Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Katowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Katowice
Piękny samochód, na piękne dni!
160.00 zł
155
Katowice
Piękny klasyczny model Jaguara XJ8. Doskonale nadaje się by nadać prestiżowego ...
690.00 zł
2709
Katowice
Nowa Skoda Superb 2 generacji - kolor fiolet-ametyst
200.00 zł
1512
Tychy
Oferowana przez nas limuzyna to Nestor Majestic - replika Alfy Romeo ...
300.00 zł
10952
Nowe Skalmierzyce
Warszawa M-20 licencyjny model M-20 z 1953r Podana cena dotyczy Kalisza ...
100.00 zł
4787
Nowe Skalmierzyce
Dla strażaków oraz tych najbardziej zwariowanych polecam czerwoną limuzynę z 1972r ...
100.00 zł
5283
Nowe Skalmierzyce
Warszawa 224 rocznik 1970. Wnetrze częściowo nieoryginalne wykończone szarym welurem. Podana cena ...
100.00 zł
5240
Nowe Skalmierzyce
Warszawa 223 rocznik 1968 Podana cena dotyczy Kalisza i Ostrowa Wlkp
100.00 zł
4563
Częstochowa
Polski Fiat 125p z 1973r.
150.00 zł
7330
Częstochowa
Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
600.00 zł
3999
Liczba pozycji: 83
Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Katowice - nasz przewodnik

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka

Przygotowania do niego są bardzo istotne, gdyż każdy chce, by w tym dniu wszystko było idealne. Organizacja wesela obejmuje wynajęcie sali weselnej, zamówienie tortu, kupno sukni ślubnej czy rezerwacja zespołu muzycznego. Jednak w tym wszystkim najważniejsze jest uczucie dwojga młodych ludzi, którzy chcą stworzyć rodzinę, zawierając związek małżeński. Przyszłe pary młode ślubują sobie w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Ślub kościelny pozwala na zawarcie małżeństwa konkordatowego.

Organizacja ślubu - plan i długie przygotowania

Jeśli zależy nam na wzruszającym ślubie i hucznym weselu, przygotowania będziemy musieli rozpocząć ze znaczny wyprzedzeniem. Salę weselną zamawia się obecnie nawet na dwa lata przed planowaną datą ślubu, czas na uszycie sukni to około pół roku, a mniejsze usługi, takie jak ślubny samochód, czy bukiet również trzeba załatwić już na 5 miesięcy przed ślubem. W dodatku wszystko musi być świetnie zgrane, tak aby ślub i wesele stanowiły doskonałą kompozycję. Przemyślenie stylu wesela to podstawowe zadanie pary młodej. Sprawia też, że kolejne etapy planowania są znacznie łatwiejsze, bo wiemy, czego chcemy od podwykonawców. Niezależnie od charakteru ślubu i wesela warto pomyśleć o wynajęciu samochodu ślubnego. Różnorodność ofert wynajmu aut ślubnych z łatwością pozwoli dobrać odpowiedni pojazd do stylu naszej uroczystości. 

Wynajem samochodów ślubnych dobrym pomysłem

Para młoda udaje się do ślubu samochodem, który można wynająć. Można też skorzystać z pomocy znajomych i pożyczyć od nich samochód na ten dzień. Dobre i reprezentacyjne auto, gustownie wystrojone jest bardzo ważnym elementem uroczystości. Warto zdecydowanie wcześniej zadbać o jego wynajem. Młoda para w pięknym samochodzie to widok bardzo reprezentacyjny. Nie wypada jechać do ślubu np. samochodem nieatrakcyjnym, starym lub z uszkodzonym lakierem. W Katowicach działa wielu usługodawców, którzy oferują samochody pod wynajem. Z pewnością jest to bardzo ciekawa opcja, z której warto skorzystać. Organizowane co jakiś czas różne targi ślubne są miejscem prezentacji tych pojazdów. Warto takie miejsca odwiedzić.

Realizacja ślubnych sesji

Sam samochód ślubny jest także bardzo ważny, jeżeli chodzi o uwiecznienie go na zdjęciach. Fotograf ślubny lub kamerzysta z przyjemnością zarejestrują go w swoich kadrach, dlatego ważne jest, by efekt wizualny nie był w tym przypadku negatywny. Sesja wideo z samochodu może także być bardzo atrakcyjna. Pomysły na sesje fotograficzne z udziałem samochodu odgrywają kluczową rolę i należą do ciekawych punktów organizacyjnych uroczystości ślubnej. Odpowiedniego kamerzystę można znaleźć tutaj. Dobrze jest wcześniej zadbać o atrakcyjne samochody. W Katowicach i okolicy jest wiele tego typu ofert.

Oferty aut ślubnych do wynajęcia w Katowicach

W każdym większym mieście kraju znajdziemy sporą ilość samochodów do wynajęcia na ślub. Nie inaczej jest w Katowicach, gdzie dominują modele nowoczesne. Drogie, eleganckie limuzyny to sposób na efektowny przyjazd do kościoła i przykucie wzroku wszystkich gości, a także mijanych po drodze przechodniów. Nie inaczej jest z zabytkowymi samochodami do wynajęcia, których również w Katowicach nie brakuje. Dzięki temu każda para będzie w stanie znaleźć coś dla siebie tak na dzień ślubu, jak i na wyjątkową sesję ślubną. W dodatku ceny nie są wcale wysokie, a warto wspomnieć, że w cenę wynajmu wchodzi także dekoracja samochodu, paliwo oraz obsługa kierowcy. Dlatego wynajęcie samochodu na ślub lub sesję ślubną staje się bardzo potrzebnym, a przy tym niewysokim wydatkiem. W końcu dekorację, czy kierowcę i tak musielibyśmy opłacić przy wykorzystaniu własnego samochodu, a możliwe, że wcale nie byłaby to niska kwota. 

Katowice jako ciekawe miejsce na ślub

Para młoda, która organizuje ślub i wesele w Katowicach może także w okolicach miasta zrealizować doskonały film ślubny. Takie nagranie może być ciekawym sprawozdaniem z przebiegu tego dnia. W filmie widoczna będzie także stolica Górnego Śląska. Wiele kościołów jest przecież bardzo pięknych architektonicznie, a sama podróż przez miasto może wspaniale wyglądać na nagraniu i zdjęciach. Kamerzyści mogą zatem wykorzystać to w bardzo interesujący sposób. Katowice od lat zmieniają swoje oblicze, więc trasa przejazdu może uwiecznić charakterystyczne atrakcje miasta. W dzielnicy Panewniki jest np. przepiękny klasztor fraciszkanów. Architektura i otoczenie są bardzo malownicze. W Dąbrówce Małej Kościół św. Antoniego z Padwy również pięknie wygląda, szczególnie z alei Roździeńskiego. Miasto ma wiele do zaoferowania pod tym względem i w zależności, gdzie odbywa się ślub oraz wesele można tak zaplanować przejazd samochodu ślubnego, by kamerzysta mógł uchwycić ciekawe obiekty i inne zakątki miasta. W Katowicach przecież jest sporo zieleni, więc jazda przez parki i lasy także będzie atrakcyjna.

Profesjonalny fotograf i kamerzysta ślubny będą potrafili odnaleźć wspaniałe miejsca, na tle których para młoda lub orszak weselny będą doskonale się komponować. Dobrze jest także wcześniej zaplanować taki przejazd i uzgodnić to z kierowcą samochodu. Nagranie filmu ślubnego może także odbywać się w innym terminie więc w zależności od pogody nagranie w takich miejscach można zrealizować w różnym czasie.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems