. Wielu fotografów ślubnych i kamerzystów chce wykorzystać wynajęty samochód do realizacji wspaniałych ujęć. Mogą one być związane zarówno z modelem samochodu oraz przejazdem nim w różne miejsca, w których można zarejestrować ciekawe kadry. Sesja ślubna urozmaicona o różne miejsca w Oświęcimiu i okolicach wzbogaci jednocześnie film lub reportaż ślubny w formie zestawu fotografii.

Oświęcimskie plenery ślubne.
W Oświęcimiu można odnaleźć bardzo klimatyczne miejsca. Plenery nad rzeką Sołą lub na odrestaurowanym rynku, z którego zniknął sklep spożywczy, dają wielkie możliwości. Dobrym pomysłem jest także przejazd jedną z ciekawych tras po centrum Oświęcimia. Można wtedy doskonale rejestrować uliczki miasta oraz ciekawe parki, budynki itp. Doskonałym pomysłem może być trasa pomiędzy kościołem lub USC, a lokalem weselnym. Można odpowiednio wcześniej ustalić taki przejazd z kierowcą samochodu ślubnego, co stworzy dla kamerzysty realizację ciekawych ujęć. Odpowiedni montaż takiego filmu uatrakcyjni relacje pary młodej wraz ze scenerią z oświęcimskich plenerów.
W Oświęcimiu znajduje się dużo kościołów protestanckich, z których okazały jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Rzymskokatolicki kościół jest reprezentowany przez Dekanat Oświęcim. Na ulicy Władysława Jagiełły z kolei znajduje się Urząd Stanu Cywilnego. Ten okazały budynek posiada doskonałe możliwości do realizacji oryginalnych ujęć pary młodej i zgromadzonych gości na tej uroczystości.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems