Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Wieliczka

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Mercedes Benz CLA 250 z pakietem AMG

Kraków
Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz ...
200.00 zł
6036

Porsche Panamera Turbo

Kraków
Przedstawiamy najbogatszą z możliwych, wersję Porsche Panamera Turbo. Luksus, elegancja, sportowy pazur ...
250.00 zł
4284

Audi A7 Competition

Kraków
Prezentujemy naszego nowego asa! Luksusowa limuzyna ze sportowym charakterem napędzana mocą ...
200.00 zł
1519

Ford Mustang GT

Kraków
Legendarny samochód w najnowszej odsłonie! Może być spełnieniem motoryzacyjnego marzenia, a ...
250.00 zł
1571

BMW X5 M-pakiet 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
5110

Audi A7 S-line 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
3696

LEXUS 450H

Kraków
Lexus 450H w kolorze czarna perła to jeden z najbardziej luksusowych ...
250.00 zł
1898

NAJNOWSZY JEEP OVERLAND MODEL 2014

Kraków
Wspaniała, najbogatsza wersja kultowego amerykańskiego JEEPA w pięknym kolorze czarnej perły. ...
215.00 zł
2101

Chevrolet CAMARO

Kraków
To legendarny muscle car z roku 1988, którego nikt nie musi ...
250.00 zł
5252

Alfa ROMEO

Kraków
Ponadczasowe piękno. Poczuj się wyjątkowo w ten jedyny dzień i wjedź na ...
1100.00 zł
1258
Liczba pozycji: 31

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Wieliczka - nasz przewodnik

Doskonały ślub jest marzeniem każdej pary młodej. W ten dzień bowiem każdy chce celebrować w radości i szczęściu uczucie miłości, które połączyło dwie dusze. Najważniejsza jest przysięga małżeńska, jednak każdy chce by cała otoczka tej uroczystości była perfekcyjnie dopracowana pod każdym względem. Przygotowania są zatem bardzo ważne. Z nimi wiąże się wynajęcie różnych usług, które uświetniają całą uroczystość..

Wybór odpowiednich usług ślubnych.
Najważniejsze to w pierwszej kolejności rozpocząć poszukiwania dobrego i właściwego lokalu, który sprawdzi się na zabawę weselną dla planowanej liczby gości. Zaplecze lokalu, sala do tańczenia, a także pakiet menu weselnego odgrywają tutaj kluczową rolę. Dobre wesele nie odbędzie się nigdy bez grającego zespołu muzycznego, którego zadaniem jest rozbawienie do czerwoności wszystkich gości. Udaną zabawę wspomina się żywo po latach. Fotografie ślubne oraz filmy wykonane przez fachowych specjalistów z tego zakresu są dowodem udanej uroczystości. Potrafią wskazać nawet najdrobniejsze detale. Warto poszukać odpowednego scejalisty, w tym caelu najlepiej zajrzeć tutaj.

Pamiątkowe ujęcia pary młodej.
W trakcie tego szczególnego dnia liczy się przede wszystkim wygląd pary młodej, a także wystrój lokalu i kościoła oraz właściwy samochód ślubny. Ten można pożyczyć lub jeszcze lepiej wynająć. W ten sposób otrzyma się doskonały model pojazdu wraz z kierowcą, a po odpowiednich ustaleniach może także być przydatny w trakcie wycieczki samochodowej w celu nakręcenia ciekawych ujęć z młodą parą.
Posiadanie wspaniałych pamiątkowych zdjęć ze ślubu jest bardzo ważną pamiątką. Nie zawsze bowiem człowiek jest ubrany w taki strój. Sesja fotograficzna oraz film wideo nie tylko z przebiegu uroczystości ślubnej oraz wesela będzie bardzo dobrą pamiątką. Warto zatem zadbać o ciekawe ujęcia, które będą mogły być zrealizowane w samochodzie oraz z samochodu. Tym samochodem para młoda może także udać się w wiele ciekawych miejsc, które doskonale wpasują się w charakter sesji ślubnej.

Atrakcyjne obiekty w mieście.
Wieliczka jest przecież bardzo malownicza. Istnieje tutaj wiele atrakcyjnych miejsc, które doskonale będą nadawały się na piękne ujęcia. Teren okolic kopalni soli jest bardzo malowniczy. Poza nim w mieście jest sporo miejsc, które będą mogły być doskonale sfotografowane. Klasztor Franciszkanów z pięknym dziedzińcem, kościół Sebastiana i Pałac Przychodzkich będą w wyjątkowy sposób upiększać każdy kadr.
Stara Synagoga czy Park Mickiewicza w dobrej aurze umożliwią stworzenie bardzo klimatycznego nastroju zdjęć i filmów. Podczas tworzenia takiego materiału profesjonalny fachowiec wykorzysta atmosferę Wieliczki z relacją młodej pary. Powstałe zdjęcia będą przywoływały cudowne wspomnienia. Wynajem samochodu ślubnego może posłużyć nie tylko do przejazdów młodej pary w ten szczególny dzień, ale także do realizacji innych usług z tym dniem związanych. Zawsze można uzupełnić nagranie udając się do samego Krakowa lub innych okolicznych miejsc. To wszystko związane jest przede wszystkim z pomysłem na taką sesję. Oczywiście zawsze mogą być wykorzystane sugestie pary młodej, a najważniejsza jest satysfakcja z gotowego materiału. Do takiej pamiątki zawsze warto wracać.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems