Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Sosnowiec

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Sosnowiec
Wyjątkowy samochód dla wyjątkowej pary Dźwięk silnika gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy Jeden ...
250.00 zł
1136
Sosnowiec
FORD MUSTANG GT V8 Shelby Edition
1260.00 zł
465
Tychy
Oferowana przez nas limuzyna to Nestor Majestic - replika Alfy Romeo ...
300.00 zł
10952
Częstochowa
Polski Fiat 125p z 1973r.
150.00 zł
7330
Dąbrowa Górnicza
Wynajmę samochód do ślubu na terenie woj. śląskiego proszę ...
200.00 zł
2791
Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
5231
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze czarnej Perły multiefekt został tuningowany ...
800.00 zł
1431
Chrzanów
Chrysler 300C 5,7 Hemi w kolorze białym ecru został tuningowany i ...
800.00 zł
1518
Chrzanów
Lincoln Town car to najpiękniejsza i najbadziej luksusowa limuzyna dostępna na ...
800.00 zł
2025
Chrzanów
Mercedes S600 jest to wersja wykonana na zamówienie i składana ręcznie. ...
800.00 zł
1547
Liczba pozycji: 31
Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Sosnowiec - nasz przewodnik

Ślub jest wydarzeniem szczególnym dla kochającej się pary młodej, ich rodzin i przyjaciół, którzy cieszą się razem z nimi z tego wielkiego wydarzenia. Będą wspólnie celebrować ten szczególny dzień. Para młoda, która stanie na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie „tak” dużą wagę przywiązuje do szczegółów przygotowań. Chcą, by wszystko było idealne i zgodne z marzeniami. Znając termin ślubu i wesela, bardzo ważne jest załatwienie wszystkiego w urzędzie i kościele.

Przygotowania do tego wspaniałego dnia

Dzisiejsze śluby kościelne są konkordatowymi i poza uroczystością udzielenia ślubu podpisuje się wszystkie dokumenty, które trafiają potem do urzędu stanu cywilnego. Ważność tego dnia wymaga załatwienia różnych rzeczy. Oczywiście bardzo ważny jest wygląd obojga młodych. Szczególnie ważna jest suknia ślubna dla panny młodej. Wszyscy, którzy planują przyjęcie weselne do białego rana muszą zarezerwować odpowiedni lokal, wraz z menu, tortem, zespołem muzycznym lub DJ-em. Bogatą ofertę sosnowieckich lokali można sprawdzić tutaj.

Usługa wynajmu samochodów ślubnych

O pamiątkę z tego wydarzenia zadba z pewnością fotograf ślubny lub kamerzysta. To właśnie od nich wiele zależy. Żeby wspomnienia zostały uwiecznione na wieki, warto zatroszczyć się o wykwalifikowanego fotografa i kamerzystę. Wiele ludzi nie przywiązuje wielkiej wagi do samochodu, jakim para młoda uda się na uroczystość i do lokalu weselnego. Może to być oszczędność z ich strony, jednak lepszym wyborem jest wynajęcie specjalnego samochodu ślubnego, który jeszcze bardziej uświetni to wydarzenie. Fotograf i kamerzysta robiąc zdjęcia, z pewnością uwiecznią go w tle, uzyskując tym sposobem piękniejszą całość kadrów. W Zagłębiu Dąbrowskim można bez problemu skorzystać z usług takich firm i wybrać samochód, który będzie doskonałym rekwizytem podczas realizacji ślubnych sesji.

Samochód ślubny - jaki? 

Jakie auto ślubne najlepiej wybrać? To zależy od gustu młodej pary i od stylu wesela, ale w Sosnowcu i okolicach nie będzie żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Niektórzy decydują się na nowoczesne luksusowe auta, przy czym nie typowe limuzyny, ale np. auta typu Bentley lub Maybach. Inni wybierają modele sportowe, takie na dwie osoby, do którego zmieści się tylko młoda para. Coraz większym uznaniem cieszą się także bardziej nietypowe auta ślubne, czyli modele zabytkowe. Przejażdżka Mercedesem z lat 30. lub amerykańskim kabrioletem z lat 60. to niezwykłe przeżycie, takie auto zdecydowanie wzbudzi też zachwyt w oczach gości, a nawet przechodniów. Zabytkowy model świetnie sprawdzi się także w sesji ślubnej, którą można stylizować na dawne czasy lub zrobić bardzo eleganckie zdjęcia ślubne. 

Sesja ślubna i film w plenerze

Sesja ślubna lub ślubne video z udziałem samochodu to wciąż dość nietypowy pomysł, a więc świetna szansa, żeby wyróżnić swoje zdjęcia ślubne od innych. Ważny jest jednak nie tylko motyw sesji, ale też miejsce, czyli plener, w którym wszystko się odbędzie. Można robić zdjęcia ślubne na tle zabytków miasta, można też wykorzystać zwykłe budynki, nawet szare blokowiska, które nadadzą sesji ciekawy klimat. Znalezienie pleneru ślubnego w Sosnowcu nie powinno stanowić problemu dla dobrego fotografa z okolicy. Dodając do tego kreatywny pomysł oraz ciekawy motyw, można liczyć na bardzo dobry efekt. 

Stolica Zagłębia Dąbrowskiego i jej walory

Sosnowiec to bardzo ciekawe miasto w regionie. Zrealizowanie tutaj ślubu i wesela może być bardzo atrakcyjnym pomysłem. W ty mieście odnajdzie się także ciekawe plenery ślubne. Para młoda może mieć tutaj zrealizowane wspaniałe sesje ślubne oraz filmy wideo. Znajdziemy tutaj ciekawe, wyróżniające się obiekty zabytkowe, a także wiele klimatycznych miejsc. Dzielnica Maczki oferuje wspaniałe miejsca nad rzeką Przemszą. Znajduje się tutaj także zabytkowy dworzec oraz śliczny kościółek.

Z kolei na Zawodziu znajduje się piękny staw Balaton, który z okolicznym lasem jest także pięknym miejscem. Każdy fotograf i kamerzysta ślubny może rozwijać tutaj wiele swoich szalonych pomysłów podczas sesji ślubnych. Samochody ślubne mogą doskonale nadawać się do zrealizowania przejazdu ładną trasą poprzez ciekawe miejsca Sosnowca. Okazała jest dzielnica Pogoń oraz Środula. Nie brakuje tutaj także innych znaczących obiektów sakralnych w postaci kościołów. Są to wspaniale ulokowane: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, Kościół Niepokalanego Poczęcia, Kościół pw. św. Joachima oraz Kościół św. Barbary w Sosnowcu. Urząd Stanu Cywilnego znajduje się w Pałacu Schöna. To piękny obiekt, wokół którego rozpościera się wspaniały park. Bez wątpienia miejsce to umożliwia stworzenie wspaniałego reportażu ślubnego. Na terenie Sosnowca i innych miast regionu można zrealizować bardzo urozmaicone nagrania w formie wideo. Wycieczka samochodem ślubnym to z pewnością bardzo ciekawy pomysł.

Czy to zatrudnienie fotografa i kamerzysty, czy wynajęcie auta ślubnego - wszystko powinno zostać dokładnie przemyślane i sprawdzone. W końcu ślubu nie bierze się codziennie, a więc nie można sobie pozwolić na wpadki, bo nigdy nie zostaną one poprawione. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems