Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Tarnów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
3774
Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
2755
Kraków
Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz ...
200.00 zł
4154
Kraków
Przedstawiamy najbogatszą z możliwych, wersję Porsche Panamera Turbo. Luksus, elegancja, sportowy pazur ...
250.00 zł
2836
Kraków
Prezentujemy naszego nowego asa! Luksusowa limuzyna ze sportowym charakterem napędzana mocą ...
200.00 zł
535
Kraków
Legendarny samochód w najnowszej odsłonie! Może być spełnieniem motoryzacyjnego marzenia, a ...
250.00 zł
516
Kraków
Limuzyna, która może uświetnić Twoją imprezę! Ekskluzywna, stylowa, elegancka i niesamowicie przykuwająca ...
190.00 zł
2154
Kraków
Biały Mercedes E Klasa Limuzyna Czarny Dach AMG
199.00 zł
1784
Busko-Zdrój
BMW X1 Białe
600.00 zł
426
Busko-Zdrój
Audi Q7 LED
600.00 zł
597
Liczba pozycji: 32
Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Tarnów - nasz przewodnik

Przeglądając zdjęcia i filmy ślubne można powrócić do wspaniałych chwil, które towarzyszyły młodym parom w dniu zaślubin. Wszystko może być nagrane, dlatego ważny i istotny jest przebieg wydarzeń przemyślany pod każdym względem. Dobrze byłoby wspominać momenty idealnie pasujące do siebie pod każdym względem, nawet najdrobniejszych szczegółów. W organizacji wydarzenia tego typu trzeba zadbać o różne usługi. Wśród nich są oczywiście te najważniejsze. Do nich należy wynajęcie sali weselnej, zespołu muzycznego oraz załatwienie wszystkiego pod względem formalnym. Trzeba pamiętać, że pewne usługi muszą być załatwione dużo wcześniej przed planowanym terminem ślubu i wesela.

Przygotowania do tego ważnego dnia

Ubiór pary młodej, szczególnie suknia ślubna to także ważna rzecz i nie da się tego załatwić szybko. Usługa fotografa ślubnego oraz kamerzysty jest bardzo ważna. Poza nagrywaniem uroczystości często wiąże się z powstawaniem innych pamiątek, takich jak sesja ślubna, film wideo i inne.

Samochód ślubny ciekawym pomysłem

Dość dobrym pomysłem związanym z uroczystością zaślubin jest wynajęcie samochodu ślubnego. Nie dość, że doskonale sprawdzi się w tym dniu w transporcie, to może także idealnie nadać się podczas realizacji reportażu ślubnego w plenerze. W zależności od ustaleń można go zrealizować w innym terminie. Tutaj bowiem wiele zależy od aktualnej pogody jaka towarzyszy temu wydarzeniu. Możliwości pod tym względem jest sporo i bez problemu można się pod tym względem dogadać z usługodawcą.

Auto ślubne na wynajem w Tarnowie

Pary młode z Tarnowa mogą cieszyć się ciekawym wyborem, jeśli chodzi o auta ślubne w okolicy. Do swojej dyspozycji mają zarówno auta nowoczesne, jak i zabytkowe. Wybór powinien zależeć od stylu wesela i od preferencji pary. Co więcej, ciekawą opcją jest wynajęcie innego samochodu na ślub, a innego na sesję ślubną. Możliwości są właściwie nieograniczone i warto to wykorzystać.

Jedynym ograniczenie, jakie może napotkać para w kwestii wynajęcia samochodu jest oczywiście jego cena. Ceny podaje się zwykle od godziny wynajęcia, z tym, że są właściciele i firmy, które wymagają minimalnego okresu wynajęcia np. trzech godzin. W Tarnowie i pobliskim Krakowie ceny są dość atrakcyjne i na wynajem zabytkowego auta z charakterem wystarczy 200 - 300 złotych za godzinę. Warto wspomnieć, że cena ta obejmuje szereg przydatnych usług dodatkowych. Para dostaje w cenie obsługę kierowcy przez cały okres wypożyczenia, paliwo oraz ślubne dekoracje. W wypadku korzystania z własnego auta te elementy i tak byłyby konieczne i kosztowałyby minimum kilkaset złotych, także wynajęcie auta ostatecznie jest znacznie tańsze, niż się przypuszcza. 

Trzeba wziąć także pod uwagę wrażenie, jakie unikalny model auta ślubnego robi na gościach. Taki element zaskoczenia będzie bardzo dobrze przyjęty przez weselników i przyczyni się do ich pozytywnej oceny wesela. Jak zatem widać, opcja wynajmu auta ślubnego jest bardzo atrakcyjna i warto się na nią zdecydować. 

Tarnów to wspaniałe miasto

Dla par młodych, które wybrały to miasto na swój ślub, istnieje wiele możliwości w zakresie realizacji sesji ślubnej w plenerze. Dodatkowo popularne są także pamiątkowe filmy ślubne, które dotyczą przebiegu całej uroczystości od samego początku do końca zabawy weselnej. Warto zaznaczyć, że wiele ujęć dodatkowo pozwala urozmaicić każdy film. Dotyczy to przejazdu samochodem ślubnym po Tarnowie, gdzie można uwiecznić charakterystyczne i atrakcyjne miejsca. Doskonałym pomysłem będzie udanie się na taką trasę po uzgodnieniu z kierowcą.

Pomysły na ciekawe nagrania

Takie nagranie może zostać wykonane w dzień ślubu lub być zrobione w innym terminie. Kamerzysta ślubny może mieć pomysły, których wykonanie zależy od pogody i innych czynników. Z korzyścią mogą powstać sesje ślubne zrealizowane przez profesjonalnego fotografa ślubnego. Samochód ślubny może być odpowiednim rekwizytem, jeżeli chodzi o sesję ślubną. Taki samochód będzie idealnie się prezentował podczas nagrań oraz jako tło do sesji ślubnej odbywającej się w różnych miejscach Tarnowa. Bez względu na to, gdzie odbędzie się ślub, pomysłów na realizację ciekawych ujęć nigdy tutaj nie zabraknie. Pary młode mogą również wykorzystać same kościoły lub USC, gdyż ujęcia z różnej perspektywy mogą w sposób wyjątkowy dopełniać pamiątkowe kadry.

Kościół Świętej Rodziny jest przykładem pięknej architektury takiego obiektu sakralnego. Ujęcia wewnątrz i na zewnątrz będą pięknie współgrały z najważniejszym, czyli uchwyceniem najcudowniejszych relacji pary młodej podczas ceremonii oraz reakcji rodziny i innych gości. Kaplica Podwyższenia Krzyża Świętego to także bardzo ciekawy obiekt, wokół którego można stworzyć bardzo klimatyczne ujęcia.

Jak widać, wynajęcie auta ślubnego w Tarnowie nie powinno być problemem, a w dodatku daje sporo możliwości. Nie tylko wzbudzi zachwyt obecnych na weselu gości i zostanie dobrze udokumentowane na zdjęciach i filmie z przyjazdu pary na wesele. Może także posłużyć jako bardzo atrakcyjny rekwizyt ślubnych zdjęć lub nagrania. Wszystkim parom z Tarnowa polecamy takie rozwiązanie. Kto się zdecyduje, na pewno nie pożałuje!

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems