Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Ruda Śląska

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
5231
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze czarnej Perły multiefekt został tuningowany ...
800.00 zł
1431
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze białym ecru został tuningowany i ...
800.00 zł
1518
Chrzanów
Lincoln Town car to najpiękniejsza i najbadziej luksusowa limuzyna dostępna na ...
800.00 zł
2025
Chrzanów
Mercedes S600 jest to wersja wykonana na zamówienie i składana ręcznie. ...
800.00 zł
1547
Chrzanów
Jest to limuzyna wykonana na zamówienie jedyny taki egzemplarz w Polsce przedłużana ...
800.00 zł
1418
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 HEMI jest to jedyny taki egzemplarz w naszym ...
800.00 zł
1281
Chrzanów
Nasza firma oferuje przewóz luksusowymu limuzynami: -Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor biały -Chrysler ...
150.00 zł
1472
Chrzanów
Nasza firma oferuje przewóz luksusowymu limuzynami: -Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor biały -Chrysler ...
150.00 zł
1138
Chrzanów
-Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor biały -Chrysler 300c 5.7 HEMI kolor czarny -Chrysler ...
800.00 zł
2415
Liczba pozycji: 21
Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Ruda Śląska - nasz przewodnik

Ślub to bez wątpienia szczególne wydarzenie w życiu człowieka. Każdy chce z tego dnia mieć wspaniałe wspomnienia. Przygotowanie się do tego cudownego dnia związane jest z wyborem różnych usług ślubnych. Najważniejsze z nich dotyczą rezerwacji odpowiednich miejsc, w których odbędzie się planowane przyjęcie weselne. Trzeba właściwie wybrać, a dodatkowo mieć na uwadze koszty. Pary dysponują przecież różnym budżetem przeznaczonym na ten cel.

Usługi ślubne potrzebne dla pary młodej

Jedną z ważniejszych usług jest fotografia ślubna oraz wideofilmowanie. Kamerzystę, który sprosta temu wielkiemu wyzwaniu można odnaleźć pod tym adresem: http://www.filmy-wesele.pl/Ruda+Śląska.To właśnie z nimi związane są wspomnienia. Profesjonaliści w tym fachu często są zaangażowani w tworzenie sesji ślubnej foto lub wideo. Do tego celu może posłużyć ciekawy model samochodu. Można wykorzystać również atrakcyjny model auta ślubnego, wynajętego w wybranej firmie. Przygotowania do tego cudownego dnia powinny zostać zrealizowane jak najwcześniej. Pozostanie wtedy i tak wiele mniejszych spraw, ale nerwowość związana z emocjami towarzyszącymi oczekiwaniom może zostać zminimalizowana. Dobrze jest także skorzystać z rozwiązań, które podaje prasa ślubna lub różne blogi, a także wykorzystać pomysły znajomych par, które mają to już za sobą.

Wynajem samochodu na ślub

Choć wiele par podczas ślubu korzysta z własnego lub pożyczonego od znajomych auta, to branża wypożyczania samochodów ślubnych dynamicznie rośnie. Dzieje się tak z co najmniej kilku powodów. Nie tylko Polaków stać na taki wydatek i generalnie gotowi są wydać więcej na organizację ślubu, wiąże się to także z atrakcyjnością ofert wynajmu aut ślubnych. Już za 150 - 200 złotych za godzinę para może mieć elegancki wóz z kierowcą, dekoracją i paliwem w cenie. Za trochę większą sumę można wynająć już prawdziwie unikatowy model np. amerykańskiego kabrioletu z lat 60. Tak bogata oferta to opcja godna przemyślenia i pary powinny poważnie zastanowić się nad taką ewentualnością. 

Wynajmując samochód, nie można zapomnieć o spisaniu odpowiedniej umowy. To zabezpieczenie na wypadek, gdyby przydarzyła sie usterka, czy kierowca nie pojawił się w umówionym czasie. Na takie sytuacje warto określić w umowie karę, która spotka właściciela samochodu. Ślub to nie czas i miejsce na wpadki, właściciel auta musi zdawać sobie z tego sprawę. Najlepiej wynająć samochód od wyspecjalizowanej firmy, która działa w branży od dłuższego czasu. Takie osoby znają się na swoim fachu, a ich samochody i usługi są sprawdzone przez wielu nowożeńców.

Wynajem auta ślubnego w Rudzie Śląskiej

Pary z Rudy Śląskiej mają szczęście, jeśli chodzi o ofertę samochodów ślubnych na wynajem, bo jest ona bardzo bogata. Nawet jeśli nie uda się znaleźć odpowiedniego modelu w samej Rudzie, to na Śląsku na pewno. Sporo jest samochodów nowoczesnych, a przy tym bardzo eleganckich. Można zdecydować się także na sportowy wóz lub na bardziej klasyczny kabriolet. Do wyboru są także auta zabytkowe, które zachwycą miłośników stylu. Pary młode z Rudy Śląskiej mogą na ślub pojechać limuzyną z kierowcą lub wybrać auto dwuosobowe, ciesząc się intymnością chwili. 

Samochód można wykorzystać nie tylko w dniu ślubu, ale także podczas sesji ślubnej. Choć wiąże się to z dodatkowymi kosztami, to efekt zwykle jest ich wart. Taką ewentualność trzeba wcześniej uzgodnić z wypożyczającym samochód, który udziela zgody na takie wykorzystanie auta. W Rudzie Śląskiej nie będzie żadnego problemu, aby znaleźć firmy, które oferują taką opcję. 

Ślub i wesele w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to miasto leżące na Górnym Śląsku. W tym mieście każdy ślub może być bardzo atrakcyjnym wydarzeniem. Pary młode zawierające ślub w Rudzie Śląskiej będą wspominały ten dzień z wielką radością. Każda para pragnie posiadać wspomnienia związane z niezapomnianymi chwilami w postaci ciekawych zdjęć zrealizowanych przez profesjonalistę. Te wszystkie ujęcia dotyczą ceremonii ślubnej w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, jednak zakochani często chcą wejść w posiadanie atrakcyjnych ujęć w postaci filmów i zdjęć pochodzących z sesji ślubnej w plenerze.

Plac Jana Pawła II w centrum Nowego Bytomia to miejsce odpowiednie do takich ujęć. Na ulicy Niedurnego znajduje się bardzo ciekawa kamienica, która może się okazale prezentować w wielu kadrach. Można w tym miejscu spotkać wiele młodych par w popularnych okresach zawierania ślubów. Pomimo, iż Ruda Śląska jest miastem związanym z przemysłem można tutaj znaleźć plenery przyrodnicze. Meander rzeki Kłodnica na granicy Rudy Śląskiej i Katowic doskonale to potwierdza. W Kochłowicach jest późnobarokowy kościół MB z Lourdes posiadający wyjątkowy klimat. Można w nim zawierać śluby ku uciesze młodych par i zebranych gości.

Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z usługi wynajmu samochodu ślubnego i zorganizowanie przejażdżki dzielnicami Rudy Śląskiej. Można w czasie tej podróży nagrać klimatyczne ujęcia pary młodej w różnych ciekawych miejscach miasta. Przede wszystkim potrzeba dokonać ustaleń z właścicielem samochodu. W gruncie rzeczy takie nagranie zależne jest od pogody, dlatego możliwe jest wykorzystanie do tego celu innego terminu. Utrwalenie plenerów z samochodu może doskonale dopełnić pamiątkowy film.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems