Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Tychy

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Tychy
Oferowana przez nas limuzyna to Nestor Majestic - replika Alfy Romeo ...
300.00 zł
10952
Tychy
Ikona ery muscle cars - oryginalny Dodge Challenger z 1970r. Silnik ...
330.00 zł
6539
Częstochowa
Polski Fiat 125p z 1973r.
150.00 zł
7330
Częstochowa
Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
600.00 zł
3999
Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
5231
Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
150.00 zł
2516
Brenna
Mercedes W115 200d
150.00 zł
1017
Pyrzowice
Niesamowity luksus, pełne wyposażenie, nowoczesna limuzyna Audi A8 w wersji przedłużanej ...
900.00 zł
975
Pyrzowice
Największy silnik diesla na świecie, aż 500KM pod maską! wyposażenie Audi ...
750.00 zł
969
Dąbrowa Górnicza
Kia Optima nowoczesny biała perła. Kierowca + przystrojenie
100.00 zł
399
Liczba pozycji: 27
Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Tychy - nasz przewodnik

Wszystkie kochające się pary, które pragną połączyć się węzłem małżeńskim w Tychach chcą, by ten dzień był cudowny. To dla nich często spełnienie wszystkich marzeń więc normalnym jest fakt, że chcą mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Przygotowania do tych pięknych chwil rozpoczynają się ustaleniem terminu ślubu w urzędzie oraz w kościele. Dopiero potem można zająć się innymi szczegółami przygotowań. Jest to zakup sukni ślubnej, wynajęcie fotografa, wynajęcie sali weselnej oraz samochodu ślubnego. Oferty sal weselnych z Tychów można porównać tutaj.

Samochody ślubne ciekawą usługą

W przypadku samochodów ślubnych ludzie dość często zdają się na oszczędności i wybierają prywatne samochody od przyjaciół lub z polecenia. Owszem, można zaoszczędzić, jednak dobrze jest wziąć pod uwagę opcję wynajmu pięknego samochodu ślubnego. Jest wiele takich firm w Tychach. Decydując się na takie rozwiązanie mamy pewność co do jakości usług i wrażenia wizualnego dla wszystkich zgromadzonych na ślubie.

Pary z Tychów i okolic mają naprawdę spory wybór, jeśli chodzi o wynajem aut ślubnych. Co ciekawe przeważają modele z charakterem, auta zabytkowe i absolutnie unikatowe. To świetna okazja, by zdecydować się na coś, czego jeszcze się nie robiło i wybrać auto, które zaskoczy oczekujących na przyjazd pary młodej gości. Co więcej, ceny wynajmu aut ślubnych w Tychach nie są wygórowane i większość aut można dostać za maksimum 300 złotych na godzinę. Warto nadmienić, że w cenie para dostaje także prywatnego kierowcę, paliwo oraz dekorację auta, za które trzeba byłoby dodatkowo zapłacić w wypadku korzystania z własnego lub pożyczonego od znajomych pojazdu. 

Korzyści z wynajmu auta ślubnego

Wynajęte auta ślubne z kierowcą to także spore ułatwienie. Nie trzeba się martwić o detale z tym związane. Fotograf ślubny także z pewnością wykorzysta taki atut a zdjęcia wykonane pod USC lub kościołem będą zaliczone do udanych. Warto skorzystać z takiego rozwiązania, bowiem źle dobrany pojazd potrafi wyrządzić wiele szkód. Sesje ślubne w dzisiejszych czasach również wykorzystują walory wynajętych pojazdów. Kamerzysta może je wykorzystać w swoich nagraniach a sesję w plenerze potraktować jako dodatkowy element. Dobrze jest zatem mieć na uwadze taką możliwość. Można w ten sposób jeszcze bardziej uświetnić ten dzień.

Samochód ślubny jako motyw sesji plenerowej 

Auto ślubne można wykorzystać na wiele sposobów. Nie musi służyć tylko jako transport pary młodej na wesele, bo jednym z ciekawszych opcji na jego użycie jest włączenie go do sesji ślubnej. Sesje plenerowe stały się tak popularne, że trudno wymyślić coś oryginalnego np. znaleźć unikatowy plener ślubny. Dlatego można zdecydować się na wykorzystanie ciekawego motywu, jakim jest unikatowy model ślubnego auta. Zdjęcia w pojeździe i obok niego, czy nawet samochód służący jako tło to element, który ożywi każdą sesję ślubną, niezależnie od miejsca, w którym się odbywa. Podobnie można zdecydować się na nagranie teledysku ślubnego z udziałem samochodu. Dobrym pomysłem jest nagranie go w ruchu, do czego przysłuży się specjalna kamerka GoProHero, którą można umieścić na masce, na szybie lub wewnątrz auta, co da możliwość zdobycia wyjątkowych kadrów. 

Tychy jako ciekawy plener ślubny

Pary młode mogą w Tychach zrealizować zdjęcia ślubne w plenerze oraz pamiątkowe nagranie ślubne z wykorzystaniem przejażdżki ciekawymi trasami miasta i okolic. Wbrew pozorom w tym śląskim przykopalnianym mieście nie brakuje także plenerów zielonych. Można tutaj wymienić m.in. jezioro Paprocany, a także pobliski las Kobiór. Można poprosić kierowcę, by wraz z parą młodą po ślubie przejechał się po okolicy w celu nagrania ciekawych ujęć. Zrealizować to można także w innym terminie.

Lokalizacje kościołów także są ciekawe. Bez względu na to, gdzie odbywa się ślub. można uchwycić wyjątkowy pejzaż okolic. Będzie to doskonale dopełniać fotografie i filmy. Wspaniała miejsca, gdzie odbywają się śluby to np. Parafia św. Marii Magdaleny w Tychach. W tej okolicy znajduje się piękna fontanna na malowniczym rynku. Profesjonalny fotograf ślubny wykorzysta takie miejsca do wspaniałych ujęć. Samochody ślubne, którymi podróżuje w dzień ślubu para młoda mogą być uzupełnieniem sesji ślubnej. Sesja, w której samochód spełnia określoną rolę jest bardzo dobrym pomysłem.

Niebanalne nagrania wspaniałą pamiątką

Parafie - św. Marii Magdaleny, św. Józefa Robotnika lub św. Jadwigi Śląskiej – jako kościoły, wyróżniają się ładnym kształtem, a okolica w której się znajdują umożliwia stworzenie wspaniałych ujęć. Po latach, ciekawe filmy i zdjęcia będą wyjątkową pamiątką, która na żywo przywoła pamięć tych chwil. Warto zadbać o jej dobą jakość.

Wypożyczenie odpowiedniego auta ślubnego w Tychach to żaden problem, w dodatku ceny tej usługi nie są zbyt wysokie. Dlatego pary powinny rozważyć tę możliwość, bo korzyści z wynajmu auta są bardzo duże. Zachwyt i zainteresowanie, które odczują goście widząc parę przyjeżdżającą na ślub wyjątkowym autem oraz możliwość uwiecznienia go na zdjęciach ślubnych to okazja, której nie wolno zmarnować. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems