Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Olkusz

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Mercedes Benz CLA 250 z pakietem AMG

Kraków
Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz ...
200.00 zł
4897

Porsche Panamera Turbo

Kraków
Przedstawiamy najbogatszą z możliwych, wersję Porsche Panamera Turbo. Luksus, elegancja, sportowy pazur ...
250.00 zł
3451

Audi A7 Competition

Kraków
Prezentujemy naszego nowego asa! Luksusowa limuzyna ze sportowym charakterem napędzana mocą ...
200.00 zł
903

Ford Mustang GT

Kraków
Legendarny samochód w najnowszej odsłonie! Może być spełnieniem motoryzacyjnego marzenia, a ...
250.00 zł
859

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
5951

Chrysler 300 C 5,7 HEMI kolor czana perła Kraków

Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze czarnej Perły multiefekt został tuningowany ...
800.00 zł
1665

limuzyna Chrysler 300c biały Kraków Katowice Bytom

Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze białym ecru został tuningowany i ...
800.00 zł
1732

Limuzyna Lincoln Town Car Katowice Kraków Olkusz

Chrzanów
Lincoln Town car to najpiękniejsza i najbadziej luksusowa limuzyna dostępna na ...
800.00 zł
2313

Mercedes S600 biały Katowice Kraków limuzyna na By

Chrzanów
Mercedes S600 jest to wersja wykonana na zamówienie i składana ręcznie. ...
800.00 zł
1777

Mercedes S 600 Bytom Katowice Sosnowiec NowyTarg

Chrzanów
Jest to limuzyna wykonana na zamówienie jedyny taki egzemplarz w Polsce przedłużana ...
800.00 zł
1608
Liczba pozycji: 35

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Olkusz - nasz przewodnik

Planowanie ślubu i wesela jest zawsze wyzwaniem, jednak przeważnie realizuje to sama młoda para lub jej rodzina. W ten sposób, aby ten szczególny dzień był spełnieniem wszystkich marzeń, to warto jest rozpocząć przygotowania do niego jak najwcześniej. Będzie wtedy więcej możliwości z różnego zakresu usług. Uniknie się także stresu, który i tak będzie towarzyszyć mimowolnie do samego ślubu. Najważniejsze jest załatwienie wszystkich formalności w kościele i urzędzie. Pozwoli to wtedy bardziej konkretnie orientować się w rezerwacji innych usług. Lokale weselne mogą bowiem w tym samym terminie przyjąć zazwyczaj jedną parę, więc w konkretnych lokalizacjach liczy się przede wszystkim czas takiej rezerwacji.

Usługi wynajmu aut ślubnych.
To samo dotyczy wynajmu innych usług, do których zaliczyć trzeba przede wszystkim zapewnienie oprawy muzycznej, profesjonalnego fotografa i kamerzysty. Suknię ślubną także trzeba wcześniej wybrać lub uszyć, a inne drobne sprawy decydują o całości także bardzo znacząco. Bardzo ważne jest również posiadanie odpowiedniego samochodu, którym para młoda będzie się przemieszczała. Dzisiaj można także wybierać wśród firm wynajmujących samochody ślubne. To korzystna rzecz, gdyż kierowca i samochód będzie usługiwał młodej parze w danych godzinach. Po odpowiednich ustaleniach można także wynająć samochód na sesję ślubną, gdyż wiele par chce posiadać takiego typu pamiątki w postaci nagrań wideo i foto.

Olkusz pięknym miastem Małopolski.
W Olkuszu znajduje się malowniczy rynek, gdzie z pewnością każda para młoda będzie mogła zrealizować kilka świetnych ujęć. Na rynek można także wjechać samochodem ślubnym, więc kamerzysta może także dokonać wspaniałych ujęć. Umówienie się z kierowcą takiego samochodu pozwoli także dojechać w wiele innych miejsc miasta oraz okolic i dlatego usługa taka może być bardzo szeroko wykorzystana. Pamiątkowe sesje ślubne w terenie oraz podczas przejazdów samochodem pozwalają na oryginalne ujęcia. Para młoda na tle charakterystycznych miejsc Olkusza będzie wyglądała bardzo okazale. Aby to stało się rzeczywistością najpierw należy wybrać odpowedniego fotografa, np. tutaj.
Ślub może odbyć się w Bazylice kolegiackiej św. Andrzeja i w okolicy. Tam będzie można stworzyć bardzo ciekawe ujęcia. Obiektem wartym zainteresowania jest także baszta z fragmentem murów miejskich z XIV wieku. Rejestracja ciekawego filmu ślubnego może także odbyć się w okolicy. Można odwiedzić niedaleki Rynek w Sławkowie, który wspaniale prezentuje się o każdej porze. Blisko jest także do Ojcowa. Skalne miasto to bardzo wielka atrakcja, a także wielkie możliwości dla fotografów i kamerzystów. Kto by nie chciał odwiedzić baszty i jaskinie Ciemna oraz Łokietka. Maczuga Herkulesa także będzie ciekawym pomysłem.
Organizacja ślubnych tematów to nie tylko zadbanie o samą ceremonię i zabawę weselną. Liczy się zadbanie o różne inne szczegóły. Jak widać samochód ślubny będzie tutaj bardzo pomocny. Chodzi nie tylko o dojazd do kościoła czy urzędu, ale także o wykorzystanie go do realizacji niekonwencjonalnej sesji w plenerze.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems